zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Zdrowie

Wydział Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych
Zadania i kompetencje Wydziału Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych.
Naczelnik wydziału: Ewa Milner-Kochańska tel. 22 766 40 08
tel. 22 766 40 90, 22 766 40 91, 22 766 40 08; pok. nr 4.25, 4.26, 4.27 piętro 3

Zapraszamy do słuchania audycji zatytułowanej “Na Zdrowie”, która prowadzona jest w Radio Bezpieczna Podróż.org

 • ZdrowieGrafika wyróżniająca z napisem: Koronawirus Statystyka w powiecie legionowskim

  [Aktualizacja 05.08] Koronawirus. Statystyka w pow. legionowskim

  dodano: 5 sierpnia 2021

  Poniżej przedstawiamy aktualizowane dane Ministerstwa Zdrowia dla obszaru powiatu legionowskiego.

 • ZdrowieProfilaktyka ochrony zdrowia psychicznego – zapobieganie zaburzeniom psychicznym i konsekwencjom pandemii covid-19 dla zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży

  Bezpłatne szkolenia i konsultacje psychologiczne oraz psychiatryczne dla Mieszkańców Powiatu Legionowskiego!

  dodano: 3 sierpnia 2021
  Fundacja Psyche – Strefa Pozytywnych Myśli oraz Powiat Legionowski ponownie łączą siły, by pomagać swoim Mieszkańcom. W ramach projektu: „Profilaktyka ochrony zdrowia psychicznego – zapobieganie zaburzeniom psychicznym i konsekwencjom pandemii covid-19 dla zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży” zapraszamy na konsultacje psychologiczne, psychiatryczne i inne inicjatywy pomocne przy zadbaniu o zdrowie psychiczne.
 • ZdrowieGrafika wyróżniająca z napisem: Koronawirus Statystyka w powiecie legionowskim

  [Aktualizacja 02.08] Koronawirus. Statystyka w pow. legionowskim

  dodano: 2 sierpnia 2021

  Poniżej przedstawiamy aktualizowane dane Ministerstwa Zdrowia dla obszaru powiatu legionowskiego.

 • ZdrowieNa grafice napis: Postaw na bezpieczeństwo nad wodą

  Postaw na bezpieczeństwo nad wodą

  dodano: 30 lipca 2021

  Wakacje w pełni, a wraz z nimi upały i wycieczki nad wodę. Morze, jeziora, stawy, rzeki czy kąpieliska to cudowne miejsca do wypoczynku. Należy jednak pamiętać, że woda, nawet najspokojniejsza, może stać się niebezpiecznym, groźnym żywiołem. Analiza stanu bezpieczeństwa na obszarach wodnych jednoznacznie wskazuje, że to właśnie w okresie wakacyjnym znacząco wzrasta liczba utonięć. Przestrogą niech będzie fakt, że od początku wakacji w Polsce utonęło 99 osób. Zadbajmy o bezpieczny wypoczynek, stosując się do podstawowych zasad. Niech kręci nas bezpieczeństwo nad wodą!

 • ZdrowieBudynek Lodowej Areny oraz fragment karetki.

  Czasowe wstrzymanie działalności powszechnego punktu szczepień w Lodowej Arenie w Legionowie

  dodano: 27 lipca 2021
  Liczba osób rejestrujących się na szczepienie przeciw COVID-19 w punkcie szczepień Lodowa Arena zmniejszała się z tygodnia na tydzień. W dniu 22 lipca 2021 r. nie wszystkie dawki szczepionki zostały wykorzystane, pomimo informacji w mediach o możliwości zaszczepienia się bez konieczności wcześniejszej rejestracji.