zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Edukacja

 • EdukacjaNa zdjęciu: Szkoła Podstawowa Nr 8 w Legionowie

  Posiłek w szkole i domu

  dodano: 30 czerwca 2020

  Szkoła Podstawowa Nr 8 otrzymała dofinansowanie z budżetu państwa w ramach modułu 3 wieloletniego rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu”. Dzięki temu zostanie w niej wykonane doposażenie i poprawa standardu obecnie funkcjonującej stołówki szkolnej (własnej kuchni i jadalni).

 • EdukacjaPlakat dotyczący konkursu

  Raz, dwa, trzy… Warszawiakiem jesteś ty!

  dodano: 26 czerwca 2020

  W tym roku po raz dziesiąty przez okres wakacji od 20 czerwca do 6 września można wziąć udział we wspaniałej, międzymuzealnej grze.

 • EdukacjaNa zdjęciu: mężczyzna podczas dokonywania dezynfekcji w szkole/fot. silesia24.pl

  Dezynfekcja lokali wyborczych

  dodano: 24 czerwca 2020

  W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych mieszkańców Legionowa, ich rodziców oraz pracowników żłobków, przedszkoli i szkół, w których w niedzielę (28.06) zlokalizowane będą lokale wyborcze, placówki te przejdą dezynfekcję.

 • EdukacjaZdjęcie grupowe nagrodzonych w konkursie

  Najlepsi nagrodzeni

  dodano: 19 czerwca 2020

  Zakończyła się XI edycja Konkursu Wiedzy o Polskim Państwie Podziemnym, Armii Krajowej i Szarych Szeregach. Dziś (19.06) miało miejsce wręczenie nagród laureatom. Uroczystość odbyła się w sali widowiskowej ratusza.

 • EdukacjaGrafika pochodzi ze strony stypendia-pomostowe.pl

  Uwaga Maturzysto! Zdobądź stypendium pomostowe na studia

  dodano: 12 czerwca 2020

  Rusza XIX edycja Programu Stypendiów Pomostowych, w którym od początku aktywnie uczestniczy Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa (dawniej Agencja Nieruchomości Rolnych). Na ambitnych i zdolnych maturzystów, pochodzących z małych miejscowości i niezamożnych rodzin, którzy rozpoczną w tym roku akademickim studia dzienne, czekają stypendia w wysokości 500 zł miesięcznie, które będą wypłacane przez 10 miesięcy od października do lipca w roku akademickim 2020/2021.