zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

NGO

Ewa Sobierajska - Główny Specjalista
ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

Urząd Miasta Legionowo, ul. marsz. J. Piłsudskiego 41, pok.3.41,
tel. 22 766 40 07, email: ngo@um.Legionowo.pl

 • SamorządoweGrafika przedstawiająca różne formy wsparcia / Powiat legionowski

  Nabór wniosków w PUP w ramach Tarczy Antykryzysowej

  dodano: 27 kwietnia 2020

  Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Legionowie ogłasza nabór wniosków od dnia 28 kwietnia 2020 r. do dnia 11 maja 2020 r.

 • NGOOgłoszenie

  Dofinansowanie dla NGO z powiatu Legionowskiego - Lokalny Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej

  dodano: 27 kwietnia 2020

  W najbliższy czwartek stowarzyszenie odpowie na pytanie z jakich instrumentów wsparcia w ramach tarczy antykryzysowej mogą skorzystać organizacje pozarządowe prowadzące odpłatną i nieodpłatną działalność statutową.

 • KomunikatyOgłoszenie

  Lokalny Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej - Jak przygotować wniosek o wsparcie do urzędu pracy - Konsultacje

  dodano: 21 kwietnia 2020

  W związku z ogłaszaniem przez Powiatowe Urzędy Pracy naborów wniosków o dofinansowanie w ramach tarczy antykryzysowej dla organizacji pozarządowych organizowane są w czwartek 23 kwietnia o godzinie 10:00 konsultacje on-line dla wszystkich NGO zainteresowanych aplikowaniem o to wsparcie.

 • KomunikatyMechanizm wsparcia w ramach tarczy antykryzysowej

  Dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników dla organizacji pozarządowych

  dodano: 17 kwietnia 2020

  Dyrektor Urzędu Pracy m. st. Warszawy ogłasza, że w dniach 29.04 -12.05.2020 r. odbędzie się nabór wniosków o udzielenie dofinansowania części kosztów wynagrodzeń pracowników oraz składek na ubezpieczenia społeczne dla organizacji pozarządowych oraz podmiotów, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (np. kościelne osoby prawne, kluby sportowe) w przypadku spadku przychodów z działalności statutowej  w następstwie wystąpienia COVID-19, na podstawie art. 15 zze ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. poz. 374 z późn. zm.).

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca: Komunikat

  Tarcza antykryzysowa -NGO

  dodano: 08 kwietnia 2020
  Jesteś organizacją pozarządową i potrzebujesz wsparcia w realizacji celów statutowych? Te rozwiązania są dla Ciebie!