zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

NGO

Ewa Sobierajska - Główny Specjalista
ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

Urząd Miasta Legionowo, ul. marsz. J. Piłsudskiego 41, pok.3.41,
tel. 22 766 40 07, email: ngo@um.Legionowo.pl

 • NGORozlicz PIT

  Rozlicz PIT - wspieraj Miasto Legionowo

  dodano: 01 marca 2019

  Miasto Legionowo przystąpiło do projektu "Wspieraj lokalnie" realizowanego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych. Mieszkańcy naszej gminy mają teraz możliwość rozliczenia deklaracji PIT za 2018 rok za pomocą specjalnie utworzonego, bezpłatnego programu. Jednocześnie można przekazać 1% swojego podatku dla organizacji, które posiadają status Organizacji Pożytku Publicznego na terenie Miasta Legionowo.

 • Kalendarz wydarzeńPLakat informacyjny

  Spotkanie: Fundusze Europejskie dla organizacji pozarządowych w 2019 roku

  dodano: 15 stycznia 2019

  Gminna Rada Działalności Pożytku Publicznego w Legionowie i Centrum Przedsiębiorczości i Innowacyjności zapraszają na otwarte spotkanie pt. „Fundusze Europejskie dla organizacji pozarządowych w 2019 roku” z Panią Magdaleną Okulską - konsultantką z Centralnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

 • NGONa infografice wyciągnięta ręka.

  Co jest, a co nie jest zbiórką publiczną

  dodano: 14 grudnia 2018

  Okres przedświąteczny i przełom roku to czas organizowania wielu zbiórek przez NGO. Przepisy warto znać niezależnie od tego, czy uda nam się zarejestrować zbiórkę jeszcze przed Gwiazdką. A może nie musimy rejestrować jej wcale? Sprawdź!

 • NGOOgłoszenie

  Nowe wzory ramowe

  dodano: 29 listopada 2018

  Prezentujemy aktualną ustawę o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz rozporządzenie Przewodniczącego Komitetu do Spraw Pożytku Publicznego z dnia 24 października 2018 r. w sprawie wzorów ofert i ramowych wzorów umów dotyczących realizacji zadań publicznych oraz wzorów sprawozdań z wykonania tych zadań - jako NOWE obowiązujące po 1 marca 2019 r.

 • NGO

  Aktualizacja wykazu OPP

  dodano: 09 listopada 2018
  Zapraszamy do zapoznania się z zaktualizowanym wykazem organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2017 w roku 2018, zgodnie z art. 27a ust. 5 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 450, z późn. zm.).