zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Na zdjęciu 4 uśmichnięte osoby

AIS 2022 – znamy zwycięzców

Data dodania: 19 sierpnia 2022

Jak informują organizatorzy zakończyło się głosowanie internautów na najlepsze projekty pierwszej edycji konkursu „Aktywator Inicjatyw Sąsiedzkich”, edycja 2022. Łączny budżet konkursu wynosił 7000,00 zł

Cofnij

W ramach Aktywatora Inicjatyw Sąsiedzkich grupy nieformalne z powiatu legionowskiego mogły składać wnioski o wsparcie ich inicjatyw na rzecz społeczności sąsiedzkiej i lokalnej. Na konkurs wpłynęło 6 oryginalnych i ciekawych projektów z całego powiatu legionowskiego.

W dniu 18 lipca na portalu www.dziejesie-legionowski.pl rozpoczęliśmy wśród mieszkańców powiatu legionowskiego głosowanie na najciekawszą inicjatywę złożoną w ramach konkursu.

Głosowanie zakończyliśmy w dniu 17 sierpnia, o godzinie 12.00. Z przyjemnością informujemy, że w głosowaniu wzięło udział ponad 1900 mieszkańców naszego powiatu.

Zgodnie z regulaminem, trzy inicjatywy o najwyższej liczbie głosów otrzymają dodatkowe wsparcie na realizację swojej inicjatywy w kwocie 500,00 zł.

Mając powyższe na uwadze, komisja konkursowa przyznała następujące wsparcie na realizację proponowanych w konkursie inicjatyw:

  1. Zaadoptuj zabytek – 1 500,00 zł
  2. Sąsiedzka ławeczka pełna uczuć – 1 500,00 zł
  3. Wyjazd integracyjny (spływ kajakowy, grill) – 1500,00 zł
  4. Organizacja spotkań dla miłośników gier planszowych – 1 000 zł
  5. Wydanie sąsiedzkiego, specjalnego numeru czasopisma „DZIAŁAMY LOKALNIE” – 1 000 zł
  6. Piknik integracyjny dla seniorów i uczestników WTZ św. Rity – 500 zł

Wszystkim uczestnikom naszego konkursu serdecznie GRATULUJEMY!!!

Do końca tygodnia skontaktuje się z Państwem osoba z naszego Stowarzyszenia w celu omówienia szczegółów realizowanych inicjatyw.

Ponadto, tak jak obiecywaliśmy, mamy także nagrody dla głosujących. Tydzień temu do pierwszych nagród wytypowani zostali: Tamara Stasiak, Radek Kaczorek oraz Monika Kawka. Teraz chcieliśmy nagrodzić kolejne osoby, a są to: Beata Grodek, Marcin Wiśniewski oraz Krzysztof Banaszek. Wam również gratulujemy i dziękujemy za wszystkie oddane głosy.

Więcej informacji na stronie AIS

źródło: AIS