zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

NGO

Ewa Sobierajska - Główny Specjalista
ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

Urząd Miasta Legionowo, ul. marsz. J. Piłsudskiego 41, pok.3.41,
tel. 22 766 40 07, email: ngo@um.Legionowo.pl

 • NGO8 Forum Rozwoju Mazowsza

  8 Forum Rozwoju Mazowsza

  dodano: 05 października 2017

  Forum Rozwoju Mazowsza to najważniejsze w województwie mazowieckim wydarzenie o charakterze warsztatowo-konferencyjnym dotyczące rozwoju regionu. Poświęcone jest promocji funduszy unijnych, wymianie doświadczeń i dyskusjom o tym, jak wzmacniać innowacyjność i przedsiębiorczość województwa.

 • NGOFundusz naturalnej Energii 2017

  Fundusz naturalnej Energii 2017

  dodano: 04 października 2017

  GAZ-SYSTEM ogłosił VIII edycję konkursu grantowego Fundusz Naturalnej Energii. Do podziału na najlepsze projekty będzie 50 tys. zł w każdym z województw: dolnośląskim, mazowieckim, podkarpackim, śląskim i wielkopolskim.

 • KomunikatyPlakat: http://firma.um.warszawa.pl/wydarzenia/typ/szkolenia/

  Jak zacząć… Środki na start

  dodano: 02 października 2017

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na bezpłatne szkolenie! Zgłoszenia udziału w szkoleniu prosimy wysyłać na adres: centrum.przedsiebiorczosci@um.warszawa.pl

 • NGOProgram Współpracy Gminy Miejskiej Legionowo w 2018

  Program Współpracy Gminy Miejskiej Legionowo w 2018

  dodano: 21 września 2017

  Przedstawiamy Protokół otwartego spotkania konsultacyjnego z dnia 12 września 2017 r. w sprawie Programu Współpracy Gminy Miejskiej Legionowo w 2018 roku z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego.

 • NGONabór do GRDPP

  Nabór do GRDPP

  dodano: 13 września 2017

  Rusza nabór kandydatów do czwartej kadencji (2017-2019) Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Legionowie. Kandydatów można zgłaszać w terminie do dnia 29 września 2017 roku. Prezydent Miasta Legionowo serdecznie zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do zgłaszania kandydatów do IV kadencji Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Legionowie