zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

NGO

Ewa Sobierajska - Główny Specjalista
ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

Urząd Miasta Legionowo, ul. marsz. J. Piłsudskiego 41, pok.3.41,
tel. 22 766 40 07, email: ngo@um.Legionowo.pl

 • Organizacja półkolonii dla dzieci uczęszczających do szkół podstawowych - konkurs ofert

  dodano: 09 maja 2016

  Ogłaszamy otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, na wsparcie realizacji w 2016 r. zadania publicznego w zakresie ochrony i promocji zdrowia na rzecz mieszkańców Gminy Legionowo: działalność profilaktyczna, edukacyjna w zakresie zdrowia i jego ochrony, promocja zdrowego stylu życia i akcentowanie znaczenia zachowań prozdrowotnych pn. : "Organizacja półkolonii dla dzieci uczęszczających do szkół podstawowych".

 • Szkolenia dla przedsiębiorców

  dodano: 05 maja 2016

  W maju 2016 r. odbędzie się cykl szkoleń dla przedsiębiorców organizowanych przez Centrum Przedsiębiorczości Smolna. Udział jest bezpłatny. Zgłoszenia udziału w wybranym szkoleniu należy wysłać na e-mail: centrum.przedsiebiorczosci@um.warszawa.pl

 • KomunikatyLegionowo.Porusza! Piktogram wspólnota

  Promocja i rozwój uniwersyteckiego chóru „BELCANTO” - oferta pozakonkursowa

  dodano: 22 kwietnia 2016
  Stowarzyszenie Pomocy Potrzebującym „Nadzieja” zaplanowało zadanie publiczne w zakresie rozpowszechniania i rozwijania zajęć istniejącego już chóru „ Belcanto”, którego spotkania odbywają się na terenie naszego stowarzyszenia. Spotkania te cieszą się dużym zainteresowaniem, zarówno jeżeli chodzi o uczestnictwo, jak i o oglądalność występów chóru.
 • NGOReklama Centrum Integracji Społecznej. Grafika ludzi trzymających wskaźnik. Ludzie na banerze pną się w górę m.in przy użyciu drabiny

  Zmień z nami swoje życie

  dodano: 04 kwietnia 2016

  Szukasz pracy, znalazłeś się w trudnej sytuacji lub potrzebujesz pomocy? Potrzebujesz pracowników? Zgłoś się do Centrum Integracji Społecznej w Legionowie.

 • InwestycjeNa zdjęciu mieszkańcy Os. Piaski podczas prezentacji o bezpieczeństwie na Os. Piaski

  Jakie zmiany na Piaskach?

  dodano: 31 marca 2016

  Z inicjatywy radnego Pawła Głażewskiego w środę (31.03) o godz. 18 w Zespole Szkół odbyło się spotkanie informacyjne dla mieszkańców Osiedla Piaski. Współorganizatorem spotkania był Łukasz Konstantynowicz ze Stowarzyszenia Paczka Pomysłów. Poruszone tematy to m.in. rondo na skrzyżowaniu al. Sybiraków z ul. Piaskową, basen przy Zespole Szkół oraz inicjatywy lokalne.