zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

NGO

Ewa Sobierajska - Główny Specjalista
ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

Urząd Miasta Legionowo, ul. marsz. J. Piłsudskiego 41, pok.3.41,
tel. 22 766 40 07, email: ngo@um.Legionowo.pl

 • KomunikatyGrafika: Komunikat

  Program współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2021 rok

  dodano: 07 lipca 2020

  Zarząd Województwa Mazowieckiego zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do udziału w pracach nad przygotowaniem projektu Rocznego programu współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi na 2021 rok, najważniejszego dokumentu wpływającego na zakres współpracy Samorządu Województwa Mazowieckiego z sektorem pozarządowym. Uwagi i propozycje do projektu można składać od 3 do 17 lipca br.

 • Akcje informacyjneGrafika promująca webinary w ramach programu

  Europa dla obywateli

  dodano: 25 czerwca 2020

  W związku z trwającymi naborami wniosków Punkt Kontaktowy "Europa dla obywateli" serdecznie zaprasza przedstawicieli samorządów, NGO oraz innych organizacji i instytucji nienastawionych na zysk działających w obszarze społeczeństwa obywatelskiego, kultury oraz edukacji na spotkania informacyjne na temat programu europejskiego "Europa dla obywateli" online.

 • NGOOgłoszenie

  Ankieta o korzystaniu z Tarczy Antykryzysowej przez PES

  dodano: 19 maja 2020

  Stowarzyszenie LOWES przedstawia ankietę, która dotyczy wykorzystania pakietu „Tarczy Antykryzysowej” przez podmioty ekonomii społecznej (stan na dzień 30 kwietnia br.) oraz zebrania potrzeb organizacji pozarządowych w związku z trudnościami w działaniu spowodowanymi epidemią. Jej wyniki pozwolą na dopasowanie rozwiązań "Tarczy" do potrzeb organizacji i innych podmiotów.

 • KomunikatyLogo: Program Wsparcia Doraźnego NIW CRSO

  Rusza nabór wniosków na dofinansowanie z Programu Wsparcia Doraźnego COVID-19

  dodano: 13 maja 2020

  Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego 12 maja 2020 r. uruchamia nabór wniosków na dofinansowanie działalności organizacji pozarządowych z Programu Wsparcia Doraźnego COVID-19.

 • KomunikatyGrafika z napisem: Komunikat

  Co organizacje pozarządowe zyskały dzięki Tarczy Antykryzysowej?

  dodano: 13 maja 2020
  Jesteś organizacją pozarządową i potrzebujesz wsparcia w realizacji celów statutowych? Te rozwiązania są dla Ciebie!