zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Wszystkie

 • KomunikatyRoboty drogowe

  Utrudnienia - skrzyżowanie ul. C. K. Norwida i ul. Ogrodowej

  dodano: 23 sierpnia 2019

  Informujemy, że od 27 sierpnia rozpoczną się prace przy przebudowie skrzyżowania ulicy Cypriana Kamila Norwida i ulicy Ogrodowej. W związku z tym mogą się pojawić utrudnienia w ruchu. Planowane zakończenie prac przewiduje się na 9 września br.

  więcej
 • SamorządoweWznowienie prac na dk61

  We wrześniu ruszą prace na dk 61

  dodano: 23 sierpnia 2019

  We wrześniu zostaną wznowione prace przy przebudowie dk61 w Legionowie. Wojewoda Mazowiecki, po wielu miesiącach od wstrzymania prac, wydał decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji. Decyzja dotyczy odcinka o długości 1,6 km. Inwestorem jest Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad.

  więcej
 • Prace drogowe/fot. Starostwo Powiatowe

  Ruszyła przebudowa lewoskrętu – będą utrudnienia

  dodano: 22 sierpnia 2019
  Przypominamy, że w poniedziałek (19.08) rozpoczęły się prace przy rozbudowie lewoskrętu z ul. Sobieskiego w ul. Warszawską w Legionowie. Jeśli uda się je przeprowadzić zgodnie z przyjętym harmonogramem, to inwestycja zostanie zrealizowana do końca września br.
  więcej
 • KulturaZdjęcie zespołu fot. Wojciech Gonder

  Legionowska Rodzina

  dodano: 22 sierpnia 2019

  JESTEŚMY SZCZĘŚLIWĄ RODZINĄ to rockandrollowa formacja, którą tworzą ludzie pochodzący z różnych, muzycznych światów, w tym znany i lubiany frontman Sex Bomby Robert Szymański. Co najważniejsze, są to ludzie ze świata legionowskiej muzyki. Już wkrótce ukaże się pierwsza płyta zespołu.

  więcej
 • KomunikatyGrafika - ostrzeżenie meteorologiczne

  Silny deszcz i burze

  dodano: 20 sierpnia 2019

  Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie ostrzega przed silnym deszczem z burzami. Ostrzeżenie obowiązuje od 20.08, godz. 23:00 do 21.08, godz. 10:00.

  więcej
 • KomunikatyGrafika - ostrzeżenie meteorologiczne

  IMGW zapowiada dziś burze z gradem

  dodano: 19 sierpnia 2019

  Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie ostrzega przed burzami z gradem. Ostrzeżenie obowiązuje od 19.08, godz. 16:00 do 20.08, godz. 05:00.

  więcej
 • SportTenis Stołowy | Fot. freepik.com

  Sprawdź swoje siły w tenisie stołowym

  dodano: 19 sierpnia 2019

  Już w najbliższą sobotę, 24 sierpnia br., w DPD Arenie Legionowo odbędzie się Letni Turniej Tenisa Stołowego. Zapraszamy chętnych do sprawdzenia swoich sił w tej dyscyplinie!

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńMazowsze Tour o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego

  Mazowsze Tour o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego

  dodano: 16 sierpnia 2019

  Mazowsze Tour o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego - Kryterium uliczne Legionowo

  więcej
 • KomunikacjaGrafika wyróżniająca: Ważne

  Utrudnienia w Legionowie - 15, 16 i 18 sierpnia

  dodano: 16 sierpnia 2019

  W związku z nadchodzącymi wydarzeniami na terenie miasta - Rap&Cud oraz Mazowsze Tour o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego informujemy o utrudnieniach w ruchu, które pojawią się na terenie miasta w dn. 15, 16 i 18 sierpnia br.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeń

  Rap&Cud

  dodano: 14 sierpnia 2019

  Już po raz kolejny zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie jakim jest impreza Rap&Cud. Upłynie ona w Legionowie pod znakiem rozrywki. Wszystkich fanów Rapu zapraszamy na Rynek Miejski.

  więcej