zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Rozmazane zdjęcie tła z napisem - Moja sytuacja w okresie koronawirusa

Ankieta: Moja sytuacja w okresie koronawirusa

Data dodania: 19 kwietnia 2022
W Instytucie Rozwoju Wsi i Rolnictwa PAN szukają odpowiedzi na pytanie, jak pandemia wpłynęła na życie osobiste, zawodowe i społeczne ludności Polski.
Cofnij

W imieniu prof. IRWiR PAN dr hab. Sławomira Kalinowskiego oraz prof. UPP dr hab. Aleksandry Łuczak Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa PAN zwraca się z prośbą o wzięcie udziału w kolejnym etapie badań.

Państwa pomoc pozwoli na szerokie spojrzenie na problem badawczy, i co szczególnie ważne - przyczyni się do możliwie najwyższej reprezentatywności grupy badawczej. Zwracamy się z prośbą o rozwiązanie ankiety do 30 kwietnia. Rezultatem poprzednich edycji jest książka podsumowująca badania, do lektury której zachęcamy.

Przejdź do ankiety.