zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Seniorzy

W trosce o dobro mieszkańców Urząd Miasta Legionowo podejmuje szereg działań na rzecz poprawy jakości życia i zdrowia legionowian, a zwłaszcza seniorów. Samorząd Legionowski od wielu lat jest otwarty na współpracę z organizacjami pozarządowymi zrzeszającymi seniorów. Współpraca ta odbywa się na zasadach wspierania i powierzania zadań, których celem jest integracja środowiska.

Pomimo wszystko, istnieje olbrzymia potrzeba kierowania do seniorów niezrzeszonych w organizacjach pozarządowych innych rozwiązań interdyscyplinarnych, tak by współpraca samorządu legionowskiego została poszerzona.

 • KulturaGóra plakatu - 22 czerwca potańcówki w Parku zdrowia

  Wracają Potańcówki i Dyskoteki

  dodano: 19 czerwca 2019

  Wraz ze słońcem i dobrą pogodą do legionowskiego Parku Zdrowia wracają potańcówki i dyskoteki z Dj'em. Cieszące się wielką popularnością wśród seniorów spotkania z muzyką na żywo znów ruszają. Tradycyjnie jak co roku będą one organizowane w Parku Zdrowia przy Arenie Legionowo. Imprezy odbywać się będą w godzinach od 19.00 do 22.00.

  więcej
 • SamorządoweBudynek Parlamentu Europejskiego w Strasburgu

  Legionowianie zagłosowali

  dodano: 27 maja 2019

  Znamy już ostateczne wyniki głosowania we wszystkich obwodowych komisjach wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego. W Legionowie frekwencja wyniosła 55,16%.

  więcej
 • KulturaW niedzielę (26.05) w siedzibie SMLW przy ulicy Jagiellońskiej odbył się Jubileuszowy Zjazd z okazji 40. lat Towarzystwa Przyjaciół Legionowa. Legionowskie władze samorządowe reprezentował Starosta Powiatu Legionowskiego Konrad Michalski oraz Prezydent Miasta Legionowo Roman Smogorzewski.

  40. lat Towarzystwa Przyjaciół Legionowa.

  dodano: 27 maja 2019
  W niedzielę (26.05) w siedzibie SMLW przy ulicy Jagiellońskiej odbył się Jubileuszowy Zjazd z okazji 40. lat Towarzystwa Przyjaciół Legionowa. Legionowskie władze samorządowe reprezentował Starosta Powiatu Legionowskiego Konrad Michalski oraz Prezydent Miasta Legionowo Roman Smogorzewski.
  więcej
 • ZdrowiePlakat

  Badanie kości

  dodano: 27 maja 2019
  Mobilny Miesiąc Zdrowia to ogólnopolska akcja organizowana przez Fundację Ziko dla Zdrowia, w trakcie której można bezpłatnie wykonać badania profilaktyczne w jednym ze specjalistycznych, przystosowanych do tego pojazdów.
  więcej
 • SeniorzyZłote i Diamentowe Gody

  Złote i Diamentowe Gody

  dodano: 22 maja 2019

  W Sali Ślubów w legionowskim ratuszu odbyła się uroczystość wręczenia pamiątkowych medali z okazji wyjątkowych rocznic. Wydarzenie miało miejsce w minioną sobotę (18.05).

  więcej