zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

NGO

Ewa Sobierajska - Główny Specjalista
ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

Urząd Miasta Legionowo, ul. marsz. J. Piłsudskiego 41, pok.3.41,
tel. 22 766 40 07, email: ngo@um.Legionowo.pl

 • Gminna Rada Pożytku Publicznego w LegionowieIV kadencja Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego

  IV kadencja Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego

  dodano: 18 października 2017

  W sali konferencyjnej Ratusza, w poniedziałek (16.10) odbyło się inauguracyjne posiedzenie Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Legionowie. To już IV kadencja rady, która została powołana Zarządzeniem nr 367/2017 Prezydenta Miasta Legionowo z dnia 10 października 2017 r.

 • NGOSeminara Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej (MCPS)

  Seminaria Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej (MCPS)

  dodano: 12 października 2017

  Serdecznie zapraszamy na seminarium organizowane przez Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej (MCPS), które pełni rolę koordynatora ekonomii społecznej w województwie mazowieckim. Tematem spotkania będzie sytuacja na rynku pracy osób niepełnosprawnych oraz analiza możliwości jakie stawia przed nimi ekonomia społeczna. Celem seminarium jest odpowiedź na pytanie czy ekonomia społeczna jest szansą na zatrudnienie dla osób niepełnosprawnych.

 • NGO8 Forum Rozwoju Mazowsza

  8 Forum Rozwoju Mazowsza

  dodano: 05 października 2017

  Forum Rozwoju Mazowsza to najważniejsze w województwie mazowieckim wydarzenie o charakterze warsztatowo-konferencyjnym dotyczące rozwoju regionu. Poświęcone jest promocji funduszy unijnych, wymianie doświadczeń i dyskusjom o tym, jak wzmacniać innowacyjność i przedsiębiorczość województwa.

 • NGOFundusz naturalnej Energii 2017

  Fundusz naturalnej Energii 2017

  dodano: 04 października 2017

  GAZ-SYSTEM ogłosił VIII edycję konkursu grantowego Fundusz Naturalnej Energii. Do podziału na najlepsze projekty będzie 50 tys. zł w każdym z województw: dolnośląskim, mazowieckim, podkarpackim, śląskim i wielkopolskim.

 • KomunikatyPlakat: http://firma.um.warszawa.pl/wydarzenia/typ/szkolenia/

  Jak zacząć… Środki na start

  dodano: 02 października 2017

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na bezpłatne szkolenie! Zgłoszenia udziału w szkoleniu prosimy wysyłać na adres: centrum.przedsiebiorczosci@um.warszawa.pl