zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Edukacja

 • EdukacjaGrafika wyróżniająca: Kredki i farby. Powrót do szkoły

  Funkcjonowanie szkół

  dodano: 27 maja 2020
  W poniedziałek 25 maja legionowskie szkoły zostały otwarte dla uczniów klas I-III. Urząd gminy pomógł dostosować te placówki do nowego reżimu sanitarnego.
 • PracaGrafika wyróżniająca: Budowa filii żłobka.

  Nabór na stanowisko Kierownika Filii Żłobka Miejskiego Motylkowy Świat w Legionowie

  dodano: 25 maja 2020

  Dyrektor Żłobka Miejskiego Motylkowy Świat w Legionowie, ogłasza nabór na stanowisko Kierownika Filii Żłobka Miejskiego Motylkowy Świat w Legionowie.

 • EdukacjaGrafika wyróżniająca: Na zdjęciu widać dłoń dziecka która układa klocki

  Placówki oświatowe wznowiły działalność

  dodano: 19 maja 2020

  Żłobek miejski i przedszkola publiczne w Legionowie zostały ponownie otwarte w poniedziałek (18 maja br.). Wcześniej placówki wdrożyły procedury bezpieczeństwa i zorganizowały pracę w sposób dostosowany do warunków epidemicznych. Obecnie będą przyjmować ograniczoną liczbę dzieci (zgodnie z wytycznymi GIS i MEN). Na razie zainteresowanie ze strony rodziców jest niewielkie.

 • EdukacjaGrafika wyróżniająca: Na zdjęciu Maksymialian Banaszek - fot. SP nr 1

  Uczeń SP1 wśród najlepszych polskich matematyków

  dodano: 18 maja 2020

  Maksymilian Banaszek, uczeń klasy szóstej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Legionowie, już po raz drugi został Laureatem XVII Mistrzostw Polski w Grach Matematycznych i Logicznych organizowanych przez Politechnikę Wrocławską - Wydział Matematyki. Rozwiązał wszystkie zadania prawidłowo i znalazł się wśród czterech najlepszych matematyków w Polsce w swojej kategorii wiekowej.

 • EdukacjaGrafika wyróżniająca: Zastępca Prezydenta Miasta Piotr Zadrożny wizytuje budowę żłobka przy ul. POW

  Z wizytą w nowym żłobku

  dodano: 15 maja 2020

  W związku z planowanym od września uruchomieniem filii żłobka miejskiego, 7 maja Zastępca Prezydenta Miasta Piotr Zadrożny wizytował budowę na ul. Polskiej Organizacji Wojskowej.