zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Wszystkie

 • Inwestycje w trakcie realizacji

  Prace na DK61 wstrzymane

  dodano: 15 marca 2019

  Prace przy przebudowie ostatniego legionowskiego odcinka dk61 zostały przerwane. Jak informuje inwestor, czyli GDDKiA, toczy się postępowanie u wojewody mazowieckiego związane z pozyskaniem zamiennej decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej.

  więcej
 • EdukacjaPraca na komputerze

  Ja w Internecie – bezpłatne szkolenia

  dodano: 14 marca 2019

  „Ja w Internecie” to program bezpłatnych szkoleń przeznaczonych dla mieszkańców Legionowa powyżej 25-go roku życia, dotyczący umiejętności korzystania z narzędzi dostępnych w sieci.

  więcej
 • EKO LegionowoZastępca Prezydenta Miasta Legionowo Marek Pawlak i Wicestarosta Legionowski Konrad Michalski

  Coraz więcej czujników

  dodano: 13 marca 2019

  25 nowych czujników na terenie Powiatu Legionowskiego, w tym 4 w Legionowie – to efekt współpracy Starostwa Powiatowego z Urzędem Miasta Legionowo. Dziś (13.03) wicestarosta Konrad Michalski oficjalnie przekazał trzy czujniki zastępcy prezydenta Markowi Pawlakowi. Obaj przedstawiciele władz podpisali umowę użyczenia tych urządzeń.

  więcej
 • Znak prace drogowe

  Ruszyły inwestycje

  dodano: 13 marca 2019

  Wyższe temperatury oraz zakończenie procedur związanych z rozstrzygnięciem przetargów spowodowało rozpoczęcie prac na legionowskich budowach.

  więcej
 • ZdrowieWirus HIV/grafika - aids.gov.pl

  Profilaktyka przede wszystkim

  dodano: 13 marca 2019

  Zakażenia przenoszone drogą płciową stanowią poważny problem zdrowotny zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Co więcej, jest to problem, który od kilku lat szybko narasta. Dlatego warto zapoznać się ze sposobem ich przenoszenia, zarażania się nimi oraz w jaki sposób rozmawiać o nich z najbliższymi.

  więcej
 • Konkurs

  Konkurs na logo, spiesz się!

  dodano: 13 marca 2019

  Prezydent Miasta Legionowo ogłasza konkurs na logo 100 lat nazwy Legionowo. Termin składania prac upłynie 22 marca, spiesz się!

  więcej
 • KomunikacjaWarszawski Transport Publiczny, fot. ZTM Legionowo

  Zmiany w zespole przystankowym PKP LEGIONOWO-PRZYSTANEK

  dodano: 12 marca 2019

  Od 13.03.2019 (środa) w związku ze zmianą organizacji ruchu w ul. Jagiellońskiej w Legionowie od początku kursowania linii dziennych wprowadzone zostają następujące stałe zmiany przystankowe w zespole PKP LEGIONOWO-PRZYSTANEK:

  więcej
 • KulturaDzień kobiet w Scenie 210

  Dzień kobiet w Scenie 210

  dodano: 12 marca 2019

  Scena 210 znów zaczyna działać kulturalnie. Jeszcze przed planowanym remontem, przy ulicy Husarskiej 12, 8 marca 2019 r., z okazji Dnia Kobiet odbył się koncert muzyki latino w wykonaniu Aleksandry Rosińskiej występującej pod pseudonimem Cris Mili.

  więcej
 • Inwestycje w trakcie realizacjiRynek miejski

  Rynek do rewitalizacji

  dodano: 08 marca 2019

  Trwa procedura przetargowa, która ma na celu wyłonienie autora projektu rewitalizacji Rynku Miejskiego.

  więcej
 • Komunikacja

  DKM: zmiana rozkładów od poniedziałku

  dodano: 08 marca 2019

  Zmiany w rozkładach jazdy innych przewoźników podyktowały zmiany także w naszej komunikacji miejskiej, DKM Legionowo.
   

  więcej