zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Wszystkie

 • Integracyjny plac zabaw

  Os. Jagiellońska z największą liczbą głosów

  dodano: 05 września 2019

  Trwające 42 dni konsultacje dot. lokalizacji integracyjnego placu zabaw w Legionowie zakończyły się oddaniem 1338 głosów. W formularzu zadano pytanie: W której lokalizacji powinien Twoim zdaniem powstać Integracyjny Plac Zabaw? Odpowiedź obejmowała wybór pomiędzy opcjami: 1. Osiedle Jagiellońska, 2. Przy ul. Parkowej, 3. W Parku im. św. Jana Pawła II, 4. Przy ul. Piotra Wysockiego.

  więcej
 • EdukacjaInfografika: Komunikat

  Pomoc finansowa w ramach programu ,,Wyprawka szkolna’’

  dodano: 04 września 2019
  Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 4 lipca 2019 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy finansowej uczniom na zakup podręczników i materiałów edukacyjnych (Dz. U. poz.1342) w roku szkolnym 2019/2020 uprawnionymi do otrzymania pomocy finansowej w ramach programu ,,Wyprawka szkolna’’ będą uczniowie posiadający orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego:
  więcej
 • Piknik rodzinny

  Piknik rodzinny

  dodano: 03 września 2019

  Na terenie Osiedla Batorego odbył się w minioną sobotę (31.09) piknik rodzinny. W godzinach od 15.00 do 17.30 mieszkańcy mieli okazję kibicować podczas meczu siatkówki rozgrywanego między mieszkańcami i przedstawicielami władz.

  więcej
 • Witaj szkoło!

  dodano: 02 września 2019

  Wakacje dobiegły końca. Podobnie jak w całym kraju, także w Legionowie uczniowie właśnie dzisiaj (02.09) rozpoczynają nowy rok szkolny 2019/2020. Liczba uczniów w szkołach prowadzonych przez Gminę Miejską Legionowo przekroczy 5,5 tys.

  więcej
 • Ostrzeżenie meteo

  Ostrzeżenie - burze z gradem

  dodano: 29 sierpnia 2019

  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - PIB ostrzega przed burzami z gradem. Więcej informacji w ostrzeżeniu.

  więcej
 • Czerwona infografika. Biały kontur w kształcie ratusza. Napis Ważne.

  Awaria oczyszczalni ścieków. Ostrzeżenie Głównego Inspektora Sanitarnego

  dodano: 28 sierpnia 2019
  GIS wydał obowiązujące w trzech powiatach ostrzeżenie, w którym radzi, by unikać kąpieli w Wiśle i używania wody z rzeki. Ma to związek z awarią kolektorów w warszawskiej oczyszczalni ścieków. Do okolicznych mieszkańców został wysłany alert Rządowego Centrum Bezpieczeństwa.
  więcej
 • Samorządowe

  Nowe stawki za odbiór odpadów

  dodano: 28 sierpnia 2019

  Umowa z firmą odbierającą odpady komunalne od mieszkańców Legionowa wygasa 30 września. Urząd Miasta Legionowo przeprowadził przetarg, w którym najtańszą ofertę złożyło konsorcjum składające się z dwóch warszawskich firm – MS-Eko i Eko-Max Recykling. Podczas ostatniej (28.08) sesji Rady Miasta radni uchwalili nowe stawki za odbiór odpadów. Opłaty we wszystkich podwarszawskich gminach rosną z wielu powodów.

  więcej
 • Edukacja

  Awanse zawodowe nauczycieli

  dodano: 28 sierpnia 2019

  Na dzisiejszej (28.08.) sesji Rady Miasta Legionowo odbyła się uroczystość wręczenia aktów nadania tytułu nauczyciela mianowanego. Awanse zawodowe odebrało 18 nauczycieli szkół i przedszkoli prowadzonych przez gminę.

  więcej
 • Zwycięzca odbiera nagrodę podczas sesji Rady Miasta Legionowo

  Nagroda za "Dąb Gucio"

  dodano: 28 sierpnia 2019

  „Dąb Gucio” - tak będzie nazywał się pomnik przyrody, położony na skraju lasu na rogu ulicy Mieszka I i Prymasowskiej. Dąb szypułkowy, o którym mowa ma około 240 lat, a obwód jego pnia to ponad 370 cm. W ogłoszonym konkursie na jego nazwę wygrał „Dąb Gucio”. Podczas dzisiejszej (28.08) sesji pomysłodawca nazwy odebrał nagrodę.

  więcej
 • KulturaWeekend pod znakiem pożegnania lata

  Weekend pod znakiem pożegnania lata

  dodano: 28 sierpnia 2019

  W sobotę i niedzielę (24 i 25.08) na Osiedlach Piaski i Grudzie odbyły się pikniki rodzinne. Mieszkańcy Legionowa bawili się przy dźwiękach muzyki podawanej przez DJ Marcina.

  więcej