zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Wszystkie

 • KomunikatyOstrzeżenie meteo

  Ostrzeżenie - silny wiatr

  dodano: 17 września 2019

  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - PIB ostrzega przed silnym wiatrem. Więcej informacji w ostrzeżeniu.

  więcej
 • Sport

  Polsko – Włoskie poruszenie

  dodano: 17 września 2019

  Już w tę niedzielę (22.09) po raz ósmy odbędzie się Akcja.Poruszenie!. Tym razem wyjątkowa, bo połączona z 20-leciem Reprezentacji Artystów Polskich. Ale mecz gwiazd Polski i Włoch to tylko jeden z elementów imprezy. Na odwiedzających Stadion Miejski i teren wokół stadionu czekać będzie wiele sportowych atrakcji. Na zakończenie inauguracyjny mecz sezonu w DPD Arena Legionowo zagrają szczypiorniści z KPR Legionowo. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny!

  więcej
 • Rozmowy o przeprawach

  dodano: 16 września 2019

  Ponad 200 osób zgromadziło się na spotkaniu dotyczącym przepraw przez tory kolejowe w sali widowiskowej ratusza. Obecni podczas konsultacji projektanci oraz prezydent Roman Smogorzewski cierpliwie odpowiadali na liczne pytania mieszkańców. Jedno jest pewne – większość zgromadzonych była zgoda, że przeprawa w Legionowie jest niezbędna, jednak nie ma jednej opinii co do jej nowej lokalizacji.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńInfografika. Temat przepraw kolejowych jest niezwykle ważny dla każdego mieszkańca Legionowa. W związku z tym pragniemy zaprosić na konsultacje społeczne dot. przepraw kolejowych na terenie miasta. Odbędą się one 12 września br. (czwartek) o godz. 18:00 w sali widowiskowej Ratusza.

  Porozmawiajmy o przeprawach kolejowych

  dodano: 12 września 2019

  Temat przepraw kolejowych jest niezwykle ważny dla każdego mieszkańca Legionowa. W związku z tym pragniemy zaprosić na konsultacje społeczne dot. przepraw kolejowych na terenie miasta. Odbędą się one 12 września br. (czwartek) o godz. 18:00 w sali widowiskowej Ratusza.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńOgłoszenie

  Program Współpracy na 2020 r.

  dodano: 11 września 2019

  Trwają konsultacje społeczne programu współpracy Gminy Miejskiej Legionowo w 2020 roku z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego

  więcej
 • Program WspółpracyOgłoszenie

  Konsultacje Wieloletniego Programu Współpracy na lata 2020-2022

  dodano: 11 września 2019

  Informujemy, że spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00

  W dniu 25 lipca 2019 r. Prezydent Miasta Legionowo zarządzeniem nr 253/2019 ogłosił przeprowadzenie konsultacji społecznych na temat Wieloletniego Programu Współpracy Gminy Miejskiej Legionowo z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na lata 2020–2022. Punktem wyjścia do pracy jest obowiązujący, wieloletni program współpracy na lata 2016-2019.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńPiknik Zdrowotny

  Piknik Zdrowotny

  dodano: 10 września 2019

  Zapraszamy na Piknik Zdrowotny, w programie m.in.: pomiary ciśnienia tętniczego, ankieta dotycząca aktywności fizycznej, wykład.

  więcej
 • InwestycjeNa zdjęciu znak drogowy z robotami drogowymi.

  Remonty ulic w Legionowie

  dodano: 06 września 2019

  Już niedługo poprawi się stan nawierzchni jednych z bardziej uczęszczanych ulic w Legionowie. 20 sierpnia Marek Pawlak – Zastępca Prezydenta Miasta Legionowo podpisał umowę o rozpoczęciu remontu nawierzchni ulic Piłsudskiego, Mrugacza oraz Sowińskiego.

  więcej
 • InwestycjeRoboty drogowe

  Utrudnienia w ruchu na DK 61

  dodano: 05 września 2019

  Firma SKANSKA informuje o kontynuacji projektowania i budowy wiaduktu w Legionowie na drodze krajowej nr 61 odc. III od wiaduktu do rejonu skrzyżowania z ul. Wolską. W związku z tym od 10.09.2019 r. pojawią się utrudnienia w ruchu na odc. od ul. Piaskowej do ul. Polnej.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńKoduj z Gigantami

  Koduj z Gigantami

  dodano: 05 września 2019

  Dynamiczny rozwój technologii, powszechna dostępność urządzeń mobilnych, szybsza komunikacja i przepływ informacji - wszystko to, co dzieję się obecnie wokół nas sprawia, że przybywa coraz więcej zawodów związanych z IT. Jeszcze dekadę temu niewiele osób by pomyślało, jak szeroką drogę rozwoju może oferować programowanie, projektowanie aplikacji czy kreowanie wizerunku internetowego. Tymczasem grono specjalistów w tym zakresie wciąż rośnie, co nieprzerwanie generuje powstawanie nowych zawodów - zawodów przyszłości.

  więcej