zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Edukacja

 • EdukacjaDziecko podczas zabawy w przedszkolu/fot.flickr

  Nabór do przedszkoli

  dodano: 08 kwietnia 2020

  Zakończył się pierwszy etap rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych. W miniony poniedziałek (6 kwietnia) zostały podane do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych. Jak co roku nabór do legionowskich przedszkoli cieszył się niezwykłą popularnością głównie ze względu na panujące w nich wysokie standardy nauczania i opieki.

 • EdukacjaUczeń podczas nauki na komputerze

  Komputery dla uczniów i nauczycieli

  dodano: 07 kwietnia 2020

  Z powodu epidemii koronawirusa szkoły są zamknięte, a nauczanie odbywa się w formie zdalnej. Jednak nie wszyscy uczniowie mają dostęp do komputerów, zwłaszcza gdy mają rodzeństwo, a rodzice pracują zdalnie z domu, używając jedynego, domowego komputera. Dlatego wychodząc naprzeciw ich potrzebom Urząd Miasta Legionowo wystąpił z wnioskiem do Ministerstwa Cyfryzacji w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na kwotę ponad 86 tys. zł na sprzęt komputerowy.

 • EdukacjaDziecko wykonuje zadania związane z rysowaniem

  Kolejny etap rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych

  dodano: 01 kwietnia 2020

  Szanowni Rodzice,

  16 marca zakończył się etap składania wniosków w rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych. Zgodnie z harmonogramem 6 kwietnia br. zostaną podane do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych. Listy te zgodnie z przepisami będą wywieszone w przedszkolach i szkołach, a także zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 marca 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie szczegółowych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. z 2020 r. poz. 530) będą podane do publicznej wiadomości na stronach internetowych placówek.

 • EdukacjaKomunikat

  Stypendia artystyczne

  dodano: 30 marca 2020
  W związku ze stanem epidemii koronawirusa panującej w całym kraju, dopuszczona zostaje dodatkowa forma składania wniosków o przyznanie stypendium artystycznego dla osób szczególnie wyróżniających się w dziedzinie twórczości artystycznej. Na czas trwania problemu należy składać dokumenty, wraz z załącznikami, w formie skanu na adres mailowy: kancelaria@um.legionowo.pl (oryginały będą wymagane w późniejszym terminie). Wnioski niezmiennie należy składać do 30 kwietnia br.
 • EdukacjaOgłoszenie

  Zasady zapisów na dyżur wakacyjny wraz z harmonogramem

  dodano: 26 marca 2020

  Dyżur wakacyjny organizowany jest dla dzieci w wieku przedszkolnym uczęszczających w roku szkolnym 2019/2020 do przedszkoli lub oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Legionowo.