zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

NGO

Ewa Sobierajska - Główny Specjalista
ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

Urząd Miasta Legionowo, ul. marsz. J. Piłsudskiego 41, pok.3.41,
tel. 22 766 40 07, email: ngo@um.Legionowo.pl

 • Komunikatylogo Rady Działalności Pożytku Publicznego

  Nabór kandydatów ze strony pozarządowej na członków Rady Działalności Pożytku Publicznego

  dodano: 22 czerwca 2018

  Na podstawie § 2 oraz § 6 ust. 1 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 8 października 2015 r. w sprawie Rady Działalności Pożytku Publicznego (Dz. U. z 2015 r., poz. 1706) ogłasza się informację o przystąpieniu do procedury naboru kandydatów na członków VI kadencji Rady Działalności Pożytku Publicznego ze strony pozarządowej, o której mowa w ustawie z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2018 r., poz. 450, z późn.zm.), zwaną dalej „ustawą”.

 • NGOCzy Twoje stowarzyszenie zwykłe przerejestrowało się już do nowego rejestru?

  Czy Twoje stowarzyszenie zwykłe przerejestrowało się już do nowego rejestru?

  dodano: 09 maja 2018

  "Stare" stowarzyszenia zwykłe, tj. takie, które zostały założone przed wprowadzeniem nowelizacji Prawa o stowarzyszeniach (przed 20 maja 2016 r.), powinny dostosować się do nowych przepisów, wprowadzić zmiany w regulaminie i zgłosić się do nowej ewidencji. Mają na to czas do 20 maja 2018 roku. Po tym terminie zostaną rozwiązane z mocy prawa.

 • Gminna Rada Pożytku Publicznego w LegionowieIV kadencja Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Legionowie (2017-2020)

  Posiedzenie Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Legionowie

  dodano: 22 marca 2018

  Zapraszamy na posiedzenie Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Legionowie, które odbędzie się w dniu 26 marca 2018 roku (poniedziałek) o godzinie 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Legionowo

 • Kalendarz wydarzeńGodzina dla ziemi

  Godzina dla Ziemi

  dodano: 21 marca 2018

  Godzina dla Ziemi WWF to największa akcja ekologiczna łącząca ludzi niezależnie od narodowości, religii czy poglądów politycznych. Co roku bierze w niej udział ok. 180 państw na 7 kontynentach. W tym roku 24 marca na całym świecie o 20.30 czasu lokalnego słynne budowle pogrążą się w ciemnościach na 60 minut w symbolicznym geście solidarności z ideą ochrony naszej planety. W tym roku w Polsce światła zgasną dla Puszczy Karpackiej.

 • NGOLogo ngo.pl/Fot. ngo.pl

  Nowe obowiązki organizacji pozarządowych pracujących z dziećmi

  dodano: 19 marca 2018

  Uprzejmie informujemy, że w 2016 roku w życie weszły przepisy ustawy o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym.