zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

NGO

Ewa Sobierajska
Wydział Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych

Urząd Miasta Legionowo, ul. marsz. J. Piłsudskiego 41, pok. 4.27,
tel. 22 766 40 07, e-mail: ngo@um.Legionowo.pl

 • NGOGrafika mało kto wie

  O tym mało kto wie...

  dodano: 12 lipca 2024

  Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji specjalistycznych na temat FAS (Alkoholowego Zespołu Płodowego) / FASD (Spektrum Płodowych Zaburzeń Alkoholowych).

 • NGO4 Święto Organizacji Pozarządowych

  Zgłoś swój udział w Święcie Organizacji Pozarządowych

  dodano: 4 lipca 2024

  Już 21 września w godzinach 12:00 - 16:00 odbędzie się piknik z okazji Święta Organizacji Pozarządowych. Tradycyjnie zlokalizowany będzie on w parku im. Solidarności (za ratuszem). Już dziś zachęcamy wszystkie stowarzyszenia, organizacje i fundacje do zgłaszania swojego uczestnictwa przez formularz.

 • KomunikatyPlakat informacyjny o programie współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi na 2025 r.

  Zaproszenie do współtworzenia programu współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi na 2025 r.

  dodano: 26 czerwca 2024
  Do 15 lipca br. można zgłaszać propozycje do „Rocznego programu współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2025 rok".
 • KomunikatyPlakat informujący o programie grantowym

  Mazowiecka Aktywacja- Konkurs grantowy dla lokalnie działających

  dodano: 21 czerwca 2024
  Macie pomysły na działania lokalne na terenie Mazowsza?
 • Kulturalaureaci konkursu

  Legionowscy Gentelmeni

  dodano: 18 czerwca 2024

  Legionowianie Marek Krauss i Jerzy Jastrzębski zostali uhonorowani tytułem „Mazowiecki Gentelmen D”. Jest to wyróżnienie przyznawane przez Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej, doceniające odważne i ambitne osoby z niepełnosprawnościami, a także tych, którzy przełamują stereotypy dotyczące tego środowiska. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 13 czerwca w ogrodach pałacu Polskiej Akademii Nauk w Jabłonnie.

 • KomunikatyNapis: Święto Organizacji Pozarządowych

  IV ŚOP – “Gramy w zielone”

  dodano: 17 czerwca 2024
  Choć tegoroczne Święto Organizacji Pozarządowych planowane jest dopiero na drugą połowę września, to tradycyjnie przygotowania do pikniku rozpoczynają się z dużym wyprzedzeniem. 4 czerwca 2024 roku w ratuszu odbyło się pierwsze spotkanie w tej sprawie.