zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Napis: CSR i ESG - od ludzi dla ludzi

Zapraszamy NGO na wydarzenie CSR i ESG – od ludzi dla ludzi!

Data dodania: 5 czerwca 2023
Zapraszamy na wydarzenie, które połączy przedstawicieli wszystkich sektorów: NGO, biznesu i samorządu! To niepowtarzalna okazja do networkingowego spotkania, budowania relacji i wspólnego działania na rzecz społeczeństwa i zrównoważonego rozwoju.
Cofnij

Przygotowaliśmy dla Ciebie dedykowaną salę NGO

Sala NGO to przestrzeń stworzona z myślą o organizacjach pozarządowych, które szukają możliwości współpracy z sektorem prywatnym, kładą nacisk na innowacyjne rozwiązania i pragną rozwijać się jeszcze efektywniej. Dla uczestników przygotowaliśmy pełen inspiracji program, skupiający się na aktualnej sytuacji i trendach, które mogą otworzyć nowe możliwości współpracy i partnerstwa.

Sala NGO to idealne miejsce spotkania dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego, wolontariuszy oraz osób zaangażowanych społecznie.

Dlaczego warto:

  • Będziesz miał okazję poznać interesujące osoby i nawiązać kontakty z przedstawicielami firm, którzy widzą potencjał w podejmowaniu współpracy z organizacjami pozarządowymi. To doskonała okazja do budowania partnerstw i poszerzania swojej sieci kontaktów.
  • Posłuchasz wykładów prowadzonych przez praktyków, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą.
  • Wymienisz się doświadczeniami z innymi uczestnikami oraz poznasz ich inspirujące historie, dzięki strefie networkingowej.
  • Poznasz najlepsze praktyki z zakresu działań społecznych, CSR i zrównoważonego rozwoju, które będziesz mógł wdrożyć w swojej organizacji.

Niezależnie od tego, czy jesteś przedstawicielem organizacji pozarządowej, samorządu terytorialnego czy wolontariuszem, sala NGO dostarczy Ci inspiracji i motywacji do działania na rzecz dobra wspólnego.

Wydarzenie odbędzie się 13 września w EXPO Kraków. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zarezerwuj miejsce za pośrednictwem strony: csriesg.pl/sala-ngo