zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Komunikaty

 • Komunikatyplakat informacyjny

  Dzwoni numer 22 828 88 88? Odbierz, to rachmistrz spisowy!

  dodano: 11 czerwca 2021

  Rachmistrzowie spisowi kontaktują się na razie tylko przez telefon. Niestety wiele osób ignoruje połączenia od nich lub boi się je odebrać. Należy pamiętać, że rachmistrzowie dzwonią z dwóch numerów: 22 828 88 88 oraz za pośrednictwem infolinii spisowej 22 279 99 99. Te połączenia warto odbierać, żeby z pomocą rachmistrza szybko i wygodnie wywiązać się z obowiązku udziału w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021).

 • Komunikatyplakta informacyjny

  Myśl samodzielnie i nie bój się spisu! To nie boli

  dodano: 11 czerwca 2021

  Nie chcesz się spisać? Uważasz, że spis jest niepotrzebny? Twierdzisz, że to nielegalna inwigilacja i państwo chce znać twój majątek albo wykorzystać zebrane dane do celów podatkowych? Jeśli masz opory, żeby wziąć udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021), przeczytaj, dlaczego warto to zrobić. Dowiedz się, co zyskasz uczestnicząc w spisie, a co stracisz odmawiając udziału.

 • KomunikatyNapis policja na drzwiach auta

  Widzisz obce osoby i samochody „kręcące się” bez celu pod Twoim lub sąsiada domem – reaguj! Powiadom legionowskich policjantów

  dodano: 11 czerwca 2021

  Wszyscy możemy mieć wpływ na wzrost poczucia bezpieczeństwa, wystarczy nasza właściwa reakcja np. na osoby i samochody, które bez celu przebywają w rejonie naszych domów, bądź też chodzą po klatkach schodowych i w rejonie bloków. Za każdym razem kiedy takie osoby wzbudzą nasze podejrzenia zgłośmy to na Policję. Tego rodzaju zgłoszenia można przekazywać anonimowo, bezpośrednio do dyżurnego legionowskiej komendy pod numer telefonu 47-724-82-13.

 • SportBaner promujący konkurs. Zadanie konkursowe: Opisz swoją ulubioną trasę rowerową po Legionowie. Możesz także dołączyć zdjęcia lub film z wycieczki i wygrać atrakcyjne nagrody. Szczegóły w Regulaminie konkursu: Rowerem po Legionowie.

  Konkurs: Rowerem po Legionowie

  dodano: 10 czerwca 2021

  Czy są wśród Was entuzjaści wycieczek rowerowych? A może nie wyobrażacie sobie weekendu bez tego jednośladu? Jeżeli tak, to świetnie się składa ponieważ przygotowaliśmy dla Was konkurs w którym będziecie mogli się podzielić najciekawszymi trasami rowerowymi w Legionowie.

 • Edukacja

  Legionowo na 8 miejscu!

  dodano: 9 czerwca 2021
  W dniach 8-9 czerwca liderzy świata samorządu i oświaty spotkali się w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. Podczas VIII Ogólnopolskiej Konferencji Samorządu i Oświaty Legionowo otrzymało dyplom laureata rankingu „Miejsca edukacyjnych szans”!