zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

NGO

Ewa Sobierajska - Główny Specjalista
ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

Urząd Miasta Legionowo, ul. marsz. J. Piłsudskiego 41, pok.3.41,
tel. 22 766 40 07, email: ngo@um.Legionowo.pl

 • KulturaBaner z napisem na zgłoszenia po stypendium artystyczne czekamy do końca kwietnia.

  Stypendia artystyczne

  dodano: 10 marca 2016

  Możesz pochwalić się sukcesami i osiągnięciami w konkursach, przeglądach, wernisażach, festiwalach oraz pozostałych przedsięwzięciach umożliwiających prezentację umiejętności artystycznych na szczeblu co najmniej powiatowym? - złóż wniosek o stypendium artystyczne.

  więcej
 • NGONa zdjęciu uczestnicy szkolenia

  Szkolenie o funduszach europejskich

  dodano: 08 marca 2016

  W poniedziałek (7.03) w sali konferencyjnej ratusza odbyło się szkolenie z zasad aplikowania o środki w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 w projektach współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego.


   

  więcej
 • NGOZdjęcia: Dominik Kubalski a na zdjęciu uczestnicy spotkania W Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich

  Konferencja w biurze Rzecznika Praw Obywatelskich

  dodano: 08 marca 2016

  W Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich w środę (2.03) odbyła się konferencja pn. „Konwencja ONZ o prawach osób niepełnosprawnych - wdrażanie na poziomie lokalnym”. Spotkanie otworzyli rzecznik praw obywatelskich dr Adam Bodnar i prezes Fundacji Aktywizacja Agata Gawska.

  więcej
 • NGOZdjęcie klawiatury. Wytłuszczony napis: Szybki PIT

  Szybki PIT

  dodano: 07 marca 2016

  Szybki PIT to kampania informacyjna Ministerstwa Finansów, która wspiera podatników przy rozliczeniu rocznego zeznania podatkowego (PIT). Akcja odbędzie się już po raz ósmy i obejmie swoim zasięgiem całą Polskę. Rozpocznie się 19 lutego, a zakończy dwa tygodnie po zamknięciu okresu rozliczeniowego, który w tym roku upływa 2 maja.

  więcej
 • NGOLogo młodzieżowej Rady Miasta Legionowo

  Kto będzie koordynatorem?

  dodano: 02 marca 2016

  Poszukiwania koordynatora Młodzieżowej Rady Miasta nadal trwają. W najbliższych tygodniach specjalny zespół ma wyłonić najlepszego z kandydatów, który będzie miał szansę kierować MRM oraz współpracować z Samorządami Szkolnymi.

  więcej