zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Kalendarz wydarzeń

 • Kalendarz wydarzeńMikołajkowe Biegi Przełajowe

  38. Biegi Przełajowe o Puchar Prezydenta Legionowa

  dodano: 06 grudnia 2018

  Arena Legionowo serdecznie zaprasza na 38. Biegi Przełajowe o Puchar Prezydenta Miasta Legionowo. Odbędą się one już w nadchodzący weekend, tj. 8 grudnia i prowadzić będą szlakami legionowskich lasów. Impreza rozpocznie się o godzinie 08:30 i trwać będzie do godziny 14:00. Start oraz meta biegu znajdować się będzie przy ul. Zakopiańskiej. Zawody mają charakter biegów przełajowych i odbędą się niezależnie od warunków pogodowych. Zapraszamy do kibicowania biegaczom!

  więcej
 • Mecz LSK: DPD Legionovia Legionowo - #VolleyWrocław

  Mecz LSK: DPD Legionovia Legionowo - #VolleyWrocław

  Data wydarzenia: 08 grudnia 2018

  Niepokonana na własnym parkiecie DPD Legionovia zagra z wrocławiankami, które w ostatniej kolejce niespodziewanie przegrały z KSZO. Firma DPD Polska przygotowała kibicowskie gadżety i mikołajkowe upominki dla naszych fanów, przeprowadzimy również zbiórkę w ramach Szlachetnej Paczki.  Bilety dostępne w biurze klubu i TUTAJ.

  więcej
 • Rozmowy o Prawie Rodzinnym

  Rozmowy o Prawie Rodzinnym

  Data wydarzenia: 06 grudnia 2018

  Stowarzyszenie "Akademia Życia Rodzinnego" zaprasza na bezpłatne warsztaty edukacji prawnej z cykul: Rozmowy o Prawie Rodzinnym, Prawo Rodzinne w Praktyce na temat: Uprawenienia dla osób niepełnosprawnych. Warsztaty z udziałem Magdaleny Jagnyziak - dyrektora PCPR w Legionowie.
   

  więcej
 • Partnerstwo Lokalne na rzecz ożywienia gospodarczego w Powiecie Legionowskim

  Partnerstwo Lokalne na rzecz ożywienia gospodarczego w Powiecie Legionowskim

  Data wydarzenia: 11 grudnia 2018

  Konferencja Partnerstwo Lokalne na Rzecz Ożywienia Gospodarczego w Powiecie Legionowskim z udziałem przedstawicieli samorządu lokalnego, przedsiębiorców, III sektora, sektora ekonomii społecznej i aktywnych mieszkańców powiatu legionowskiego, odbędzie się 11 grudnia 2018 r. w sali widowiskowej w legionowskim ratuszu w godzinach 9.00-12.30 Liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o potwierdzenie przybycia do 7 grudnia br. na adres e-mail: sekretariat@puplegionowo.pl lub tel. 22 76 40 305

  więcej
 • Chorwacki Zadar - cząstka polskiej historii

  Chorwacki Zadar - cząstka polskiej historii

  Data wydarzenia: 09 grudnia 2018
  więcej
 • Last but not least - wieczór amerykański

  Last but not least - wieczór amerykański

  Data wydarzenia: 14 grudnia 2018

  Zapraszamy na kolejny wieczór z kulturą, tym razem amerykańską. Gwiazdorski blichtr, żywe emocje i efektowne brzmienia Oskarowych przebojów ze srebrnego ekranu i stolicy światowego kina – Hollywood stanowić będą główny temat naszego wieczoru. W świat muzyki filmowej wprowadzi nas znakomity duet – Beata Kraska i Łukasz Kostka. Wokalistom towarzyszyć będzie zespół kameralny Tango, który łączy pierwiastek jazzowej wolności oraz elegancję i smak klasyki. „Last but not least” to także koncert w duchu kabaretowym. Prowadzenie wieczoru – Małgorzata Jeruzal.

  więcej
 • "Bal na Gnojnej" spektakl muzyczny zespołu Moderato

  Data wydarzenia: 06 grudnia 2018

  "Bal na Gnojnej" spektakl muzyczny w wykonaniu zespołu kabaretowego Moderato. Reżyseria: Gośka Andrzejewska, Scenografia: Lech Traut, Opracowanie muzyczne: Krzysztof Wilusz.

  więcej
 • Rock w MOK - PAST i TASIEMKA

  Rock w MOK - PAST i TASIEMKA

  Data wydarzenia: 07 grudnia 2018

  PAST Warszawa - post punk / new wave / coldave i TASIEMKA Warszawa - rock garażowy / post punk / rock kabaretowy. Wstęp - 15 zł - w dniu koncertu

  więcej
 • Warsztaty plastyczne i ceramiczne

  Warsztaty plastyczne i ceramiczne "Cuda Mikołajkowe"

  Data wydarzenia: 07 grudnia 2018

  Zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 10 lat na warsztaty plastyczne i ceramiczne "Cuda Mikołajkowe", podczas których będzie można samodzielnie przygotować ozdoby na zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Warsztaty odbędą się 7 grudnia w filii Miejskiego Ośrodka Kultury przy ulicy Targowej 65. w godzinach: 16.30 - ceramika lub warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku 4 - 6 lat. Podczas zajęć dziecku towarzyszy dorosły opiekun. O 17.45 - ceramika lub warsztaty plastyczne dla dzieci starszych.

  więcej
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Santander Bank Polska SA
96 1090 1841 0000 0001 4147 9243

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie