zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

NGO

Ewa Sobierajska - Główny Specjalista
ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

Urząd Miasta Legionowo, ul. marsz. J. Piłsudskiego 41, pok.3.41,
tel. 22 766 40 07, email: ngo@um.Legionowo.pl

 • Kalendarz wydarzeńGodzina dla ziemi

  Godzina dla Ziemi

  dodano: 21 marca 2018

  Godzina dla Ziemi WWF to największa akcja ekologiczna łącząca ludzi niezależnie od narodowości, religii czy poglądów politycznych. Co roku bierze w niej udział ok. 180 państw na 7 kontynentach. W tym roku 24 marca na całym świecie o 20.30 czasu lokalnego słynne budowle pogrążą się w ciemnościach na 60 minut w symbolicznym geście solidarności z ideą ochrony naszej planety. W tym roku w Polsce światła zgasną dla Puszczy Karpackiej.

 • NGOLogo ngo.pl/Fot. ngo.pl

  Nowe obowiązki organizacji pozarządowych pracujących z dziećmi

  dodano: 19 marca 2018

  Uprzejmie informujemy, że w 2016 roku w życie weszły przepisy ustawy o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym.

 • Fragment plakatu V spotkania Networkingowego

  V Spotkanie Networkingowe: Biznes i edukacja przygotowują się do rynku pracy przyszłości

  Data wydarzenia: 20 marca 2018

  Zapraszamy pracodawców z powiatu legionowskiego na V SPOTKANIE NETWORKINGOWE: Biznes i edukacja przygotowują się do rynku pracy przyszłości, które odbędzie się 20 marca 2018 w godz. 10.30-15.30 w Urzędzie Miasta Legionowo, ul. Józefa Piłsudskiego 41.

 • NGOStypendia dla dzieci w ciężkim stanie klinicznym - nabór wniosków 2018

  Stypendia dla dzieci w ciężkim stanie klinicznym - nabór wniosków 2018

  dodano: 09 marca 2018

  Rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej, opiekujące się dziećmi w ciężkim stanie klinicznym, mogą ubiegać się o roczne stypendium Stowarzyszenia SPES. Nabór wniosków trwa do 5 kwietnia br. Szczegółowe informacje znajdują się w załączonych materiałach oraz na stronie: www.dla-dzieci.spes.org.pl Wnioski przyjmujemy wyłącznie w postaci elektronicznej, do dostępnej przez stronę www.spes.org.pl/stypendia bazy danych.

 • KomunikatyUrna wyborcza leginowo

  Nabór kandydatów na urzędników wyborczych

  dodano: 07 marca 2018

  Informacja o liczbie urzędników wyborczych w poszczególnych gminach na obszarze właściwości Delegatury oraz o zasadach przyjmowania zgłoszeń kandydatów na urzędników wyborczych