zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

NGO

Ewa Sobierajska - Główny Specjalista
ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

Urząd Miasta Legionowo, ul. marsz. J. Piłsudskiego 41, pok.3.41,
tel. 22 766 40 07, email: ngo@um.Legionowo.pl

 • NGONa zdjęciu kilka osób, kobieta zapisuje coś w zeszycie

  Konsultacje projektu Programu Współpracy Wojewody Mazowieckiego na rok 2021

  dodano: 15 października 2020

  Konsultacje projektu „Programu Współpracy Wojewody Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2021” rozpoczną się po 28 września 2020 roku.

 • NGONa zdjęciu kilka osób, kobieta pisząca w zeszycie

  Inkubator pomysłów – nowatorskie rozwiązania dotyczące włączania społecznego

  dodano: 13 października 2020

  Jak sprawić, by osoby z różnych powodów wykluczone z życia społecznego stały się jego uczestnikami? Jak wyrównywać szanse? Jak pomóc odnajdywać się w społeczności i włączać w jej tworzenie? Do 26 października trwa nabór do Inkubatora pomysłów, gdzie można zgłaszać skuteczne rozwiązania tych kwestii.

 • KomunikatyKonkurs Odpowiedzialni społecznie stanowi inicjatywę Starosty Legionowskiego oraz Powiatowego Centrum Integracji Społecznej w Legionowie, a jego celem jest popularyzacja idei odpowiedzialnego, solidarnego społecznie biznesu i uhonorowanie pracodawców, instytucji i pracowników z terenu powiatu legionowskiego, którzy podejmują się takich działań. W tym roku konkurs odbywa się po raz czwarty.

  Odpowiedzialni społecznie 2020 poszukiwani

  dodano: 05 października 2020
  Konkurs „Odpowiedzialni społecznie” stanowi inicjatywę Starosty Legionowskiego oraz Powiatowego Centrum Integracji Społecznej w Legionowie, a jego celem jest popularyzacja idei odpowiedzialnego, solidarnego społecznie biznesu i uhonorowanie pracodawców, instytucji i pracowników z terenu powiatu legionowskiego, którzy podejmują się takich działań. W tym roku konkurs odbywa się po raz czwarty.
 • KomunikatyNa grafice: Społecznik Roku 2020

  Zgłoś „Społecznika Roku 2020”

  dodano: 14 września 2020

  Znasz osobę, która bezinteresownie pomaga innym w czasie epidemii? A może kogoś, kto od lat udziela się społecznie, wspierając najbardziej potrzebujących i aktywizując społeczności lokalne? Zgłoś ją do dwunastej edycji konkursu o tytuł „Społecznika Roku” tygodnika „Newsweek Polska”. Termin składania wniosków upływa 30 września 2020 r.

 • Miejska Rada Pożytku PublicznegoNa zdjęciu: osoby podczas spotkania

  Zostań członkiem Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

  dodano: 01 września 2020

  Rada Miasta Legionowo podjęła 26 sierpnia uchwałę Nr XX/321/2020 w sprawie określenia trybu powoływania członków oraz organizacji i trybu działania Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.