zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

NGO

Ewa Sobierajska - Główny Specjalista
ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

Urząd Miasta Legionowo, ul. marsz. J. Piłsudskiego 41, pok.3.41,
tel. 22 766 40 07, email: ngo@um.Legionowo.pl

 • Komunikaty

  Zaproszenie do głosowania na kandydatów do Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego V kadencji

  dodano: 14 listopada 2019
  Marszałek Województwa Mazowieckiego zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie (Dz. U. z 2019 r. poz. 688 i 1570) prowadzące działalność na terenie województwa mazowieckiego do głosowania na kandydatów na członków Mazowieckiej Rady Działalności pożytku Publicznego V kadencji.
 • KomunikatyDebata: Znaczenie wolontariatu dla wzmacniania inicjatyw. Inspiracje dla Legionowa

  Znaczenie wolontariatu dla wzmacniania inicjatyw. Inspiracje dla Legionowa

  dodano: 08 listopada 2019
  Celem debaty było zastanowienie się nad możliwym wypracowaniem i wdrożeniem rozwiązań ułatwiających i zachęcających mieszkańców do systematycznego angażowania się w wolontariat.
 • NGOBezpłatne szkolenie w Otrębusach dla organizacji pozarządowych

  Bezpłatne szkolenie w Otrębusach dla organizacji pozarządowych

  dodano: 31 października 2019

  Pracujesz w organizacji pozarządowej lub izbie gospodarczej? Chcesz uzupełnić swoją wiedzę z zakresu prawa pracy, prawa podatkowego, analizy finansowej, konsultacji publicznych lub pisania opinii i stanowisk? Weź udział w bezpłatnym szkoleniu! Organizatorzy zapewniają pełne wyżywienie oraz, dla osób zamieszkałych poza miejscem szkolenia, również nocleg.

 • KomunikatyOgłoszenie

  Lokalny Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej

  dodano: 09 października 2019
  Lokalny Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej tworzą specjalistki i specjaliści z zakresu ekonomii i przedsiębiorczości społecznej, chcący towarzyszyć Ci na różnych etapach powstawania i rozwoju Twojego podmiotu ekonomii społecznej.
 • SamorządoweNa zdjęciu mężczyzna trzyma pustą wizytówkę

   III edycja konkursu "Odpowiedzialni Społecznie 2019"

  dodano: 08 października 2019

  Powiatowe Centrum Integracji Społecznej (CIS) współpracuje z przedsiębiorcami i instytucjami z terenu powiatu legionowskiego. Poprzez spotkania i wspólne projekty stara się zachęcić do szukania partnerskich rozwiązań w obszarze pomocy społecznej.