zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Sport

 • SportGrafika wyróżniająca: IV Festiwal Sprinterski - WARSZAWIANKA 2019

  IV Festiwal Sprinterski

  dodano: 07 października 2019

  Podczas IV Festiwalu Sprinterskiego - WARSZAWIANKA 2019 w pływaniu, który odbył się w sobotę (5 października) udział wzięło 711 zawodników z 52 klubów sportowych. Klub Pływacki „Delfin” Legionowo reprezentowała Antonina Pietuch.

 • SportGrafika wyróżniająca: Na zdjęciu zwycięzcy z UKS Delfin

  I Integracyjne Zawody Pływackie o puchar „Książąt Mazowieckich"

  dodano: 30 września 2019
  W sobotę 28.09.2019 na Pływalni Miejskiej w Ciechanowie, odbyły się pierwsze w tym sezonie ogólnopolskie zawody w pływaniu, których gospodarzem był „Klub Pływacki Ciechanów”. Na starcie stawiło się 131 zawodników i zawodniczek z 17 klubów pływackich.
 • SportGrafika wyróżniająca: Grafika Legionowi z logami drużyn biorących udział w turnieju.

  III edycja Memoriału Jerzego Góreckiego.

  dodano: 30 września 2019
  Za nami kolejna edycja Memoriału Jerzego Góreckiego. Zwycięstwo w turnieju odniosła Wisła Warszawa.
 • SportGrafika wyróżniająca: Uczestnicy i goście turnieju/fot. organizatorzy

  X Legionowski Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych

  dodano: 26 września 2019

  W minioną sobotę (21 września) na Boisku Orlik na osiedlu Piaski odbył się jubileuszowy, X Legionowski Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych.

 • SportGrafika wyróżniająca:

  Artyści poruszyli Legionowo

  dodano: 23 września 2019

  Jarosław Jakimowskicz, Piotr Zelt, bracia Rafał i Marcin Mroczek, Antek Królikowski, Maciej Florek i zespół Pectus to tylko niektóre z gwiazd, jakie można było podziwiać na murawie legionowskiego stadionu w minioną niedzielę (22.09). Reprezentacja Artystów Polskich zagrała mecz z zawodnikami "Natzionale Italiana Artisti TV". Spotkanie, komentowane na żywo przez Dariusza Szpakowskiego, zakończyło się zwycięstwem 4:3 drużyny Polski.