zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Wszystkie

 • Miley Cyrus/Fot. Julia Stayale

  Koncert Miley Cyrus

  dodano: 01 kwietnia 2019

  Informacja o 100-leciu nadania nazwy Legionowo dotarła za ocean! W związku z tegorocznym jubileuszem do Urzędu Miasta zgłosił się manager Miley Cyrus, która dowiedziała się że jej babcia urodziła się właśnie w Legionowie.

  więcej
 • Godzina dla Ziemi

  dodano: 30 marca 2019

  Dzisiaj (30.03) o godzinie 20.30 po raz trzynasty na całym świecie zgasną światła w budynkach użyteczności publicznej w ramach akcji Godzina dla Ziemi WWF. W Legionowie światła zgasną m.in. w ratuszu.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńPoland Bike Marathon/grafika Poland Bike Marathon

  Poland Bike Marathon znów w Legionowie

  dodano: 30 marca 2019

  Poland Bike Marathon w niedzielę (31.03) startuje w Legionowie. Start i meta wyścigów oraz kolarskie miasteczko, podobnie jak rok temu, zostały zlokalizowane przy placu Kościuszki. Możliwe są czasowe utrudnienia w ruchu. Cała runda Fan i Mini oraz początek i końcowe kilometry długiego dystansu mieszczą się właśnie na placu Kościuszki. Pozostała, niezwykle atrakcyjna część pętl

  więcej
 • Kamizelka policyjna/fot. rni24.eu

  Policyjne działania "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego"

  dodano: 29 marca 2019

  Legionowscy policjanci ruchu drogowego uczestniczą w ogólnopolskich działaniach kontrolno-prewencyjnych pn. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Mają one na celu poprawę bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów.

  więcej
 • Komunikaty

  Decyzja w sprawie konkursu na logo

  dodano: 29 marca 2019

  W poniedziałek, 25.03 br., zebrała się komisja konkursowa w celu rozstrzygnięcia Konkursu na projekt logo obchodów 100 lat nazwy Legionowo.

  więcej
 • Zdrowie

  Legionowo integruje

  dodano: 29 marca 2019

  "Legionowo integruje" to grupa, która powstała, aby wspólnie stworzyć projekt legionowskiego integracyjnego placu zabaw. Zadaniem grupy jest diagnoza potrzeb i możliwości związanych z planowanym wybudowaniem integracyjnego placu zabaw w Legionowie. Koordynatorem projektu jest radna Matylda Durka.

  więcej
 • Zdrowie

  Badania mammograficzne

  dodano: 28 marca 2019

  Zapraszamy na badania mammograficzne.

  więcej
 • Edukacja

  Kuźnia Kopernikowskich Talentów

  dodano: 28 marca 2019

  W miniony piątek legionowska „jedynka” obchodziła swoje święto. Tegoroczne wydarzenie odbyło się pod hasłem „Kuźnia Kopernikowskich Talentów”. Punktualnie w południe rozpoczęła się uroczystość z udziałem uczniów, rodziców i zaproszonych gości.

  więcej
 • Edukacja

  Strajk w oświacie

  dodano: 27 marca 2019

  Zakończyło się referendum strajkowe w legionowskich placówkach oświatowych. W sporze zbiorowym udział zadeklarowało prawie 90% nauczycieli. W Legionowie najprawdopodobniej strajk podejmą cztery placówki przedszkolne, żłobek oraz wszystkie szkoły. Miasto przygotowuje się do podjęcia opieki nad uczniami.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńFestiwal Kwiatów i Zieleni

  Festiwal kwiatów i zieleni

  dodano: 27 marca 2019

  Zapraszamy mieszkańców Legionowa po sadzonki drzew i kwiatów. Już 12 kwietnia na dziedzińcu przed wejściem głównym do ratusza odbędzie się wyjątkowy festiwal, który od dawna wpisuje się już w tradycję legionowskich spotkań – Festiwal Kwiatów i Zieleni.

  więcej