zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Wszystkie

 • Zdrowie

  Bakteria grupy coli w Przedszkolu Miejskim Nr 7 - 29.11 placówka nieczynna

  dodano: 28 listopada 2019
  Szanowni Rodzice Przedszkola Miejskiego z Oddziałami Integracyjnymi nr 7, im. Janusza Korczaka w Legionowie informuję, że w dniu 29 listopada 2019r. w związku z otrzymaniem zawiadomienia Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Legionowie o przekroczeniach parametrów bakterii grupy coli w próbach wody pobranych w Przedszkolu (jest to zdarzenie zagrażające zdrowiu dzieci uczęszczaj przedszkola).
  więcej
 • Akcje informacyjneWejście do Urzędu Miasta Legionowo

  Badanie Satysfakcji Klienta

  dodano: 28 listopada 2019
  Ankieta ma na celu sprawdzenie satysfakcji obsługiwanych klientów. Badanie jest anonimowe, pytania krótkie, a udzielone odpowiedzi poprawią pracę Urzędu Miasta Legionowa oraz poszczególnych komórek organizacyjnych. 
  więcej
 • KulturaOpis: Urząd Miasta Legionowo serdecznie zaprasza do współtworzenia święta naszego miasta –

  Zgłoś się na Kiermasz Świąteczny!

  dodano: 28 listopada 2019
  Urząd Miasta Legionowo serdecznie zaprasza do współtworzenia święta naszego miasta – "Kiermasz Świąteczny Legionowa 2019", które w tym roku odbędzie się w dniach 19-23 grudnia na terenie Targowiska Miejskiego (nowa część).
  więcej
 • Kalendarz wydarzeńRada Miasta

  Zapraszamy na XIII sesję Rady Miasta Legionowo

  dodano: 26 listopada 2019
  Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (Dz.U. z 2019 r. poz. 506 z późn. zm.) zwołuję XIII sesję Rady Miasta Legionowo 27 listopada 2019 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Legionowo przy ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41.
  więcej
 • Ostrzeżenie meteorologiczne

  Ostrzeżenie meteorologiczne - mgła

  dodano: 26 listopada 2019

  IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie prognozuje gęste mgły w zasięgu których widzialność może wynosić miejscami od 50 m do 200 m.

  więcej
 • KomunikatyInfografika: serdecznie zapraszamy wszystkie firmy, organizujące zajęcia w czasie ferii zimowych dla dzieci i młodzieży, do wzięcia udziału w akcji

  Zima w mieście 2020

  dodano: 25 listopada 2019
  Serdecznie zapraszamy wszystkie firmy, organizujące zajęcia w czasie ferii zimowych dla dzieci i młodzieży, do wzięcia udziału w akcji "Zima w mieście 2020".
  więcej
 • Życzenia z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

  Dzień Pracownika Socjalnego

  dodano: 21 listopada 2019

  Dzień Pracownika Socjalnego – polskie święto obchodzone 21 listopada na mocy zapisu ustawy o pomocy społecznej z dnia 29 listopada 1990 roku.

  więcej
 • Nagrody i wyróżnienia

  II Edycja Kampanii Honorowego Krwiodawstwa: Niepodległą mamy we krwi

  dodano: 19 listopada 2019
  W poniedziałek w Warszawie odbyła się konferencja podsumowująca wyniki kampanii organizowanej przez Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi Legion oraz Wojskowy Instytut Wydawniczy - wydawcę miesięcznika "Polska Zbrojna".
  więcej
 • Kalendarz wydarzeńPlakat dot Koncert - Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

  Koncert - Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

  dodano: 19 listopada 2019

  W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy osoby ze specjalnymi potrzebami oraz ich opiekunów na występ Moniki Kuszyńskiej podczas „Koncertu bez barier” 30 listopada br. o godz. 18.00 w Sali koncertowej im. Krzysztofa Klenczona w Wieliszewie!

  więcej
 • KomunikatyInfografika dot. Ankieta dla potrzeb strategii rozwoju powiatu legionowskiego

  Ankieta dla potrzeb strategii rozwoju powiatu legionowskiego

  dodano: 15 listopada 2019
  Powiat legionowski podjął prace związane z opracowaniem aktualizacji do Strategii Rozwoju na lata 2016-2025. Jednym z etapów merytorycznych prac nad tym dokumentem jest rozpoznanie potrzeb oraz oczekiwań mieszkańców.
  więcej