zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wszystkie

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Pilne

  [Aktualizacja] Awaria systemu "Źródło"

  dodano: 08 stycznia 2021

  [Aktualizacja 08.01, godz. 15:09] Awaria systemu została usunięta.

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Ostrzeżenie meteo.

  Ostrzeżenie: oblodzenie

  dodano: 08 stycznia 2021

  Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu. Temperatura minimalna około od -3°C do -1°C, temperatura minimalna gruntu od -4°C do -2°C.

 • EdukacjaKobieta z kciukami podniesionymi w górę.

  Ośmiu Wspaniałych - zgłoszenia

  dodano: 08 stycznia 2021

  Rozpoczęła się XXVIII Stołeczna Edycja Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych", którego celem jest promowanie pozytywnych zachowań dzieci i młodzieży oraz upowszechnianie młodzieżowego wolontariatu. Dzieci i młodzież z naszego miasta co roku znajdują się w gronie laureatów edycji stołecznej. Ubiegłoroczna edycja zakończyła się uzyskaniem tytułu laureata w kategorii Ósemka Junior oraz w kategorii Ósemeczka.

 • NGOBiurko z dwoma laptopami, przy nim dwie pracujące osoby.

  Oferta stowarzyszenia BORIS

  dodano: 07 stycznia 2021

  Stowarzyszenie BORIS informuje organizacje pozarządowe działające na terenie powiatu legionowskiego o możliwości skorzystania ze wsparcia tarczy antykryzysowej COVID-19. Wsparcie dotyczy organizacji, które jeszcze nie skorzystały z pomocy. Jako Lokalny Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej stowarzyszenie chętnie pomoże zainteresowanym w sprawdzeniu czy mogą skorzystać oraz pomoże w wypełnieniu wniosku.

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Ostrzeżenie meteo.

  Ostrzeżenie: oblodzenie

  dodano: 07 stycznia 2021

  Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu. Temperatura minimalna około -2°C, temperatura minimalna gruntu około -4°C.

 • ZdrowieGrafika promująca akcję #szczepimysię

  Mapa punktów szczepień

  dodano: 07 stycznia 2021

  Na stronach rządowych udostępniono mapę z lokalizacjami punktów szczepień przeciw COVID-19 w całym kraju. Lista ma być na bieżąco aktualizowana. Obecnie trwają szczepienia osób z grupy 0, wskazanej w Narodowym Programie Szczepień. Na terenie Legionowa jest obecnie pięć punktów szczepień.

 • ZdrowieNa zdjęciu: sześć dłoni splecionych w okrąg.

  Pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna w Legionowie

  dodano: 05 stycznia 2021
  Poradnia znajduje się w Legionowie, przy ul. Ks. Jana Ignacego Skorupki 23A.
 • EdukacjaBudynek Szkoły Podstawowej nr 7 i zainstalowany na nim miernik jakości powietrza i wyświetlacz pokazujący stan jakości powietrza.

  Edukacyjna Sieć Antysmogowa

  dodano: 05 stycznia 2021
  Na budynku szkoły przy ulicy Królowej Jadwigi pojawił się miernik jakości powietrza i wyświetlacz, który służy uczniom, nauczycielom i okolicznym mieszkańcom. Nie jest to jedyny efekt udziału Szkoły Podstawowej nr 7 w ogólnopolskim programie pn. Edukacyjna Sieć Antysmogowa. To projekt informacyjny na rzecz czystego powietrza realizowany przez Państwowy Instytut Badawczy NASK we współpracy z Polskim Alarmem Smogowym, który przygotowuje nauczycieli do pracy z uczniami w zakresie edukacji o smogu.
 • KomunikatyNa zdjęciu stragan z warzywami

  Brak opłaty targowej na targowisku i na terenie całego miasta

  dodano: 05 stycznia 2021

  Urząd Miasta Legionowo informuje, że zgodnie z art. 1 pkt 38 ustawy z dnia 9 grudnia 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2020 r., poz. 2255)

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca - Wyłączenia wody.

  Wyłączenia wody: styczeń 2021

  dodano: 05 stycznia 2021
  Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne „Legionowo” Sp. z o.o. zawiadamia o wyłączeniach dostaw wody na terenie miasta.