zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Edukacja

 • EdukacjaNa zdjęciu II LO w Legionowie

  Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

  dodano: 04 czerwca 2020

  Od czwartku (4.06) zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkół ponadpodstawowych 2020/2021. Rusza elektroniczna rekrutacja.

 • EdukacjaNa zdjęciu: żłobek miejski

  Oświata stacjonarnie

  dodano: 03 czerwca 2020
  Już od ponad dwóch tygodni (od 18.05.2020 r.) legionowskie placówki oświatowe prowadzą zajęcia opiekuńczo-dydaktyczne. Po opracowaniu i wdrożeniu procedur bezpieczeństwa dzieci mogły wrócić do szkół, przedszkoli i żłobka.
 • EdukacjaSzkoły Podstawowej Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Legionowie, przy ul. Zakopiańskiej 4

  Nominacje dla dyrektorów

  dodano: 29 maja 2020
  W okresie stanu zagrożenia epidemiologicznego przedłużane są umowy z dotychczasowymi dyrektorami szkół. Pozwoli to na sprawne przygotowanie się szkół do pracy w okresie jesiennym.
 • EdukacjaNa zdjęciu dziecko układające wieżę z klocków

  Nowe zasady dyżurów wakacyjnych

  dodano: 28 maja 2020

  Z uwagi na obowiązujący stan epidemii została opracowana nowa organizacja opieki w przedszkolach w lipcu i sierpniu 2020 r. Każde przedszkole będzie prowadziło dyżur wakacyjny tylko dla dzieci ze swojej placówki, których rodzice zarejestrowali się w systemie rekrutacyjnym do 29 kwietnia 2020 r. Organizacja opieki w czasie dyżuru wakacyjnego na dzień dzisiejszy planowana jest w aktualnie obowiązującym reżimie sanitarnym.

 • EdukacjaNa zdjęciu: żłobek miejski

  Mniejsze opłaty za żłobek w maju

  dodano: 28 maja 2020

  Radni Rady Miasta Legionowo przegłosowali wczoraj (27.05.2020) kolejną ulgę dla rodziców dzieci uczęszczających do żłobka miejskiego. Tym razem dotyczy ona wprowadzenia częściowego zwolnienia z opłaty za pobyt dziecka w Motylkowym Świecie za miesiąc maj. Opłata wyniesie 50% opłaty miesięcznej. Żłobek ponownie przyjmuje dzieci od połowy maja.