zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Wszystkie

 • Nowy prezes PEC Legionowo

  dodano: 26 listopada 2018

  Przychylając się do prośby Pana Narcyza Tokarskiego, motywowanej względami osobistymi i złym stanem zdrowia, Rada Nadzorcza Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej „Legionowo” Sp. z o.o. podjęła uchwałę o odwołaniu Prezesa Zarządu z dniem 26 listopada 2018 r.

  więcej
 • KomunikatyKomunikat

  Zmiany godzin pracy Urzędu Miasta Legionowo - 24 i 31 grudnia

  dodano: 21 listopada 2018

  Prezydent Miasta Legionowo uprzejmie informuje,że w dniach 24 i 31 grudnia 2018 roku Urząd Miasta Legionowo, będzie czynny w godzinach 800 – 1400.

  więcej
 • Inauguracyjna sesja

  dodano: 21 listopada 2018

  Wczoraj (20.11) odbyła się pierwsza sesja Rady Miasta Legionowo kadencji 2018-2023. Podczas posiedzenia ślubowania złożyli zarówno prezydent Roman Smogorzewski, wybrany na kolejną, tym razem 5-letnią kadencję, jak i 22 radnych. Mandat Romana Smogorzewskiego został wygaszony przez komisarza wyborczego w związku z wyborem na Prezydenta Miasta Legionowo.

   

  więcej
 • Komunikatykomunikat

  Miejsca parkingowe przy ul. Kolejowej będą czasowo niedostępne

  dodano: 21 listopada 2018

  Informujemy, że miejsca parkingowe przy ul. Kolejowej i ul. Piaskowej będą czasowo niedostępne. Prosimy o korzystanie z miejsc parkingowych P&R przy ul. Szwajcarskiej i ul. Piaskowej.

  więcej
 • KulturaFinał VII Dni Osób Niepełnosprawnych

  Finał VII Dni Osób Niepełnosprawnych

  dodano: 20 listopada 2018

  Uroczyste zakończenie VII Dni Osób Niepełnosprawnych Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego nastąpiło 15 listopada br., w sali widowiskowej legionowskiego ratusza. Podczas finału podsumowano także doroczną akcję poświęconą Alternatywnym i Wspomagającym Metodom Komunikacji (AAC).

  więcej
 • KomunikatyMężczyzna dzwoni przez telefon

  Kolejny senior oszukany! Policja ostrzega!

  dodano: 19 listopada 2018

  Policjanci z legionowskiej komendy odnotowali kolejne oszustwo, którego ofiarą padła 80-letnia kobieta. Do jej mieszkania zapukała mężczyzna, który pod pretekstem awarii wody zagadywała seniorkę, a kiedy wyszedł okazało się, że została okradziona z 2200 złotych. Apelujemy do osób starszych, samotnie mieszkających, aby łatwowiernie nie odnosić się do nieznajomych. Prosimy o ostrożność i zdrowy rozsądek w kontaktach z osobami pukającymi do naszych mieszkań podającymi się za przedstawicieli różnych instytucji.

  więcej
 • Zamrożona szyba

  Nie przechodź obojętnie obok. Zareaguj! Zadzwoń, gdy komuś zagraża wychłodzenie

  dodano: 19 listopada 2018

  Gdy temperatura na zewnątrz gwałtownie spada nie zapominajmy, że są osoby, które mogą potrzebować naszej pomocy. Nie bądźmy obojętni i alarmujmy Policję za każdym razem, kiedy ktoś jest narażony na wychłodzenie organizmu. Jeden telefon pod numer 997 lub 112 może uratować komuś życie. Listę placówek pomocowych można sprawdzić dzwoniąc pod numer całodobowej bezpłatnej infolinii 987, działającej w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim.

  więcej
 • Rekreacja przy Żłobku

  Rekreacja przy Żłobku

  dodano: 16 listopada 2018

  W okolicy Miejskiego Żłobka firma ZUK-OGRODY wraz z firmą ELTRA zajmują się rozbudową infrastruktury sportowo-rekreacyjnej (dokładnie przy ul. ppłk. E. Dietricha).

  więcej
 • Nocne ćwiczenia na przejeździe

  dodano: 15 listopada 2018

  Jutro (16/17.11), pomiędzy godziną 22 a 2:30 w nocy na niestrzeżonym przejeździe kolejowym przy ul. POW na Kozłówce odbędą się ćwiczenia powiatowe z zakresu ratownictwa technicznego na szlakach kolejowych dla jednostek OSP działających na terenie powiatu legionowskiego.

  więcej
 • Chodnik przy Pałacowej

  Chodnik przy Pałacowej

  dodano: 15 listopada 2018

  Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe CEM-BUD zajmie się remontem chodnika przy ulicy Pałacowej. Firma rozpocznie budowę w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

  więcej