zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wszystkie

 • ZdrowiePilotażowy program wdrożenia usług opiekuńczych w formie teleopieki. Na zdjęciu Zastępca Prezydenta Piotr Zadrożny

  Pilotażowy program wdrożenia usług opiekuńczych w formie teleopieki

  dodano: 28 maja 2020

  W maju ruszył projekt pt. "Pilotażowy program wdrożenia usług opiekuńczych w formie teleopieki" finansowany przez Urząd Miasta Legionowo i Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej.

 • EdukacjaNa zdjęciu dziecko układające wieżę z klocków

  Nowe zasady dyżurów wakacyjnych

  dodano: 28 maja 2020

  Z uwagi na obowiązujący stan epidemii została opracowana nowa organizacja opieki w przedszkolach w lipcu i sierpniu 2020 r. Każde przedszkole będzie prowadziło dyżur wakacyjny tylko dla dzieci ze swojej placówki, których rodzice zarejestrowali się w systemie rekrutacyjnym do 29 kwietnia 2020 r. Organizacja opieki w czasie dyżuru wakacyjnego na dzień dzisiejszy planowana jest w aktualnie obowiązującym reżimie sanitarnym.

 • EdukacjaNa zdjęciu: żłobek miejski

  Mniejsze opłaty za żłobek w maju

  dodano: 28 maja 2020

  Radni Rady Miasta Legionowo przegłosowali wczoraj (27.05.2020) kolejną ulgę dla rodziców dzieci uczęszczających do żłobka miejskiego. Tym razem dotyczy ona wprowadzenia częściowego zwolnienia z opłaty za pobyt dziecka w Motylkowym Świecie za miesiąc maj. Opłata wyniesie 50% opłaty miesięcznej. Żłobek ponownie przyjmuje dzieci od połowy maja.

 • Konsultacje SpołeczneMapa - na czerwono zaznaczono przebieg trasy rowerowej o nazwie poddawanej konsultacjom

  Konsultacje. Nadanie nazwy ścieżce rowerowej

  dodano: 28 maja 2020

  Informujemy, że w związku z Zarządzeniem Nr 122/2020 Prezydenta Miasta Legionowo z dnia 27 maja 2020 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych w Gminie Miejskiej Legionowo w sprawie nadania nazwy "30-lecia Samorządu Gminnego" trasie rowerowej położonej w Legionowie wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 632, zachęcamy do wypełnienia ankiety znajdującej się poniżej.

 • KulturaBaner promujący wydarzenie Koncertowisko

  Koncertowisko

  dodano: 28 maja 2020

  Jesteś muzykiem i chcesz dać 15 minutowy koncert on-line na legionowskiej scenie? Wyślij do nas zgłoszenie!

 • Masz pomysł na zmiany w Legionowie?

  Pandemia odsuwa Budżet Obywatelski

  dodano: 27 maja 2020

  Legionowscy radni podczas dzisiejszej (27.05) sesji Rady Miasta Legionowo zdecydowali o zmianie terminów pierwszej edycji budżetu obywatelskiego. Przedłużono czas na wszystkie czynności związane ze składaniem i weryfikacją projektów. Jednocześnie należy podkreślić, że głosowanie zachowało formę zarówno tradycyjną, jak i elektroniczną, ale zostało przeniesione na inny termin.

 • Komunikatyżyczenia

  Dzień Samorządu Terytorialnego

  dodano: 27 maja 2020

  W 2020 roku obchodzimy 30 rocznicę powstania w Polsce władzy samorządowej.

 • KomunikatyWażne

  Nowe zasady zasłaniania nosa i ust, otwarte kina i siłownie

  dodano: 27 maja 2020

  Przed nami czwarty etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19. Od 30 maja nie musimy zasłaniać nosa i ust w otwartej przestrzeni – ale tylko pod warunkiem, że możemy zachować 2 metry odstępu od innych. Maseczki będą jednak konieczne w niektórych przestrzeniach zamkniętych, m.in. w sklepach, kościołach, autobusach czy tramwajach. Oprócz tego – otwarte będą kina, teatry, siłownie i salony masażu, ale w ścisłym reżimie sanitarnym. Umożliwiona została organizacja wesel do 150 osób. Mimo że administracja rządowa odchodzi od wielu obostrzeń, jedna zasada pozostanie aktualna nadal. Wciąż będziemy musieli zachować szczególną ostrożność w kontaktach z innymi.

 • EdukacjaTabliczka Ministerstwa Edukacji Narodowej

  Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021

  dodano: 27 maja 2020

  Minister Edukacji Narodowej ogłosił harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021. Prezentujemy terminy postępowania rekrutacyjnego, składania dokumentów do klas I szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych.

 • Fundusze zewnętrzneNa zdjęciu dziecko bawiące się klockami

  Dobry start każdego przedszkolaka w Legionowie

  dodano: 27 maja 2020
  Lada chwila do legionowskich przedszkoli trafią urządzenia edukacyjne wspomagające rozwój dzieci niepełnosprawnych oraz rozwój tych maluchów, u których występują dysfunkcje. Koszt tego projektu to około 462 tys. zł. (79% RPOWM).