zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wszystkie

 • Kalendarz wydarzeńGrafika z napisem komunikat

  Wybory na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2020 r.

  dodano: 16 czerwca 2020
  Wyszukiwarka - wystarczy „kliknąć” na literę, od której zaczyna się nazwa ulicy, wybrać ulicę i numer domu z listy i po kolejnym kliknięciu pojawi się na ekranie adres siedziby komisji oraz dodatkowe informacje, takie jak godziny otwarcia lokali wyborczych.
 • KomunikacjaPrzystanek DKM Legionowo przy ratuszu z kodami QR

  Kody QR na przystankach DKM Legionowo

  dodano: 15 czerwca 2020

  Urząd Miasta Legionowo umieścił na przystankach komunikacji miejskiej kody QR. Znajdują się przy rozkładach jazdy. Po zbliżeniu do nich smartfona z włączonym aparatem wyświetli się przekierowanie do konkretnego rozkładu jazdy, jaki sprawdzamy, na naszym telefonie.

 • EdukacjaGrafika pochodzi ze strony stypendia-pomostowe.pl

  Uwaga Maturzysto! Zdobądź stypendium pomostowe na studia

  dodano: 12 czerwca 2020

  Rusza XIX edycja Programu Stypendiów Pomostowych, w którym od początku aktywnie uczestniczy Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa (dawniej Agencja Nieruchomości Rolnych). Na ambitnych i zdolnych maturzystów, pochodzących z małych miejscowości i niezamożnych rodzin, którzy rozpoczną w tym roku akademickim studia dzienne, czekają stypendia w wysokości 500 zł miesięcznie, które będą wypłacane przez 10 miesięcy od października do lipca w roku akademickim 2020/2021.

 • KulturaGrafika promująca Muzyczny Rajd

  Muzyczny Rajd po Legionowie

  dodano: 12 czerwca 2020

  Od 13 czerwca rusza nowy projekt pod nazwą "Muzyczny Rajd". To nowa formuła koncertów dla mieszkańców miasta, funkcjonująca w nowej rzeczywistości, gdzie bezpieczeństwo i zdrowie jest najważniejsze. Tym razem muzyka dosłownie sama przyjedzie do słuchaczy.

 • KulturaLogo konkursu fotograficznego 30 lat samorządu w Legionowie

  Trwa konkurs fotograficzny 30 lat samorządu w Legionowie

  dodano: 11 czerwca 2020

  Trwa konkurs "30 lat samorządu w Legionowie". Pokaż rozwój naszego miasta na przestrzeni ostatnich 30 lat. Na zgłoszenia czekamy do końca czerwca.

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca - ostrzeżenie meteorologiczne

  Ostrzeżenie: burze

  dodano: 10 czerwca 2020

  Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 35 mm, oraz porywami wiatru do 75 km/h. Miejscami możliwy grad.

 • EdukacjaNA zdjęciu dziecko w szkole podczas zajęć, notuje

  Rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych

  dodano: 10 czerwca 2020

  Zasady postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2020/2021 do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Legionowo.

 • KulturaGrafika promująca wydarzenie, występuje Angela Gerłowska

  Koncertowisko z Angelą Gerłowską

  dodano: 10 czerwca 2020

  W czwartek, 11.06 br., na legionowskiej scenie wystąpi Angela Gerłowska. Zapraszamy do oglądania na YouTubie oraz fanpage’u @LegionowoPorusza o godzinie 18:00.

 • SportŹródło zdjęcia: pixabay.com | Na zdjęciu 200 zł

  Oszczędności ciąg dalszy

  dodano: 09 czerwca 2020

  Skutki finansowe jakie przynosi w tym roku ze sobą stan zagrożenia epidemicznego dla budżetów gmin będziemy obserwować jeszcze długo. W porównaniu do roku minionego, tylko z tytułu udziału w podatku PIT, w okresie styczeń-maj do kasy miejskiej wpłynęło ponad 3 mln zł mniej. To determinuje kolejne oszczędności.

 • Edukacja

  Kolejne bonifikaty dla rodziców

  dodano: 09 czerwca 2020

  Dzięki zaangażowaniu dyrekcji i pracowników placówki oraz łagodzeniu rządowych ograniczeń, Żłobek Miejski zdołał przyjąć niemal wszystkie zgłoszone na zajęcia maluchy. Obecnie trwają prace nad kolejną uchwałą zapewniającą rodzicom dzieci, dla których zabrakło miejsc, zwolnienie z opłat za czerwiec, lipiec i sierpień.