zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

NGO

Ewa Sobierajska - Główny Specjalista
ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

Urząd Miasta Legionowo, ul. marsz. J. Piłsudskiego 41, pok.3.41,
tel. 22 766 40 07, email: ngo@um.Legionowo.pl

 • KomunikatyNaprawiaMy z Veolią

  NaprawiaMy z Veolią

  dodano: 07 czerwca 2019

  Fundacja Ashoka Polska wraz z Fundacją Veolia Polska zapraszają do udziału w konkursie “NaprawiaMY z Veolią”, którego celem jest utworzenie miejsc, gdzie lokalne społeczności będą mogły naprawiać rzeczy i wymieniać się umiejętnościami. Nagrodą jest kilkumiesięczny cykl szkoleniowy dla innowatorów społecznych, a także grant na sfinansowanie kawiarenki naprawczej i jej działań.

 • KomunikatyFragment plakatu: Zbiórka elektrośmieci. Możemy to zrobić wykręcając numer telefonu do Urzędu Miasta Legionowo 22 766 40 91, 22 766 40 90 podając adres odbioru elektrośmieci. Koordynatorem jest Wydział Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych.

  Zbiórka elektrośmieci

  dodano: 22 maja 2019

  Wychodząc naprzeciw mieszkańcom miasta Legionowo dajemy możliwość pozbycia się wielkogabarytowych sprzętów gospodarstwa domowego takich jak lodówki, pralki, zmywarki, telewizory bez wychodzenia z domu.

 • Gminna Rada Pożytku Publicznego w LegionowieSpotkanie GRDPP w Legionowskim Centrum Charytatywno-Opiekuńczym

  Spotkanie GRDPP w Legionowskim Centrum Charytatywno-Opiekuńczym

  dodano: 10 maja 2019

  W Legionowskim Centrum Charytatywno-Opiekuńczym odbyło się w miniony wtorek (7 maja) posiedzenie Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Legionowie. Prezentujemy sprawozdanie oraz informacje z tego spotkania.

 • FinanseGrafika do akcji dot. konsultacji na temat Budżetu Obywatelskiego

  Konsultacje projektu regulaminu Budżetu Obywatelskiego

  dodano: 15 kwietnia 2019

  Przedstawiamy Państwu projekt regulaminu Budżetu Obywatelskiego Gminy Legionowo wraz z załącznikami oraz formularzem konsultacyjnym. Wspólnie ustalmy jego zasady i sposób funkcjonowania. Na propozycje zmian czekamy do 30 kwietnia, a 25 kwietnia zapraszamy do sali ślubów, w ratuszu (ul. Piłsudskiego 41) na otwarte konsultacje, które rozpoczną się o godz. 18:00.

 • Jak się buduje miasto - bezpłatne warsztaty

  Jak się buduje miasto - bezpłatne warsztaty

  Data wydarzenia: 11 kwietnia 2019

  Serdecznie zapraszamy na nowe bezpłatne warsztaty z cyklu: Rodzinne Klimaty organizowane przez stowarzyszenie "Akademia Życia Rodzinnego".

  Uwaga! zmiana miejsca spotkania na Salę Ślubów.