zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Edukacja

 • EdukacjaGrafika - spartphone w treści informacja o konkursie: Miejski Ośrodek Kultury w Legionowie zaprasza dzieci i młodzież w wieku 9 - 18 lat do udziału w konkursie fotograficznym

  Legionowski konkurs fotografii mobilnej "Nasze życie obok koronawirusa"

  dodano: 28 kwietnia 2020

  Miejski Ośrodek Kultury w Legionowie zaprasza dzieci i młodzież w wieku 9-18 lat do udziału w konkursie fotograficznym "Nasze życie obok Koronawirusa".

 • EdukacjaRemont i doposażenie placu zabaw na os. Piaski

  Remont i doposażenie placu zabaw na os. Piaski

  dodano: 16 kwietnia 2020

  Gdy wreszcie skończy się społeczna kwarantanna spowodowana koronawirusem, to mieszkańcy Os. Piaski, a w szczególności najmłodsi mieszkańcy osiedla, będą mogli skorzystać z wyremontowanego i doposażonego placu zabaw.

 • EdukacjaNa zdjęciu 5 komputerów

  Pierwsze komputery z rządowego projektu do zdalnej nauki już w Legionowie

  dodano: 10 kwietnia 2020

  Urząd Miasta Legionowo wystąpił z wnioskiem do Ministerstwa Cyfryzacji w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na kwotę ponad 86 tys. zł na sprzęt komputerowy. W dniu dzisiejszym 40 ze 100 zamówionych komputerów zostało dostarczonych do urzędu.

 • EdukacjaDziecko podczas zabawy w przedszkolu/fot.flickr

  Nabór do przedszkoli

  dodano: 08 kwietnia 2020

  Zakończył się pierwszy etap rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych. W miniony poniedziałek (6 kwietnia) zostały podane do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych. Jak co roku nabór do legionowskich przedszkoli cieszył się niezwykłą popularnością głównie ze względu na panujące w nich wysokie standardy nauczania i opieki.

 • EdukacjaUczeń podczas nauki na komputerze

  Komputery dla uczniów i nauczycieli

  dodano: 07 kwietnia 2020

  Z powodu epidemii koronawirusa szkoły są zamknięte, a nauczanie odbywa się w formie zdalnej. Jednak nie wszyscy uczniowie mają dostęp do komputerów, zwłaszcza gdy mają rodzeństwo, a rodzice pracują zdalnie z domu, używając jedynego, domowego komputera. Dlatego wychodząc naprzeciw ich potrzebom Urząd Miasta Legionowo wystąpił z wnioskiem do Ministerstwa Cyfryzacji w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na kwotę ponad 86 tys. zł na sprzęt komputerowy.