zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

NGO

Ewa Sobierajska - Główny Specjalista
ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

Urząd Miasta Legionowo, ul. marsz. J. Piłsudskiego 41, pok.3.41,
tel. 22 766 40 07, email: ngo@um.Legionowo.pl

 • NGONabór do GRDPP

  Nabór do GRDPP

  dodano: 13 września 2017

  Rusza nabór kandydatów do czwartej kadencji (2017-2019) Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Legionowie. Kandydatów można zgłaszać w terminie do dnia 29 września 2017 roku. Prezydent Miasta Legionowo serdecznie zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do zgłaszania kandydatów do IV kadencji Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Legionowie

 • Kalendarz wydarzeńLogo: ngo.pl

  Portal ngo.pl - jak możemy pomóc w prowadzeniu organizacji?

  dodano: 08 września 2017
  Portal ngo.pl od 17 lat wspiera organizacje pozarządowe w ich codziennych działaniach. Podczas godzinnego spotkania Dorota Setniewska z zespołu redakcji portalu przedstawi wybrane funkcjonalności i narzędzia, które mogą być pomocne w prowadzeniu fundacji czy stowarzyszenia.
 • NGOProgram Współpracy na 2018 r.

  Program Współpracy na 2018 r.

  dodano: 07 września 2017

  Rozpoczęcie konsultacji „Programu współpracy Gminy Miejskiej Legionowo w 2018 roku z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego" jest najważniejszym dokumentem regulującym współpracę legionowskiego samorządu z III sektorem. Projekt Programu na 2018 rok został stworzony na bazie programu współpracy na 2017 rok.

 • NGOPlakat

  Weź udział w akcji - Masz Głos!

  dodano: 06 września 2017

  Po raz kolejny rozpoczyna się nabór do akcji Masz Głos, która jest jedyną ogólnopolską akcją angażującą mieszkańców i mieszkanki oraz władze lokalne do dialogu i współpracy na poziomie samorządowym. Organizowana jest, aby włączać mieszkańców i mieszkanki w życie publiczne, zachęcać do działania i pokazywać, że mogą być współodpowiedzialni za losy swojej gminy. Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji oraz w bezpłatnych szkoleniach.

 • NGOSpołecznik Roku

  Zagłosuj na "Społecznika Roku 2017"

  dodano: 06 września 2017

  Znasz osobę, która bezinteresownie działa na rzecz innych, aktywnie organizuje pomoc sąsiedzką, udziela się społecznie, wspiera społeczności lokalne, seniorów, dzieci lub walczy o ochronę środowiska? Zgłoś ją do dziewiątej edycji konkursu o tytuł „Społecznika Roku” tygodnika „Newsweek Polska”. Termin składania wniosków upływa 30 września 2017 roku.