zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

NGO

Ewa Sobierajska - Główny Specjalista
ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

Urząd Miasta Legionowo, ul. marsz. J. Piłsudskiego 41, pok.3.41,
tel. 22 766 40 07, email: ngo@um.Legionowo.pl

 • KomunikatyCzas współpracy, czas działania. Plakat promujący konkurs.

  Konkurs "Dobroczyńca Roku"

  dodano: 28 stycznia 2020

  Od 9 stycznia można zgłaszać firmy i fundacje korporacyjne do Konkursu o tytuł „Dobroczyńcy Roku”. Konkurs nagradza i promuje najbardziej odpowiedzialne duże i małe firmy, które angażują się w działania na rzecz zmiany świata - zarówno na szczeblu lokalnym, jak i globalnym. Tegoroczna, dwudziesta trzecia edycja w centrum stawia działania na rzecz współpracy, budowania partnerstw wprowadzających w życie Cele Zrównoważonego Rozwoju. Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce zaprasza do składania wniosków do 12 lutego 2020 r. Laureatów poznamy w czerwcu podczas uroczystej Gali Finałowej.

 • Spotkanie informacyjne Fundusze Europejskie dla organizacji pozarządowych z Legionowa

  Spotkanie informacyjne - Fundusze Europejskie dla organizacji pozarządowych z Legionowa

  Data wydarzenia: 30 stycznia 2020

  Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we współpracy z Gminną Radą Działalności Pożytku Publicznego w Legionowie i Centrum Przedsiębiorczości i Innowacyjności Urzędu Miasta Legionowo zaprasza na spotkanie informacyjne dot. Funduszy Europejskich dla organizacji pozarządowych z Legionowa, które poprowadzi Magdalena Okulska – konsultantka z Centralnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

 • NGORusza I etap Ogólnopolskiego Konkursu Grantowego 2020

  Rusza I etap Ogólnopolskiego Konkursu Grantowego 2020

  dodano: 17 stycznia 2020

  Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłasza Ogólnopolski Konkurs Grantowy 2020. Celem konkursu organizowanego jest wsparcie projektów, które będą rozwijały kompetencje społeczne młodych ludzi przydatne zarówno w ich obecnym, jak i dorosłym życiu. Chcemy, by dzięki aktywnemu udziałowi w projekcie młodzi ludzie rozwinęli swoje umiejętności.

 • KomunikatyZdjęcie dziewczynki na placu zabaw.

  W karnawale pomagamy chętniej

  dodano: 16 stycznia 2020

  Jak wskazuje wiele badań, coraz częściej lubimy łączyć przyjemne z pożytecznym. Karnawał to doskonały czas na zabawę w gronie znajomych, integrację, ale też wtedy najchętniej włączamy się w różnorodne akcje niesienia pomocy innym.

 • KomunikatyLogo programu: Europa dla Obywateli

  Spotkanie informacyjne programu „Europa dla obywateli”: 15 stycznia 2020, WARSZAWA

  dodano: 08 stycznia 2020

  Celem spotkania jest przybliżenie przedstawicielom organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego, instytucji edukacyjnych, badawczych, aktywistom i społecznikom oraz osobom zainteresowanym realizacją projektów międzynarodowych zasad ubiegania się o dofinansowanie w programie Unii Europejskiej „Europa dla obywateli”.