zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Edukacja

 • EdukacjaNa zdjęciu widać dłoń dziecka, która układa klocki

  Powrót do bezpiecznego żłobka i przedszkoli

  dodano: 07 maja 2020
  Trwają intensywne prace nad przywróceniem działalności miejskich przedszkoli i żłobka. Warunkiem ich otwarcia jest skompletowanie kadry i dostosowanie się do reżimu sanitarnego narzuconego odrębnymi przepisami. Dyrektorzy placówek zwrócili się do Sanepidu i Kuratorium Oświaty o doprecyzowanie wytycznych sanitarnych i organizacyjnych. Priorytetem jest bezpieczeństwo maluchów i personelu.
 • EdukacjaOgłoszenie

  Zmiany organizacji dyżuru wakacyjnego

  dodano: 07 maja 2020
  Zawieszamy realizację harmonogramu zapisów na dyżury wakacyjne w przedszkolach w 2020 r. w dotychczasowej formule związanej z przemieszczaniem się dzieci między placówkami.
 • EdukacjaWażne

  Funkcjonowanie przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i Żłobka Miejskiego

  dodano: 04 maja 2020

  Szanowni Państwo,

  Rodzice dzieci uczęszczających do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i Żłobka Miejskiego w Legionowie.

 • EdukacjaNa zdjęciu dziecko w masce, źródło: MRPiPS

  Dodatkowy zasiłek opiekuńczy

  dodano: 30 kwietnia 2020

  Dodatkowy zasiłek opiekuńczy przysługujący rodzicom dzieci do 8. roku życia w związku z zamknięciem żłobków, klubów dziecięcych, przedszkoli czy szkół z powodu zagrożenia koronawirusem, zostaje wydłużony do 24 maja. Przysługuje on również w przypadku niemożności sprawowania opieki przez nianie lub opiekunów dziennych z powodu COVID-19.

 • EdukacjaŻłobek Miejski

  Rodzice zwolnieni z opłaty

  dodano: 29 kwietnia 2020

  Z powodu pandemii COVID-19 została zawieszona działalność Żłobka Miejskiego Miejskiego Motylkowy Świat w Legionowie. Dzisiaj, tj. 29 kwietnia Rada Miasta Legionowo przegłosowała 100% zwolnienie z opłaty stałej dla rodziców dzieci uczęszczających do tej placówki za miesiąc kwiecień.