zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wszystkie

 • KomunikatyZdjęcie: Pojemnik na papier w którym znajdują się nie zgniecione opakowania

  Pamiętajmy o segregacji

  dodano: 14 lipca 2020

  W związku ze zwiększoną ilością opakowań z papieru i tektury przypominamy, że wrzucanie do pojemnika niezłożonych kartonów powoduje szybkie ich przepełnienie.

 • KulturaDziewczynki na placu zabaw

  Zabierz dzieci na muzyczny plac zabaw

  dodano: 14 lipca 2020

  Zapraszamy do wspólnej zabawy rytmami i brzmieniami na nowo powstałym muzycznym placu zabaw zlokalizowanym przy Miejskim Ośrodku Kultury na ul. Targowej.

 • KomunikatyWażne

  Uwaga na oszustów

  dodano: 13 lipca 2020

  Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Legionowie ostrzega przed oszustami podszywającymi się pod pracowników Inspekcji Sanitarnej.

 • SportNa zdjęciu: od lewej zastępca prezydenta miasta Piotr Zadrożny, prezes KZB Legionowo Irena Bogucka, kierownik pływalni Zbigniew Garbaczewski

  Przegląd techniczny pływalni

  dodano: 13 lipca 2020

  Trwa przegląd technologiczny prowadzony na pływalni Wodne Piaski. Jest to proces opóźniony ze względu na koronawirusa. Prace mają zakończyć się w lipcu a obiekt prowadzony przez spółkę KZB Legionowo Sp. z o.o. powinien zacząć ponownie funkcjonować od 1 sierpnia.

 • KomunikatyPaństwowa Komisja Wyborcza

  PKW podała częściowe wyniki II tury wyborów prezydenckich

  dodano: 13 lipca 2020

  Znamy wyniki głosowania z obwodowych komisji wyborczych na terenie Legionowa w wyborach na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w II turze. Ponad 29 tyś. mieszkańców Legionowa udało się wczoraj (12.07) do urn wyborczych. Frekwencja w wyborach była niezwykle wysoka i wyniosła 75,56%.

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca - ostrzeżenie meteorologiczne

  Ostrzeżenie. Burze z gradem

  dodano: 10 lipca 2020

  Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami do 30 mm oraz porywami wiatru do 100 km/h, lokalnie do 110 km/h. Miejscami grad.

 • KomunikatyGrafika: Komunikat

  Zarządzenie w sprawie wprowadzenia drugiego stopnia alarmowego CRP

  dodano: 10 lipca 2020

  Informujemy, że w związku z organizacją II tury wyborów prezydenckich Prezes Rady Ministrów na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 10 czerwca 2016 r. o działaniach antyterrorystycznych (Dz.U. z 2019 r. poz. 796), podpisał Zarządzenie nr 94 z dnia 9 lipca 2020 r., w sprawie wprowadzenia drugiego stopinia alarmowego CRP (stopień BRAVO-CRP) na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej od dnia 10 lipca 2020 roku od godz. 00:01 do dnia 13 lipca 2020 roku do godz. 23:59.

 • KulturaPlakat do projektu Powiatowej Instytucji Kultury:Wakacyjny sztambuch kultur@lny

  Wakacyjny sztambuch kultur@lny

  dodano: 10 lipca 2020

  Dołączcie do grupy Wakacyjny sztambuch kultur@lny na Facebooku, gdzie będziecie mogli zamieszczać wpisy w pamiętniku Powiatowej Instytucji Kulturalnej: teksty, zdjęcia i filmiki. Wpisy mają relacjonować Wasze doświadczanie KULTURY – miejsc, wydarzeń, obiektów i kulturalnych aktywności, które napotkacie na swoim wakacyjnym szlaku.

 • EKO LegionowoNa zdjęciu prezydent Roman Smogorzewski po podpisaniu umowy

  Dotacja na inwentaryzację źródeł ciepła

  dodano: 10 lipca 2020

  Wczoraj (9 lipca) odbyło się uroczyste podpisanie umowy o dofinansowanie dla Legionowa w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Ochrony Powietrza MAZOWSZE 2020”. W imieniu miasta umowę podpisał prezydent Roman Smogorzewski. W wydarzeniu wzięli też udział Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik oraz Wicemarszałek Wiesław Raboszuk.

 • KomunikatyKampania Stowarzyszenia Metropolia Warszawa - głosujesz? Zyskujesz!

  „Głosujesz? Zyskujesz!”

  dodano: 10 lipca 2020

  50 tys. zł otrzyma ta gmina będąca członkiem Stowarzyszenia „Metropolia Warszawa” (SMW), która odnotuje najwyższą frekwencję w wyborach prezydenckich. Środki pochodzą ze składek członkowskich Stowarzyszenia, które chce w ten sposób zmobilizować wyborców, aby w najbliższą niedzielę poszli do urn lub zagłosowali korespondencyjnie.