zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wszystkie

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Ostrzeżenie meteo.

  [Aktualizacja] Ostrzeżenie: zawieje/zamiecie śnieżne i oblodzenie

  dodano: 25 stycznia 2021

  [Aktualizacja] Przewiduje się zawieje i zamiecie śnieżne spowodowane przez północno-zachodni i zachodni wiatr o średniej prędkości od 20 km/h do 35 km/h, w porywach do 60 km/h oraz okresami opady śniegu.

  Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach mokrego śniegu. Temperatura minimalna około -2°C, temperatura minimalna gruntu około -3°C.

 • ZdrowieStarsza kobieta rozmawiająca przez telefon.

  Ruszyła rejestracja na szczepienie dla osób 70+. Osoby po 80. roku życia nadal mogą się zapisywać

  dodano: 22 stycznia 2021

  Jak przypomina administracja rządowa, dziś (22 stycznia), o godz. 6:00 ruszyły zapisy na szczepienie przeciw Covid-19 dla osób w wieku od 70 do 79 lat. Uruchomiono również nową formę rejestracji przez SMS.

 • SportNa grafice napis: ogłoszenie

  Sale gimnastyczne otwarte dla zawodowców

  dodano: 22 stycznia 2021

  Po okresie ferii świątecznych i zimowych ponownie udostępniane będą sale gimnastyczne w szkołach, jednakże tylko wybranym podmiotom. Skorzystać z nich mogą kluby sportowe z odpowiednią licencją, a także mogą być na nich prowadzone treningi klas sportowych i mistrzostwa sportowego.

 • EdukacjaWojska Obrony terytorialnej podczas przysięgi. Sztandar i żołnierz WOT, źródło zdjęcia: 5.MBOT

  Przysięga wojskowa i ślubowanie nowych podoficerów WOT

  dodano: 22 stycznia 2021
  W niedzielę 24 stycznia o godz. 10:00, w koszarach wojskowych 5 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej odbędzie się pierwsza w tym roku przysięga wojskowa. Będzie ona wyjątkowa ponieważ połączona ze ślubowaniem podoficerów po kursie SONDA.
 • EdukacjaNa zdjęciu ślady hamowania.

  Droga hamowania

  dodano: 22 stycznia 2021

  Kierowcy doskonale wiedzą, że samochód nie zatrzyma się w miejscu. Im większa prędkość, tym potrzeba więcej czasu na jej wytracenie. Jednak to co wiemy – to jedno, a inaczej wszystko wygląda w praktyce. Jeździmy zbyt szybko, przez co nie jesteśmy w stanie nawet przewidzieć, w którym miejscu samochód się zatrzyma. Prędkość ma znaczący wpływ na drogę hamowania, ale czy tylko prędkość?

 • Grafika na dzień Babci i Dziadka

  Dzień Babci i Dziadka

  dodano: 21 stycznia 2021

  Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji ich święta składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, nieskończonych pokładów energii, miłości najbliższych i pogody ducha!

  Życzą Prezydent Miasta Legionowo, Radni Rady Miasta Legionowo i pracownicy Urzędu Miasta Legionowo.

 • NGOWyciągnięte ręce i nogi ułożone po okręgu.

  Webinar "E-wolontariat pracowniczy"

  dodano: 21 stycznia 2021

  E-wolontariat, czyli wolontariat wykonywany za pośrednictwem Internetu, to dobry pomysł na rozszerzenie oferty wolontariatu pracowniczego - nie tylko podczas pandemii! Jeśli chcesz dowiedzieć się, czym jest e-wolontariat i jakie zadania mogą wykonywać w jego ramach pracownicy, weź udział w bezpłatnym webinarze organizowanym przez Fundację Dobra Sieć, który odbędzie się 27 (środa) stycznia 2021 r.

 • ZdrowiePostać lekarza pokazana od szyi do pasa.

  Nowy podział pierwszego etapu szczepień

  dodano: 21 stycznia 2021

  Jak informuje Ministerstwo Zdrowia, osoby z chorobami przewlekłymi będą szczepione przeciwko COVID-19 wcześniej – już w etapie I. Administracja rządowa apeluje także do wszystkich, aby przy rejestracji korzystali z infolinii 989 lub rejestrowali się on-line. Jak deklarują, osobom starszym, które mogą mieć problemy z rejestracją przez internet, pomoże Solidarnościowy Korpus Wsparcia Seniorów.

 • SamorządoweNa zdjęciu pieniądze ułożone w stosie pod lupą.

  Legionowo rozsądnie gospodaruje wydatkami

  dodano: 21 stycznia 2021

  Dbając o miejskie finanse i mając w świadomości spowolnienie gospodarcze wywołane pandemią, Urząd Miasta zdecydował się na zamrożenie części wydatków budżetowych. Warto jednak podkreślić, że blokada nie będzie miała wpływu na zaplanowane inwestycje.

 • SamorządoweNa zdjęciu monety ułożone w stosach na stole, obok drewniany domek.

  Prace nad ulgami dla przedsiębiorców

  dodano: 20 stycznia 2021

  Urząd Miasta Legionowo opracował kolejne uchwały skierowane do przedsiębiorców i organizacji pozarządowych, które najbardziej potrzebują wsparcia z powodu pandemii. W minionym roku były one zawarte w ramach tak zwanego Legionowskiego Pakietu Pomocowego dla Przedsiębiorców (LPPP).