zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

NGO

Ewa Sobierajska - Główny Specjalista
ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

Urząd Miasta Legionowo, ul. marsz. J. Piłsudskiego 41, pok.3.41,
tel. 22 766 40 07, email: ngo@um.Legionowo.pl

 • NGOGrafika/projekt - ngo.pl

  Zrób porządki w NGO

  dodano: 07 grudnia 2017

  W grudniu sprawdź, czego musicie dopilnować w swojej organizacji pozarządowej – co do końca roku musi zrobić zarząd fundacji / stowarzyszenia lub osoba (firma), prowadząca księgowość organizacji. Uporządkuje to sprawy formalne, dokumenty w organizacji, ułatwi sporządzenie sprawozdania za mijający rok.

 • Program WspółpracyUścisk dłoni

  Program współpracy 2018

  dodano: 04 grudnia 2017

  Program współpracy Gminy Miejskiej Legionowo w 2018 roku z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego, czyli o procedurach obowiązujących w Legionowie.

 • NGOPrzyjaciel Wolontariatu - konkurs

  Przyjaciel Wolontariatu - konkurs

  dodano: 27 listopada 2017

  Konkurs „Przyjaciel Wolontariatu” to konkurs dla wolontariuszy, osób korzystających z ich pomocy, podmiotów, które realizują program wolontariatu pracowniczego, organizacji pozarządowych i instytucji publicznych współpracujących z wolontariuszami. Celem głównym konkursu jest propagowanie inicjatyw mających na celu podniesienie prestiżu wolontariatu, zwiększenie poziomu wiedzy mieszkańców o rodzajach wolontariatu i zakresie pracy wolontariuszy oraz zachęcenie do podejmowania aktywności wolontariackiej. Zgłoszenia kandydatów w konkursie przyjmowane będą do dnia 08 grudnia 2017 r.

 • Mały grant: Zaufaj nam, przyjdź na spotkanie Mikołajkowe

  dodano: 24 listopada 2017

  W trakcie realizacji zadania 50 dzieci i młodzieży wspólnie z rodzicami z Legionowa w terminie od 10.12.2017 r. - 19.12.2017 r. w poniedziałki , środy i piątki w godzinach 16.00-18.00 będą wspólnie przygotowywały przedstawienie o tematyce bożonarodzeniowej. Ponadto będą uczyły się kolęd i pastorałek (pod kierunkiem fachowca). Przygotowanie uroczystości odbywać się będzie w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Orląt Lwowskich 8.

 • NGOLegionowska Świąteczna Zbiórka Żywności

  Legionowska Świąteczna Zbiórka Żywności

  dodano: 16 listopada 2017

  Urząd Miasta Legionowo wraz z legionowskim Stowarzyszeniem Amicus zaprasza do udziału w Legionowskiej Świątecznej Zbiórce Żywności organizacje pozarządowe oraz inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego do kontaktu z koordynatorami zbiórki.