zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Wszystkie

 • Kalendarz wydarzeńZnajdźmy wspólny język

  Znajdźmy wspólny język - Noc Bibliotek

  dodano: 04 października 2019

  Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie zaprasza na „Noc Bibliotek”. Wydarzenie pod hasłem „Znajdźmy wspólny język” odbędzie się w siedzibie PIK przy ul. Sowińskiego 15, w godzinach 15.00-19.00.

  więcej
 • KulturaObchody 77. rocznicy zagłady ludności getta w Legionowie

  Relacja z obchodów 77. rocznicy zagłady ludności getta w Legionowie

  dodano: 04 października 2019

  W Muzeum Historycznym w Legionowie odbyły się obchody upamiętnienia 77. rocznicy zagłady ludności getta w Legionowie (3 października), zorganizowane we współpracy z lokalnymi szkołami: Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej, Zespołem Szkolno-Przedszkolnym Milenium, II Liceum Ogólnokształcącym oraz Zespołem Szkół Salezjańskich.

  więcej
 • EdukacjaGrafika dot. debaty

  Rusza kolejna edycja konkursu debat oksfordzkich organizowanych przez PIEED-Warszawa!

  dodano: 03 października 2019
  Zapraszamy do udziału uczniów szkół średnich z Warszawy oraz Warszawskiego Obszaru Funkcjonalnego.
  więcej
 • NGOPlakat promujący: Liga NGOs - program szkoleń dla trzeciego sektora

  Liga NGOs - program szkoleń dla trzeciego sektora

  dodano: 03 października 2019

  Liga NGOs to innowacyjny program, którego celem jest rozwój, upowszechnianie i promowanie wartości społeczeństwa obywatelskiego.

  więcej
 • EdukacjaPlakat: Uczniowie, którzy interesują się informatyką mogą sprawdzić swoje siły w konkursie „Programować każdy może - konkurs informatyczny dla uczniów”. Na zwycięzców czekają nagrody.

  Konkurs dla uczniów: "Programować każdy może"

  dodano: 03 października 2019
  Uczniowie, którzy interesują się informatyką mogą sprawdzić swoje siły w konkursie „Programować każdy może - konkurs informatyczny dla uczniów”. Na zwycięzców czekają nagrody.
  więcej
 • KomunikatyInfografika dot. Szpitala w Legionowie. W nowym szpitalu będzie funkcjonować 6 oddziałów: kardiologiczny, chirurgiczny, intensywnej terapii, chorób wewnętrznych, okulistyczny oraz ginekologiczno-położniczy. Planowane jest także utworzenie bloku operacyjnego, składającego się z 2 sal operacyjnych. Według założeń placówka będzie mogła hospitalizować jednocześnie około 90 pacjentów. Lekarze będą w nim dyżurowali 24 godziny na dobę.

  Szpital za dwa lata

  dodano: 03 października 2019
  W środę (2 października) podpisana została umowa dotycząca budowy szpitala wojskowego w Legionowie. W ciągu dwóch lat ma zakończyć się jego budowa. Lecznica będzie składać się z sześciu oddziałów i bloku chirurgicznego.
  więcej
 • Kultura

  Chwała weteranom

  dodano: 03 października 2019

  75. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego, 80. rocznica powołania Polskiego Państwa Podziemnego 80. Rocznica powołania Szarych Szeregów była okazją do spotkania w Starostwie Powiatowym w Legionowie. Przedstawiciele samorządów powiatu legionowskiego złożyli wyrazy wdzięczności osobom, które brały udział w walce o niepodległość Polski.

  więcej
 • KomunikatyInfografika: Komunikat

  Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Legionowo dla obszaru tzw. "Śródmieścia Legionowa"

  dodano: 02 października 2019

  Obwieszczenie Prezydenta Miasta Legionowo o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Legionowo dla obszaru tzw. "Śródmieścia Legionowa".
   

  więcej
 • Nagrody i wyróżnieniaKryształy PR

  Puls Miasta wyróżniony

  dodano: 02 października 2019

  Miesięcznik „Puls Miasta” otrzymał wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Kryształy PR” w kategorii najlepsza gazeta miejska lub biuletyn. Jest to już czwarty „kryształ” za promocję przyznany Urzędowi Miasta Legionowo.

  więcej
 • Razem ścigamy się z cukrzycą

  Razem ścigamy się z cukrzycą

  Data wydarzenia: 09 października 2019
  Czy cukrzyca stanowi jedno z największych zagrożeń cywilizacyjnych obecnych czasów? Jakie konsekwencje niesie ze sobą nieleczona lub leczona w nieprawidłowy sposób? Jakie są jej najczęstsze i najgroźniejsze powikłania? Jak skutecznie zapobiegać powikłaniom? Odpowiedzi na te – a także wiele innych – pytań uzyskają uczestnicy warsztatów „Razem ścigamy się z cukrzycą bez powikłań”, organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Diabetyków w ramach ogólnopolskiej kampanii „Razem ścigamy się z cukrzycą”. W czerwcu rozpoczęła się kolejna edycja inicjatywy, we wrześniu oraz październiku – po wakacyjnej przerwie – planowane są kolejne warsztaty.
  więcej