zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Wszystkie

 • Edukacja

  Aktualność strajkowa

  dodano: 17 kwietnia 2019

  Zakończył się egzamin ósmoklasisty. Strajk kontynuowany jest we wszystkich szkołach i zespołach szkolno - przedszkolnych oraz w PM 5 i PM 7. Z zajęć opiekuńczych korzysta dzisiaj 88 dzieci.

  więcej
 • Teatrzyk w Scenie 210

  dodano: 17 kwietnia 2019

  Urząd Miasta Legionowo zaprasza na dwa spektakle z teatrem lalek "Tup Tup". Pierwsze już dzisiaj o godz. 11.00.

  więcej
 • EdukacjaStrajk nauczycieli

  Aktualność strajkowa

  dodano: 16 kwietnia 2019

  Za nami drugi dzień egzaminu ósmoklasisty. Zespoły nadzorujące egzamin z języka obcego w dniu jutrzejszym są skompletowane.
   

  więcej
 • Zdrowie

  II otwarty konkurs ofert z zakresu: Ochrona i promocja zdrowia na rzecz mieszkańców Gminy Legionowo:

  dodano: 16 kwietnia 2019

  Ogłasza się otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, na wsparcie realizacji w 2019 r. zadania publicznego w zakresie: "Organizacja półkolonii dla dzieci uczęszczających do szkół podstawowych".

  więcej
 • Edukacja

  Aktualność strajkowa

  dodano: 15 kwietnia 2019

  We wszystkich szkołach odbywa się dzisiaj (15.04) egzamin ósmoklasisty z języka polskiego. Zespoły nadzorujące egzamin z matematyki w dniu jutrzejszym są skompletowane.

  więcej
 • Edukacja

  Masz firmę na Mazowszu? Jesteś w fazie rozwoju nie dłużej niż dwa lata?

  dodano: 15 kwietnia 2019

  Ten projekt jest dla Ciebie. Mamy wsparcie finansowe dla Twojej firmy! Fundacja pomoże Ci w budowaniu kompetencji potrzebnych na pierwszych etapach przygody z przedsiębiorczością. Eksperci naszej Fundacji pomogą Ci zmierzyć się z m.in. opracowaniem biznesplanu i analizą biznesową.

  więcej
 • Akcje informacyjneGrafika do akcji dot. konsultacji na temat Budżetu Obywatelskiego

  Konsultacje projektu regulaminu Budżetu Obywatelskiego

  dodano: 15 kwietnia 2019

  Przedstawiamy Państwu projekt regulaminu Budżetu Obywatelskiego Gminy Legionowo wraz z załącznikami oraz formularzem konsultacyjnym. Wspólnie ustalmy jego zasady i sposób funkcjonowania. Na propozycje zmian czekamy do 30 kwietnia, a 25 kwietnia zapraszamy do sali ślubów, w ratuszu (ul. Piłsudskiego 41) na otwarte konsultacje, które rozpoczną się o godz. 18:00.

  więcej
 • EdukacjaProtest nauczycieli - grafika

  Kontynuacja strajku

  dodano: 12 kwietnia 2019

  Jak informuje przewodniczący ZNP Sławomir Broniarz na dzisiejszej (12.04) konferencji prasowej, strajk w oświacie będzie kontynuowany w przyszłym tygodniu. W Legionowie strajkują nauczyciele we wszystkich szkołach i niektórych przedszkolach (PM2, PM5, PM7, PM12 oraz PM14). Tę formę protestu zawiesiło PM10.

  więcej
 • Zdrowieźródło: Szersze informacje na temat kampanii społecznej realizowanej przez Stowarzyszenie MANKO – Głos Seniora i Fundację FAST publikowane są na stronach internetowych www.stopmanipulacjom.pl i www.glosseniora.pl.

  Stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji

  dodano: 12 kwietnia 2019

  Ruszyła kampania „Stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji” Stowarzyszenia Manko i FAST. Kierowana jest głównie do seniorów. Ma ich przestrzegać przed manipulacją podczas różnego rodzaju pokazów sprzedażowych.

  więcej
 • Edukacja

  Aktualność strajkowa

  dodano: 12 kwietnia 2019

  We wszystkich szkołach przeprowadzana jest część językowa egzaminu gimnazjalnego. Do strajku w dniu dzisiejszym do godz. 10.00 przystąpiło 272 nauczycieli szkół i 3 przedszkoli.

  więcej