zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Komunikaty

 • KomunikatyUlotka Jak segregować odpady ze styropianu – wytyczne PSPS

  Jak segregować odpady ze styropianu – wytyczne PSPS

  dodano: 12 sierpnia 2022
  Styropianowa tacka po żywności, opakowanie ochronne po sprzęcie AGD, płyty izolacyjne pozostałe po instalacji ocieplenia czy rozbiórce – Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu instruuje jak postępować z odpadami styropianowymi.
 • KomunikatyNa zdjęciu węgiel

  Dodatek węglowy - informacje

  dodano: 12 sierpnia 2022

  W dniu 11.08.2022 roku opublikowana została ustawa o dodatku węglowym (Dz. U. z 2022 r., poz. 1692), która weszła w życie z dniem 12.08.2022 r. Nie został jeszcze zatwierdzony wzór wniosku o jego wypłatę, dlatego obecnie nie jest możliwe ich składanie. Niezwłocznie po opublikowaniu przez Ministra druki wniosków będą dostępne na stronie internetowej Ośrodka Pomocy Społecznej w Legionowie oraz Urzędzie Miasta Legionowo. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców wnioski o wypłatę dodatku węglowego przyjmowane będą w Urzędzie Miasta Legionowo w Biurze Obsługi Klienta od dnia 16.08.2022 r. od godz. 12:00 (pod warunkiem opublikowania wzoru wniosku do tego momentu).

 • KomunikatyZdjęcie poglądowe. BUS. Źródło: powiat legionowski.

  Nowa linia autobusowa

  dodano: 12 sierpnia 2022
  We wtorek (16.08) ruszy nowa, bezpłatna linia autobusowa 9P. Połączy ona miejscowości znajdujące się na terenie gminy Jabłonna z Legionowem.
 • SportKonkurs fotograficzny: Rowerem po Legionowie

  Konkurs fotograficzny: Rowerem po Legionowie

  dodano: 12 sierpnia 2022
  Zachęcamy do udziału w konkursie fotograficznym „Rowerem po Legionowie” organizowanym przez Urząd Miasta w Legionowie.
 • KomunikatyNapis - Konsultacje

  Raport z konsultacji społecznych w Gminie Miejskiej Legionowo w sprawie "Strategii działań miasta Legionowo na rzecz seniorów 60+ na lata 2022-2026"

  dodano: 10 sierpnia 2022

  Dokument konsultowany: Strategia działań miasta Legionowo na rzecz seniorów 60+ na lata 2022-2026.