zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Seniorzy

W trosce o dobro mieszkańców Urząd Miasta Legionowo podejmuje szereg działań na rzecz poprawy jakości życia i zdrowia legionowian, a zwłaszcza seniorów. Samorząd Legionowski od wielu lat jest otwarty na współpracę z organizacjami pozarządowymi zrzeszającymi seniorów. Współpraca ta odbywa się na zasadach wspierania i powierzania zadań, których celem jest integracja środowiska.

Pomimo wszystko, istnieje olbrzymia potrzeba kierowania do seniorów niezrzeszonych w organizacjach pozarządowych innych rozwiązań interdyscyplinarnych, tak by współpraca samorządu legionowskiego została poszerzona.

 • SeniorzyPodpisywanie dokumentów

  Uwaga! Fałszywe umowy na energię

  dodano: 12 grudnia 2018

  Policjanci ostrzegają przed oszustami, podającymi się za przedstawicieli firm energetycznych. Oszuści, proszą o okazanie ostatniego rachunku za energie. Po kilku tygodniach klienci otrzymują nową umowę ze sfałszowanym podpisem. Prosimy o zachowanie czujności i poinformowanie policjantów o każdym takim przypadku.

  więcej
 • Legionowo łączy pokolenia

  Legionowo łączy pokolenia

  Data wydarzenia: 15 grudnia 2018

  Serdecznie zapraszamy na koncert jedyny w swoim rodzaju - Legionowo Łączy Pokolenia. Wstęp na spektakl jest bezpłatny.

  więcej
 • Seniorzy

  Aktywny Senior

  dodano: 09 listopada 2018

  Wielu seniorów wciąż czuje się młodo, ma siły i chęci do działania. Program aktywizujący tę grupę społeczną, przyjęty przez powiatowych radnych, to odpowiedź na potrzeby i oczekiwania osób, które na emeryturze chcą ciekawie i aktywie spędzać czas.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeń1 Powiatowa Spartakiada Seniorów

  1 Powiatowa Spartakiada Seniorów

  dodano: 01 października 2018

  Stowarzyszenie Pomocy Potrzebującym Nadzieja, we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Legionowie, organizuje  I Spartakiadę Seniorów Powiatu Legionowskiego. W zawodach wezmą udział reprezentacje seniorskie z wszystkich gmin i miast powiatu. Celem nadrzędnym spartakiady jest wykształcenie w środowisku seniorów potrzeby dbania o własne zdrowie, dobrą kondycję fizyczną i psychiczną, zrozumienia egzystencjonalnej potrzeby ruchu, jego znaczenia w podtrzymywaniu sprawności fizycznej i psychicznej oraz promowania aktywnego stylu życia.

  więcej
 • SamorządoweUlotka informacyjna

  IV Rajd Pieszy

  dodano: 28 września 2018

  Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego odwiedzenia najważniejszych miejsc pamięci, na których organizatorzy opowiedzą o wydarzeniach i osobach szczególnie ważnych dla naszej zbiorowej pamięci.

  więcej