zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Wszystkie

 • Kalendarz wydarzeń79. rocznica Zbrodni w Palmirach

  Obchody 79. Rocznicy Zbrodni w Palmirach

  dodano: 28 stycznia 2019

  Tradycyjnie, jak co roku legionowianie chcą złożyć hołd pomordowanym Polakom, którzy spoczywają na cmentarzu w Palmirach. Ofiary zbiorowych egzekucji przeprowadzanych przez niemieckich okupantów, to m.in. przedstawiciele polskiej elity politycznej, intelektualnej i kulturalnej pojmanych w ramach Nadzwyczajnej Akcji Pacyfikacyjnej, więźniowie Pawiaka, prawnicy, urzędnicy, sportowcy oraz artyści.

  więcej
 • Komunikaty

  Podwyższone stężenia zanieczyszczeń

  dodano: 28 stycznia 2019

  Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że w związku z utrzymywaniem się podwyższonych stężeń zanieczyszczeń powietrza (PM 10 i PM 2,5) w województwie mazowieckim wydane zostało ostrzeżenie I stopnia o złej jakości powietrza. Ostrzeżenie obowiązuje do 28 stycznia br., do końca dnia.

  Aktualny stan jakości powietrza na: #NieTruj

  więcej
 • EdukacjaUczniowie i nauczyciele ZSO Nr 2 w Ambasadzie

  "Królewska Dwójka" Liderem Certyfikacji Językowej

  dodano: 25 stycznia 2019

  W Ambasadzie Brytyjskiej w Warszawie odbyło się spotkanie związane 10-leciem działalności Language Training Centre LANG LTC, z którym Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Legionowie współpracuje od 2014 roku. Spotkanie miało miejsce w zeszły piątek (18.01).

  więcej
 • Nowa radna miejska

  dodano: 24 stycznia 2019

  Podczas wczorajszej (23.01) sesji Rady Miasta Legionowo ślubowanie złożyła nowa miejska radna. Na podstawie postanowienia Komisarza Wyborczego w Warszawie III z 11 stycznia 2019 roku, Jolanta Żebrowska złożyła ślubowanie i objęła mandat w okręgu wyborczym nr 4.

  więcej
 • KulturaKonkurs Recytatorski Warszawska Syrenka 2019

  Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka

  dodano: 23 stycznia 2019

  Zapraszamy do udziału w 42. Konkursie Recytatorskim dla Dzieci Warszawska Syrenka.

  więcej
 • Inwestycja dla rodzin

  dodano: 23 stycznia 2019

  Urząd Miasta Legionowo ogłosił przetarg na budowę piątego budynku socjalnego ze żłobkiem na parterze przy ul. POW w Legionowie. W budynku powstanie 31 mieszkań, w tym jedno przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych, na najniższej kondygnacji znajdzie się miejsce dla żłobka z dwoma oddziałami.

  więcej
 • SeniorzyZłote i Diamentowe Gody

  Złote i Diamentowe Gody

  dodano: 21 stycznia 2019

  W sobotę (19.01) w Sali Ślubów w legionowskim ratuszu osiem par świętowało rocznice zawarcia małżeństwa. Złote Gody obchodziło 7 par, a jedna z nich celebrowała Diamentowe Gody.

  więcej
 • KomunikatyOstrzeżenie o złej jakości powietrza

  Ostrzeżenie o złej jakości powietrza

  dodano: 21 stycznia 2019

  Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że w związku z utrzymywaniem się podwyższonych stężeń zanieczyszczeń powietrza (PM 10 i PM 2,5) w województwie mazowieckim wydane zostało ostrzeżenie I stopnia o złej jakości powietrza. Ostrzeżenie obowiązuje do 21 stycznia br., do końca dnia.

  więcej
 • Symboliczne pożegnanie prezydenta Gdańska

  dodano: 18 stycznia 2019

  Związek Miast Polskich zaapelował o wspólne, symboliczne pożegnanie prezydenta Gdańska śp. Pawła Adamowicza. W sobotę o godz. 12:00 zapraszamy mieszkańców, którzy czują potrzebę oddać hołd tragicznie zmarłemu samorządowcowi o postawienie znicza przed Urzędem Miasta Legionowo. Przed budynkiem zostanie wystawione także zdjęcie śp. Pawła Adamowicza.

  więcej
 • KomunikatyTwój e-pit

  Twój e-PIT

  dodano: 18 stycznia 2019

  Urząd Skarbowy w Legionowie informuje o zeznaniu podatkowym PIT-37 lub/i PIT-38, które przygotuje dla ciebie urząd skarbowy.

  więcej