zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Wszystkie

 • EdukacjaZakończenie roku szkolnego

  Nadeszły upragnione wakacje

  dodano: 19 czerwca 2019

  Ponad 6.000 uczniów z legionowskich szkół zakończyło dziś (19.06) rok szkolny i rozpoczęło długo wyczekiwane wakacje. Bieżący rok był dla nich czasem wytężonej nauki i ciężkiej pracy.

  więcej
 • KulturaGóra plakatu - 22 czerwca potańcówki w Parku zdrowia

  Wracają Potańcówki i Dyskoteki

  dodano: 19 czerwca 2019

  Wraz ze słońcem i dobrą pogodą do legionowskiego Parku Zdrowia wracają potańcówki i dyskoteki z Dj'em. Cieszące się wielką popularnością wśród seniorów spotkania z muzyką na żywo znów ruszają. Tradycyjnie jak co roku będą one organizowane w Parku Zdrowia przy Arenie Legionowo. Imprezy odbywać się będą w godzinach od 19.00 do 22.00.

  więcej
 • Awaryjne zamknięcie przejazdu

  dodano: 18 czerwca 2019

  Zakład Linii Kolejowych w Warszawie informuje, że w związku z awarią przejazdu kolejowo - drogowego w ciągu ulic Kwiatowej w Legionowie od 18.06 godz. 22.00 do 19.06 godz. 4.00 nastąpi awaryjne zamknięcie przejazdu w celu jego naprawy.

  więcej
 • KomunikacjaAutobus WTP i DKM

  Komunikacja w czasie Bożego Ciała

  dodano: 18 czerwca 2019

  W czwartek 20 czerwca obchodzone jest Boże Ciało. W związku ze świętem i wolnym dniem od pracy nastąpiął zmiany w rozkładach jazdy komunikacji miejskiej organizowanej w ramach WTP i DKM.

  więcej
 • EKO LegionowoZwycięzcy konkursu

  Konkurs ekologiczny „Rady na odpady 2019”

  dodano: 18 czerwca 2019

  W tegorocznej XXIII edycji konkursu „RADY NA ODPADY 2019”, która rozpoczęła się we wrześniu ubiegłego roku, a zakończyła w czerwcu 2019 r. wzięły udział dzieci i młodzież z legionowskich szkół i przedszkoli. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

  więcej
 • Walka z komarami

  dodano: 17 czerwca 2019

  Pojawienie się plagi komarów związane jest ze sprzyjającą im pogodą w ostatnim czasie. Wysokie temperatury i duża ilość wody po intensywnych majowych deszczach oraz po przejściu fali wezbraniowej na Wiśle stworzyły dogodne warunki dla intensywnego namnażania tych owadów.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńWyrób kartę EKUZ

  Wyrób kartę EKUZ

  dodano: 17 czerwca 2019

  Zapraszamy do wyrobienia Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego oraz do wzięcia udziału w akcjach towarzyszących.

  więcej
 • Kultura

  Gorące Dni Legionowa

  dodano: 17 czerwca 2019

  Pogoda jak nigdy dopisała podczas tegorocznych, 40. Dni Legionowa. Lejący się z nieba żar odstraszył początkowo uczestników, którzy jednak tłumnie zjawili się pod sceną podczas koncertu gwiazdy wieczoru Agnieszki Chylińskiej. Także drugiego dnia publiczność nie zawiodła i zapełniła halę DPD Arena Legionowo podczas występu kabaretów Bartosza Gajdy i Paranienormalni.

  więcej
 • EKO LegionowoDąb, dla którego wybieramy nazwę

  Wybierz imię dla dębu

  dodano: 17 czerwca 2019

  Wszystkich miłośników przyrody, zapraszamy do udziału w konkursie „Nazwij pomnik”. Otrzymaliśmy ponad 80 maili od mieszkańców Legionowa, niekiedy z wieloma propozycjami imienia dla dębu rosnącego przy ulicy Mieszka I.

  więcej
 • KomunikatyOstrzeżenie meteo

  Ostrzeżenie - Burze z gradem

  dodano: 13 czerwca 2019

  Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega: 13 czerwca br. od godziny 14:00 do 14 czerwca br. do godziny 06:00 prognozuje się wystąpienie burz z gradem.

  więcej