zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Seniorzy

W trosce o dobro mieszkańców Urząd Miasta Legionowo podejmuje szereg działań na rzecz poprawy jakości życia i zdrowia legionowian, a zwłaszcza seniorów. Samorząd Legionowski od wielu lat jest otwarty na współpracę z organizacjami pozarządowymi zrzeszającymi seniorów. Współpraca ta odbywa się na zasadach wspierania i powierzania zadań, których celem jest integracja środowiska.

Pomimo wszystko, istnieje olbrzymia potrzeba kierowania do seniorów niezrzeszonych w organizacjach pozarządowych innych rozwiązań interdyscyplinarnych, tak by współpraca samorządu legionowskiego została poszerzona.

  • ajęcia odbędą się 26 stycznia 2020 r. o godz. 11 w pawilonie Muzeum przy ul. A. Mickiewicza 23.  W programie: – prezentacja na temat genealogii; – wykonywanie albumów rodzinnych i tablic genealogicznych.  Liczba miejsc ograniczona. Zapisy prowadzimy od 13.01.2020 r. w Muzeum Historycznym w Legionowie (ul. Mickiewicza 23), telefonicznie (22 784 59 88) lub mailowo (zapisy@muzeum.legionowo.pl).  Udział w zajęciach jest bezpłatny.

    Rodzinne warsztaty genealogiczne

    Data wydarzenia: 26 stycznia 2020
    Muzeum Historyczne w Legionowie zaprasza na rodzinne warsztaty genealogiczne z okazji Dnia Babci i Dziadka.