zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Wszystkie

 • Pasja Życia

  Pasja Życia

  dodano: 09 października 2019

  Na ulicy Strużańskiej miały miejsce w ubiegłym tygodniu (2.10) uroczystości związane z otwarciem „Pasji Życia” czyli „Młodzieżowego Centrum Rozwoju Duchowego i Artystycznego” - dzieła Fundacji Pasja Życia s. Józefy Menendez.

  więcej
 • Seniorzy

  Złote, szafirowe i rubinowe gody

  dodano: 08 października 2019
  W sobotę (5.10) w Sali Ślubów aż szesnaście par małżeńskich świętowało rocznice zawarcia związku. Uroczystościom towarzyszyły kwiaty, życzenia, pamiątkowe medale oraz statuetki.
  więcej
 • Komunikaty

  Konkurs na nazwę...

  dodano: 08 października 2019
  KZB Sp. z o.o. ogłosiła konkurs na nazwę obiektu wielofunkcyjnego na stadionie miejskim w Legionowie. Spółka czeka na propozycje do 10 października.
  więcej
 • SamorządoweNa zdjęciu mężczyzna trzyma pustą wizytówkę

   III edycja konkursu "Odpowiedzialni Społecznie 2019"

  dodano: 08 października 2019

  Powiatowe Centrum Integracji Społecznej (CIS) współpracuje z przedsiębiorcami i instytucjami z terenu powiatu legionowskiego. Poprzez spotkania i wspólne projekty stara się zachęcić do szukania partnerskich rozwiązań w obszarze pomocy społecznej.

  więcej
 • EdukacjaOgloszenie

  Stypendia dla studentów niepełnosprawnych

  dodano: 08 października 2019

  O stypendium mogą ubiegać się studenci będący mieszkańcami Legionowa z orzeczonym umiarkowanym lub znacznym stopniem niepełnosprawności, którzy spełniają jednocześnie niżej wymienione warunki:

  więcej
 • InwestycjeNa drodze oraz na parkingu położono szarą kostkę betonową i ułożono chodniki z kostki brukowej koloru czerwonego. Wybudowano zjazdy, pobocza, odwodnienie, zjazdy indywidualnych i dojścia do furtek.

  Leśna już gotowa

  dodano: 08 października 2019
  Zakończyła się przebudowa ulicy Leśnej. Nowa nawierzchnia jezdni i nowe oświetlenie już służą mieszkańcom.
  więcej
 • SportW sobotę 5 października Legionowskie Towarzystwo Sportowe we współpracy z Areną Legionowo zorganizowało Ogólnopolski Turniej Judo –Memoriał Wojciecha Augustynowicza.

  Memoriał Wojciecha Augustynowicza – Ogólnopolski Turniej Judo – 50-lecie Judo w Legionowie

  dodano: 07 października 2019

  W sobotę 5 października Legionowskie Towarzystwo Sportowe we współpracy z Areną Legionowo zorganizowało Ogólnopolski Turniej Judo –Memoriał Wojciecha Augustynowicza. Uroczystość ta zbiegła się z zaczytanym jubileuszem 50-lecia istnienia Judo w Legionowie.

  więcej
 • Nagrody i wyróżnieniaNa zdjęcieu Prezydent Roman Smogorzewski z dyplomem za zajęcie III miejsca w kategorii Wykorzystanie środków zagranicznych przez samorządy - ranking za rok: 2018

  Fundusze unijne odmieniają Legionowo

  dodano: 07 października 2019

  Bardzo wysoka, trzecia pozycja w kraju, w rankingu miast wykorzystujących środki z funduszy Unii Europejskiej na inwestycje transportowe jest dowodem na to, że nasze zaangażowanie i ciężka praca włożone w pozyskiwanie środków zewnętrznych się opłacają.

  więcej
 • SeniorzyLogo

  Legionowskie Senioralia 2019

  dodano: 04 października 2019
  Zapraszamy do zapoznania się z programem
  więcej
 • Kalendarz wydarzeńNoc Bibliotek w Poczytalni

  Noc Bibliotek w Poczytalni

  dodano: 04 października 2019

  Już w sobotę, 5 października, zapraszamy do udziału w Nocy Bibliotek pod hasłem: “Znajdźmy wspólny język”!

  więcej