zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Sport

 • SportGrafika wyróżniająca: Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

  Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

  dodano: 11 grudnia 2019

  Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 letnich odbyły się w terminie od 6 do 8 grudnia. Na 25 metrowej pływalni „ Rawszczyzna” w Ostrowcu Świętokrzyskim o mistrzowskie tytuły walczyło 572 zawodniczek i zawodników ze 159 klubów z całej Polski.

 • Kalendarz wydarzeńGrafika wyróżniająca: 41. Biegi Przełajowe o Puchar Prezydenta Miasta Legionowo

  41. Biegi Przełajowe o Puchar Prezydenta Miasta Legionowo

  dodano: 04 grudnia 2019

  Drodzy biegacze już dzisiaj zachęcamy do udziału w 41. Mikołajkowych Biegach Przełajowych o Puchar Prezydenta Miasta Legionowo, które odbędą się 7 grudnia 2019r. Jak zawsze trasa biegu wiedzie ścieżkami leśnymi naszego, pięknego lasu. Start/Meta przy ul. Zakopiańskiej. Gorąco zapraszamy dzieci i młodzież, które oprócz dobrej zabawy mogą liczyć na mikołajkowe atrakcje.

 • SportGrafika wyróżniająca: Puchar Polski Masters - udane starty Joanny Żbikowskiej

  Puchar Polski Masters - udane starty Joanny Żbikowskiej

  dodano: 03 grudnia 2019

  Puchar Polski Masters XXIV Mistrzostwa Warszawy w pływaniu Masters odbyły się w dniach 30.11 – 01.12.2019 r.  Zawody zostały zorganizowane na 50 – metrowej pływalni na warszawskim obiekcie sportowo-rekreacyjnym „Warszawianka Wodny Park”. W tej serii zawodów wystartowało blisko 250 zawodników z 46 klubów z całej Polski, w tym także zawodnicy z Ukrainy, Rosji, Włoch, Białorusi oraz Węgier.

 • KPR Legionowo i SRS Czuwaj Przemyśl

  Data wydarzenia: 30 listopada 2019

  Zapraszamy na mecz 10 kolejki, I ligi mężczyzn pomiędzy KPR Legionowo i SRS Czuwaj Przemyśl, który odbędzie się 30.11.2019 (sobota) o godz. 18:00 w DPD Arenie Legionowo – ul. Bolesława Chrobrego 50B.

  więcej