zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wszystkie

 • SamorządoweNa zdjęciu: obrady Sesji Rady Miasta Legionowo

  Wotum zaufania i absolutorium

  dodano: 24 czerwca 2020

  Podczas dzisiejszej (24.06) sesji Rady Miasta Legionowo, radni udzielili prezydentowi miasta Romanowi Smogorzewskiemu absolutorium z wykonania budżetu za 2019 rok. Radni dyskutowali także nad raportem o stanie gminy oraz udzielili mu wotum zaufania.

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca: wyłączenia prądu

  Wyłączenia prądu: pt., 26.06.2020 r.

  dodano: 24 czerwca 2020

  PGE Dystrybucja S.A. informuje o wyłączeniach prądu w Legionowie w piątek (26.06 br.).

 • Prace przy przjeściu podziemnym PKP/Fot. gazetapowiatowa.pl

  Prace przy przejściu podziemnym PKP

  dodano: 24 czerwca 2020

  W ostatnich dniach w związku z intensywnymi opadami deszczu dochodziło do zalań przejścia podziemnego pod stacją PKP. Sytuacja ta skomplikowała, a czasami wręcz uniemożliwiała dotarcie pasażerów do peronów. Dlatego Urząd Miasta rozpoczął w trybie awaryjnym prace ziemne mające zminimalizować takie sytuacje w momencie wyjątkowych opadów.

 • KomunikatyRysunek obrazujący wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu, źródło: GDDKiA

  GDDKiA. Informacja dotycząca przebudowy DK61

  dodano: 23 czerwca 2020

  W dniu 30.06.2020 r. o godz. 10:30 planowane jest wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu na drodze krajowej nr 61 w okolicy Biedronki przy ul. Zegrzyńskiej.

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca - ostrzeżenie meteorologiczne

  Ostrzeżenie - silny deszcz z burzami

  dodano: 23 czerwca 2020

  Prognozuje się wystąpienie opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym lub silnym. Prognozowana wysokość opadów za okres ważności ostrzeżenia - do 20 mm, miejscami do 40 mm. W trakcie opadów deszczu mogą występować burze z porywami wiatru do 80 km/h.

 • KulturaGrafika promująca Koncertowisko, występuje Kuba Oktaba

  Kuba Oktaba na Koncertowisku

  dodano: 23 czerwca 2020

  Kolejnym artystą, który wystąpi w ramach cyklu „Koncertowisko” będzie Kuba Oktaba. Młody gitarzysta zachwyca ogromnym talentem.

 • KomunikatyKampania Stowarzyszenia Metropolia Warszawa - głosujesz? Zyskujesz!

  Rusza akcja „Głosujesz? Zyskujesz!”

  dodano: 23 czerwca 2020

  50 tys. zł otrzyma ta gmina będąca członkiem Stowarzyszenia „Metropolia Warszawa” (SMW), która odnotuje najwyższą frekwencję w wyborach prezydenckich. Środki pochodzą ze składek członkowskich Stowarzyszenia, które chce w ten sposób zmobilizować wyborców, aby w najbliższą niedzielę poszli do urn lub zagłosowali korespondencyjnie.

 • KulturaPlakat promujący cykl koncertów: Muzyczny balkon

  Odwołany wytęp - Muzyczny Balkon

  dodano: 22 czerwca 2020

  Ze względu na padający deszcz i złe warunki atmosferyczne musimy odwołać dzisiejszy występ w ramach cyklu poniedziałkowych koncertów.

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca - ostrzeżenie meteorologiczne

  Ostrzeżenie o burzach z gradem

  dodano: 22 czerwca 2020

  Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 30 mm do 50 mm, lokalnie w przypadku kumulacji opadów do 60 mm oraz porywami wiatru do 80 km/h. Miejscami grad.