zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Wszystkie

 • Zdrowie

  Kupa problemów

  dodano: 12 kwietnia 2019

  Czy wiesz, że psie kupy pylą salmonellą? W powietrzu fruwają jaja tasiemca z psich odchodów? Kupy nie użyźniają gleby, a pasożyty z nich przebywają w glebie około 10 lat. Rusza kampania informacyjna związana z obowiązkiem sprzątania po swych pupilach. Strażnicy Miejscy będą rozdawali podczas interwencji związanych z czworonogami ulotki informujące o zagrożeniach związanych z psimi odpadami, a także woreczki na psie kupy.

  więcej
 • KomunikatyOstrzeżenie meteo

  Ostrzeżenie meteorologiczne - silne wiatry

  dodano: 11 kwietnia 2019

  W dniu 23.04 prognozuje się silne wiatry o średniej prędkości od 15 km/h do 45 km/h. w porywach do 80 km/h.

  więcej
 • KomunikatyOstrzeżenie meteo

  Ostrzeżenie meteorologiczne - przymrozki

  dodano: 11 kwietnia 2019

  W dniach 11-13.04 prognozuje się lokalnie spadek temperatury do -3°C, a przy gruncie do -6°C. Temperatura maksymalna w ciągu dnia od 7°C do 9°C.

  więcej
 • Inwestycje w trakcie realizacjiRynek w Legionowie

  Podpisano umowę. Jak zmieni się Rynek?

  dodano: 11 kwietnia 2019

  Podpisano dziś (11.04) umowę z firmą, która zajmie się przygotowaniem projektu rewitalizacji Ryneku w Legionowie.

  więcej
 • Edukacja

  Aktualność strajkowa

  dodano: 11 kwietnia 2019

  We wszystkich szkołach odbywa się część matematyczno - przyrodnicza egzaminu gimnazjalnego.

  więcej
 • KomunikatyOstrzeżenie meteo

  Ostrzeżenie meteorologiczne - przymrozki

  dodano: 10 kwietnia 2019

  IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie prognozuje: w nocy i nad ranem 9/10.04 i 10/11.04 lokalne spadki temperatury do -4°C, a przy gruncie do około -6°C. Prognozowana temperatura maksymalna w dniu 10.04 od 7°C do 10°C.

  więcej
 • KomunikacjaSKM/ Fot.ztm.waw.pl

  Kolejny etap zmian w kursowaniu pociągów na linii do Legionowa

  dodano: 10 kwietnia 2019

  W związku z wdrożeniem kolejnego etapu prac modernizacyjnych prowadzonych przez zarządcę infrastruktury na odcinku Warszawa ZOO – Warszawa Praga, od 12 kwietnia do 8 czerwca br. nastąpią zmiany w kursowaniu pociągów pomiędzy Warszawą i Legionowem.

  więcej
 • Edukacja

  STRAJK. Opieka i przygotowanie do egzaminów

  dodano: 09 kwietnia 2019

  W związku z trwającym strajkiem miejskie instytucje i zaprzyjaźnione organizacje przedłużają ofertę dla legionowskich uczniów i przedszkolaków. Urząd Miasta Legionowo organizuje także specjalną ofertę dla uczniów klas ósmych – przygotowanie do egzaminów.

  więcej
 • Edukacja

  Egzamin gimnazjalny

  dodano: 09 kwietnia 2019

  Dyrektorzy wszystkich szkół skompletowali zespoły nadzorujące egzamin gimnazjalny w dniu jutrzejszym (część humanistyczna). Prosimy o sprawdzanie dzienników elektronicznych danej szkoły.

  więcej
 • KomunikatyOstrzeżenie IMGW

  Ostrzeżenie meteorologiczne - przymrozki

  dodano: 09 kwietnia 2019
  IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie ostrzega, że w nocy i nad ranem 9/10.04 i 10/11.04 prognozowane są lokalne spadki temperatury do -4°C, a przy gruncie do około -6°C. Prognozowana temperatura maksymalna w dniu 10.04 od 7°C do 10°C.
  więcej