zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wszystkie

 • KomunikacjaPociąg Kolei Mazowieckich. Źródło zdjęcia: portalsamorządowy.pl

  Zmiany w kursowaniu pociągów KM

  dodano: 31 grudnia 2020

  Jak informują Koleje Mazowieckie w związku z rozpoczęciem przez zarządcę infrastruktury, Spółkę PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. modernizacji stacji Warszawa Zachodnia, od dnia 1 stycznia 2021 roku zostaną wprowadzone zmiany w kursowaniu pociągów KM. Najważniejsze z nich będą obowiązywały w terminie 1 stycznia - 14 lutego 2021 r.

 • Kondolencje. Zmarła Anna Białokoz.

  Kondolencje

  dodano: 30 grudnia 2020
 • KomunikatyNAa grafice psy, u góry napis mie strzelam w sylwestra

  Sylwester bez huku

  dodano: 30 grudnia 2020

  Fajerwerki to dla wielu z nas symbol radości i zabawy. W Polsce kojarzą się głównie z imprezami sylwestrowymi. Jednakże wystrzelenie sztucznych ogni to zabawa, która trwa chwilę, natomiast dla naszych zwierząt oznacza cierpienie i strach. Co więcej mają one również niekorzystny wpływ na ludzi oraz środowisko naturalne. Urząd Miasta Legionowo, już kilka lat temu, zrezygnował z tej formy powitania nowego roku.

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Ostrzeżenie meteo.

  Ostrzeżenie: oblodzenie i gęsta mgła

  dodano: 30 grudnia 2020

  Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu oraz gęste mgły w zasięgu których widzialność może wynosić miejscami od 50 m do 200 m, lokalnie marznące i powodujące, że nawierzchnie dróg i chodników staną się śliskie.

 • SamorządoweNa zdjęciu od lewej Roman Smogorzewski prezydent miasta, dalej komendant Radosław Parapura. Na drugim planie samochód, na jego masce przekazywane sprzęty.

  Miasto wspiera strażaków

  dodano: 30 grudnia 2020

  Urząd Miasta wsparł w miniony wtorek (29.12) Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej przekazując artykuły niezbędne do działań w trakcie pandemii. W ręce strażaków trafiły kombinezony ochrony biologicznej, kompresy, opaski, opatrunki, maski FPP2, termometry, stetoskop, pulsoksymetr i ciśnieniomierz.

 • KomunikatyNa zdjęciu śmieci w dużych workach pozostawione na niezamieszkałych działkach

  Dbajmy razem o czyste Legionowo

  dodano: 30 grudnia 2020

  Śmieci na poboczach, pasach drogowych, pustych działkach, czy też podrzucane do koszy publicznych to problem, który nie ominął Legionowa, a dotyczy każdego. Do jego rozwiązania potrzebna jest pomoc nas wszystkich!

 • SportZdjęcie satelitarne, na którym zaznaczono na czerwono obszar pod nowe boisko

  Boisko sportowe przy Piaskowej

  dodano: 29 grudnia 2020
  Rozstrzygnięto przetarg na projekt wielofunkcyjnego boiska sportowego przy ul. Piaskowej 6 w Legionowie. 30 grudnia podpisano umowę z firmą Lege Artis Monika Wyka. To pierwszy krok do tego, by taka inwestycja powstała na terenie Osiedla Piaski.
 • EdukacjaLogo dyktando zimowe

  Dyktanda z nagrodami na ferie

  dodano: 29 grudnia 2020
  Co można robić w domowym zaciszu w czasie nadchodzących ferii? Na przykład wykazać się znajomością ortografii i oddać się rywalizacji o nagrody rzeczowe! Do wspólnej zabawy pod nazwą Dyktando Zimowe zachęca serwis edukacyjny Dyktanda.pl.
 • KomunikacjaMapa ze zmianą trasy linii D3 DKM Legionowo

  D3: Zmiana trasy i rozkładu od 4 stycznia

  dodano: 29 grudnia 2020
  Od 4 stycznia 2021 roku linia D3 DKM Legionowo pojedzie nową trasą. Zmiana zostaje wprowadzona na wniosek mieszkańców.
 • Nagrody i wyróżnieniaNa zdjęciu tory, Centrum Komunikacyjne oraz ul. marszałka Józefa Piłsudskiego z lotu ptaka

  Drudzy w Polsce, pierwsi na Mazowszu

  dodano: 29 grudnia 2020

  W rankingu „Wspólnoty” dotyczącym dopłat do lokalnego i regionalnego transportu zbiorowego, Legionowo uplasowało się na drugim miejscu w Polsce, a pierwszym na Mazowszu. Zostaliśmy zaklasyfikowani w kategorii miast powiatowych i wyprzedziliśmy: Kędzierzyn-Koźle, Żyrardów, Nowy Dwór Mazowiecki oraz Ciechanów.