zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Wszystkie

 • Kalendarz wydarzeńOgłoszenie

  Program Współpracy na 2020 r.

  dodano: 11 września 2019

  Trwają konsultacje społeczne programu współpracy Gminy Miejskiej Legionowo w 2020 roku z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego

  więcej
 • Program WspółpracyOgłoszenie

  Konsultacje Wieloletniego Programu Współpracy na lata 2020-2022

  dodano: 11 września 2019

  Informujemy, że spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00

  W dniu 25 lipca 2019 r. Prezydent Miasta Legionowo zarządzeniem nr 253/2019 ogłosił przeprowadzenie konsultacji społecznych na temat Wieloletniego Programu Współpracy Gminy Miejskiej Legionowo z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na lata 2020–2022. Punktem wyjścia do pracy jest obowiązujący, wieloletni program współpracy na lata 2016-2019.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńPiknik Zdrowotny

  Piknik Zdrowotny

  dodano: 10 września 2019

  Zapraszamy na Piknik Zdrowotny, w programie m.in.: pomiary ciśnienia tętniczego, ankieta dotycząca aktywności fizycznej, wykład.

  więcej
 • InwestycjeNa zdjęciu znak drogowy z robotami drogowymi.

  Remonty ulic w Legionowie

  dodano: 06 września 2019

  Już niedługo poprawi się stan nawierzchni jednych z bardziej uczęszczanych ulic w Legionowie. 20 sierpnia Marek Pawlak – Zastępca Prezydenta Miasta Legionowo podpisał umowę o rozpoczęciu remontu nawierzchni ulic Piłsudskiego, Mrugacza oraz Sowińskiego.

  więcej
 • InwestycjeRoboty drogowe

  Utrudnienia w ruchu na DK 61

  dodano: 05 września 2019

  Firma SKANSKA informuje o kontynuacji projektowania i budowy wiaduktu w Legionowie na drodze krajowej nr 61 odc. III od wiaduktu do rejonu skrzyżowania z ul. Wolską. W związku z tym od 10.09.2019 r. pojawią się utrudnienia w ruchu na odc. od ul. Piaskowej do ul. Polnej.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńKoduj z Gigantami

  Koduj z Gigantami

  dodano: 05 września 2019

  Dynamiczny rozwój technologii, powszechna dostępność urządzeń mobilnych, szybsza komunikacja i przepływ informacji - wszystko to, co dzieję się obecnie wokół nas sprawia, że przybywa coraz więcej zawodów związanych z IT. Jeszcze dekadę temu niewiele osób by pomyślało, jak szeroką drogę rozwoju może oferować programowanie, projektowanie aplikacji czy kreowanie wizerunku internetowego. Tymczasem grono specjalistów w tym zakresie wciąż rośnie, co nieprzerwanie generuje powstawanie nowych zawodów - zawodów przyszłości.

  więcej
 • Integracyjny plac zabaw

  Os. Jagiellońska z największą liczbą głosów

  dodano: 05 września 2019

  Trwające 42 dni konsultacje dot. lokalizacji integracyjnego placu zabaw w Legionowie zakończyły się oddaniem 1338 głosów. W formularzu zadano pytanie: W której lokalizacji powinien Twoim zdaniem powstać Integracyjny Plac Zabaw? Odpowiedź obejmowała wybór pomiędzy opcjami: 1. Osiedle Jagiellońska, 2. Przy ul. Parkowej, 3. W Parku im. św. Jana Pawła II, 4. Przy ul. Piotra Wysockiego.

  więcej
 • EdukacjaInfografika: Komunikat

  Pomoc finansowa w ramach programu ,,Wyprawka szkolna’’

  dodano: 04 września 2019
  Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 4 lipca 2019 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy finansowej uczniom na zakup podręczników i materiałów edukacyjnych (Dz. U. poz.1342) w roku szkolnym 2019/2020 uprawnionymi do otrzymania pomocy finansowej w ramach programu ,,Wyprawka szkolna’’ będą uczniowie posiadający orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego:
  więcej
 • Piknik rodzinny

  Piknik rodzinny

  dodano: 03 września 2019

  Na terenie Osiedla Batorego odbył się w minioną sobotę (31.09) piknik rodzinny. W godzinach od 15.00 do 17.30 mieszkańcy mieli okazję kibicować podczas meczu siatkówki rozgrywanego między mieszkańcami i przedstawicielami władz.

  więcej
 • Witaj szkoło!

  dodano: 02 września 2019

  Wakacje dobiegły końca. Podobnie jak w całym kraju, także w Legionowie uczniowie właśnie dzisiaj (02.09) rozpoczynają nowy rok szkolny 2019/2020. Liczba uczniów w szkołach prowadzonych przez Gminę Miejską Legionowo przekroczy 5,5 tys.

  więcej