zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Wszystkie

 • Kalendarz wydarzeńDzień otwarty

  "Królewska Dwójka" ogłasza nabór

  dodano: 14 lutego 2019

  Królewska Dwójka, czyli II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Króla Jana III Sobieskiego w Legionowie, ogłasza podwójny nabór do 3-letniego i 4-letniego liceum.

  więcej
 • SamorządoweUmowa na zaprojektowanie DK 61 Legionowo – Zegrze podpisana/Fot. GDDKiA

  Umowa na zaprojektowanie DK 61 Legionowo – Zegrze podpisana

  dodano: 13 lutego 2019

  Jak poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, podpisana została umowa na opracowanie elementów koncepcji programowej dla rozbudowy DK 61 na odc. Legionowo – Zegrze – dokumentacja geologiczno – inżynierska.

  więcej
 • ZdrowieKriokomora - Mróz który leczy

  Mróz który leczy

  dodano: 13 lutego 2019

  Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SPZOZ w Legionowie, ul. Zegrzyńska 8, Dział Rehabilitacji zaprasza do korzystania z zabiegów krioterapii ogólnoustrojowej. Krioterapia ogólnoustrojowa jest formą zimnolecznictwa i polega na oddziaływaniu niskimi temperaturami na całą powierzchnię ciała. Zabieg odbywa się w specjalnej komorze kriogenicznej, gdzie panuje temperatura w zakresie od – 80ºC do -120ºC, w której przebywa się do 3 minuty. Po zabiegu w kriokomorze wykonuje się ćwiczenia ogólnoustrojowe pod kierunkiem fizjoterapeuty.

  więcej
 • KulturaPlakat konkursów: Zostań vlogerem, narysuj komiks

  Zostań vlogerem, narysuj komiks

  dodano: 12 lutego 2019

  Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach w ramach obchodów "100 lat nazwy miasta Legionowo". Stwórz vloga lub komiks!

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńPlakat Walentynkowy Party Bus 2019

  Walentynkowy Party Bus!

  dodano: 11 lutego 2019

  Zapraszamy zakochanych do wyjątkowej zabawy w Walentynkowym Party Busie. Dla każdej pary pamiątkowy prezent.

  więcej
 • KomunikatyPlan projektu skrzyżowania Strużańska-Zegrzyńska, źródło: Google/UM Legionowo

  DK 61: 13 lutego kolejna zmiana w organizacji ruchu

  dodano: 07 lutego 2019

  W dniu 13.02.2019 r. o godz. 12:00 planowane jest wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu polegające na przywróceniu ruchu w al. Sybiraków oraz zamknięciu wlotu ul. Buka oraz likwidacji przejścia dla pieszych przez ul. Zegrzyńską przy Strużańskiej.

  więcej
 • Wojciech Augustynowicz

  Zmarł Wojciech Augustynowicz

  dodano: 06 lutego 2019

  W nocy z wtorku na środę (5/6.02) zmarł Wojciech Augustynowicz, wieloletni trener i wychowawca młodzieży, odznaczony tytułem - "Zasłużony dla miasta Legionowo". Był założycielem Uczniowskiego Klubu Sportowego w Szkole Podstawowej nr 2 w Legionowie.

  więcej
 • Fundusze zewnętrzne

  Ja w internecie – nabór do projektu

  dodano: 06 lutego 2019

  Ogłaszamy nabór na bezpłatne szkolenia w ramach projektu "Ja w internecie" w obszarach: "Rodzic w internecie"; "Moje finanse i transakcje w sieci"; "Tworzę własną stronę internetową (blog)". Szkolenia przeznaczone są dla mieszkańców Legionowa powyżej 25 roku życia.

  więcej
 • Ekopatrol56-latek spalał śmieci na placu budowy, fot. Straż Miejska w Legionowie

  500 zł kary, palił śmieci

  dodano: 04 lutego 2019

  W sobotę 2 lutego, chwilę po godzinie 10:00 do dyżurnego Straży Miejskiej w Legionowie zadzwonił jeden z mieszkańców miasta z informacją o spalaniu śmieci na jednej z posesji przy ulicy Moniuszki i Prymasowskiej.

  więcej
 • Wspólne patrole CSP i KPP

  Wspólne patrole z kursantami CSP

  dodano: 04 lutego 2019

  Na terenie Legionowa policjanci i słuchacze Centrum Szkolenia Policji w Legionowie pełnią wspólne patrole. Młodzi policjanci uczą się zawodu, a większa liczba patroli przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa mieszkańców.

  więcej