zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

NGO

Ewa Sobierajska - Główny Specjalista
ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

Urząd Miasta Legionowo, ul. marsz. J. Piłsudskiego 41, pok.3.41,
tel. 22 766 40 07, email: ngo@um.Legionowo.pl

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Komunikat

  2 ważne uchwały Rady Działalności Pożytku Publicznego

  dodano: 28 stycznia 2021
  Poniżej przedstawiamy odnośniki do uchwał Rady Działalności Pożytku Publicznego Nr 137 i 146.
 • NGOWyciągnięte ręce i nogi ułożone po okręgu.

  Webinar "E-wolontariat pracowniczy"

  dodano: 21 stycznia 2021

  E-wolontariat, czyli wolontariat wykonywany za pośrednictwem Internetu, to dobry pomysł na rozszerzenie oferty wolontariatu pracowniczego - nie tylko podczas pandemii! Jeśli chcesz dowiedzieć się, czym jest e-wolontariat i jakie zadania mogą wykonywać w jego ramach pracownicy, weź udział w bezpłatnym webinarze organizowanym przez Fundację Dobra Sieć, który odbędzie się 27 (środa) stycznia 2021 r.

 • KomunikatyLogo z napisem: Mazowsze serce Polski.

  Konsultacje zmiany projektu „Rocznego programu współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi na 2021 rok"

  dodano: 11 stycznia 2021
  Zarząd Województwa Mazowieckiego zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do konsultacji projektu uchwały Sejmiku Województwa Mazowieckiego zmieniającej uchwałę w sprawie „Rocznego programu współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2021 rok”.
 • NGOBiurko z dwoma laptopami, przy nim dwie pracujące osoby.

  Oferta stowarzyszenia BORIS

  dodano: 07 stycznia 2021

  Stowarzyszenie BORIS informuje organizacje pozarządowe działające na terenie powiatu legionowskiego o możliwości skorzystania ze wsparcia tarczy antykryzysowej COVID-19. Wsparcie dotyczy organizacji, które jeszcze nie skorzystały z pomocy. Jako Lokalny Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej stowarzyszenie chętnie pomoże zainteresowanym w sprawdzeniu czy mogą skorzystać oraz pomoże w wypełnieniu wniosku.

 • NGOGrafika wyróżniająca z napisem - Przekaż swój 1%.

  Dlaczego warto przekazać 1% w Legionowie?

  dodano: 05 stycznia 2021

  Każdego roku coraz więcej osób decyduje się wspierać działalność organizacji społecznych przekazując 1% podatku przy rozliczaniu PIT. Jednak szacuje się, że 57% Polaków nadal nie korzysta z tej możliwości, a szkoda.