zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Na grafice mężczyzna siedzący na dachu

Warsztaty „Zielone ciepło w Legionowie”!

Data dodania: 18 listopada 2021

 Czy wiesz, że rozpoczął się projekt zielonej transformacji miasta? W ramach projektu GREEN HEAT (www.greenheat.kezo.pl) grupa badaczy wraz z Mieszkańcami będzie szukać najlepszych rozwiązań ciepłowniczych dla Legionowa. Jest to pierwszy taki projekt w Polsce, a rozwiązania z Legionowa zostaną zastosowane również w innych miastach, wspierając ich transformację energetyczną z korzyścią dla wszystkich mieszkańców.

Cofnij

Zespół Green Heat serdecznie zaprasza wszystkich Mieszkańców na pierwsze warsztaty konsultacyjne, podczas których zostanie wyjaśniony cel projektu, będzie też możliwość uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania i porozmawiania o kierunkach rozwoju Legionowa oraz o Państwa oczekiwaniach i obawach związanych z ogrzewaniem Państwa domów i mieszkań obecnie i w przyszłości.

Warsztaty online odbędą się w czwartek 25 listopada 2021 r., o godzinie 18:00, na platformie MS Teams. Spotkanie potrwa 1,5 godziny. Liczba miejsc ograniczona. Dla uczestników zespół Green Heat przygotował kupony zakupowe o wartości 50 zł.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Serdecznie zapraszamy!

Projekt korzysta z dofinansowania o wartości 5 710 182 zł otrzymanego od Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG, a w 15% jest dofinansowany ze środków budżetu państwa w kwocie 856 527 zł i realizowany w ramach programu „Badania stosowane” Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Celem projektu jest opracowanie skutecznych scenariuszy dekarbonizacji systemów grzewczych w Polsce w skali gospodarstw domowych. Projekt koordynowany jest przez Instytut Maszyn Przepływowych Polskiej Akademii Nauk.

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej.

www.eog.gov.pl

źródło: zespół projektu Green Heat