zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wszystkie

 • KomunikatyKatedra Transportu - Badanie ankietowe. Na zdjęciu kobieta w maseczce stoi na przystanku przy autobusie.

  Badanie mobilności mieszkańców wybranych krajów europejskich

  dodano: 14 grudnia 2020
  Pracownicy dydaktyczni Państwowej Uczelni Stanisława Staszica w Pile, University of Žilina, The Institute of Technology and Business in České Budějovice, University of Ljubljana oraz University of Zagreb, prowadzą międzynarodowe badania naukowe, obejmujące Polskę, Czechy, Słowację, Chorwację i Słowenię. Tematem badań są zmiany mobilności mieszkańców, po wprowadzeniu ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa.
 • Komunikaty

  Utrudnienia w obsłudze mieszkańców

  dodano: 14 grudnia 2020
  W związku z pracami informatycznymi obsługa w Urzędzie Miasta Legionowo w dniu dzisiejszym (14.12) po godz. 15:00 będzie utrudniona.
 • KulturaPierwsza strona pocztówki świątecznej zaprojektowanej przez Rafała Roskowińskiego

  Wyślij życzenia z Legionowa

  dodano: 11 grudnia 2020

  Chyba nikt nie lubi spędzać świąt samotnie. Jednak przez pandemię, część z nas spędzi ten magiczny okres bez najbliższych. A jak choć trochę umilić ten czas innym? Na przykład wysyłając do nich życzenia na wyjątkowej kartce świątecznej! Pokażmy rodzinie, znajomym, przyjaciołom, że o nich pamiętamy, zwłaszcza w tym trudnym momencie.

 • Park im. Jana Pawła II i pomnik z jego wizerunkiem.

  Internetowy monitoring

  dodano: 11 grudnia 2020
  Niemal 300 osób złożyło wniosek w sprawie uruchomienia monitoringu w Parku im. Jana Pawła II. Z uwagi na bezpieczeństwo osób modlących się i spacerujących po parku zdecydowano o montażu kamery internetowej w tym miejscu. Uruchomienie jej nastąpi najpóźniej w styczniu.
 • NGOGrafika z seniorką w tle. Na górze napis: Ogólnopolski Kongres Rad Seniorów 17-18 grudnia.

  Ogólnopolski Kongres Rad Seniorów on-line

  dodano: 11 grudnia 2020

  Ogólnopolskie Porozumienie o Współpracy Rad Seniorów (OPoWRS) zaprasza do udziału w konferencji online w ramach Ogólnopolskiego Kongresu Rad Seniorów on-line.

 • ZdrowieMężczyzna siedzący przed laptopem i patrzący w kierunku okna.

  Oświadczenie dot. kwarantanny i izolacji – kiedy muszę o nim pamiętać?

  dodano: 11 grudnia 2020

  Osoby, które są ubezpieczone, a przebywają na kwarantannie lub w izolacji (także domowej), mają prawo do świadczeń chorobowych. Zasadniczo, żeby otrzymać świadczenie, nie ma potrzeby składania oświadczenia. Jednak od tej zasady są wyjątki. Wyjaśniamy jakie.

 • SeniorzySenior i osoba w kombinezonie ochronnym.

  Wojsko połączy na święta

  dodano: 10 grudnia 2020
  Żołnierze Wojska Polskiego w okresie przedświątecznym, od 21 do 24 grudnia br. zorganizują wideo połączenia pomiędzy osobami starszymi przebywającymi w szpitalach i placówkach opiekuńczych oraz kombatantami, a ich rodzinami i bliskimi.
 • Ryunek z napisem integracyjny plac zabaw

  Integracyjny plac zabaw coraz bliżej

  dodano: 10 grudnia 2020

  Dziewięć firm złożyło oferty na budowę integracyjnej przestrzeni rekreacyjnej na Osiedlu Jagiellońska w Legionowie. Najtańsza propozycja, z siedmioletnią gwarancją, wyniosła ponad 1,8 mln zł. i została przedstawiona przez Soerted z Piaseczna. Najdroższą ofertę przedstawił z kolei Polbet S.A. z Katowic za kwotę ponad 3,1 mln zł.

 • EdukacjaNa zdjęciu reflektor samochodowy, powyżej napis: Włącz myślenie - oświetlenie.

  Przygotuj samochód do zimy - sprawne oświetlenie

  dodano: 10 grudnia 2020

  Światła samochodu mają wpływ na bezpieczeństwo. Dbanie o sprawność i czystość oświetlenia to obowiązek każdego kierowcy. Poruszając się niesprawnym autem narażamy nie tylko siebie, ale też innych. Właściciel „czterech kółek” ma wpływ na to, w jakim stanie jest jego pojazd i decydując się na podróż niesprawnym samochodem, może ponieść konsekwencje za swój (zły) wybór…

 • ZdrowieNa zdjęciu osoba pisząca na klawiaturze laptopa.

  Koronawirus - najczęściej zadawane pytania

  dodano: 10 grudnia 2020

  Wiele wątpliwości i setki pytań, na które potrzebujemy odpowiedzi. Co zrobić, jeśli miałem kontakt z osobą, która ma koronawirusa? Co to znaczy bliski kontakt? Problematyczny wynik testu na COVID-19 – co dalej? Odpowiedzi na te i ponad 300 innych pytań znajdziesz na gov.pl/koronawirus. Internet daje też możliwość załatwienia wielu spraw zdalnie. W sieci możesz sprawdzić np. wynik testu na COVD-19, zgłosić informację o kontakcie z zakażonym. Zatem zamiast dzwonić, działaj online. Będzie łatwiej i – co bardzo ważne – nadal bezpiecznie, bo bez wychodzenia z domu.