zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wspólne dojazdy, wspólne tworzenie: spotkania twórcze w Legionowie

09 kwietnia 2024
Poczytalnia Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 8A
17:30
Jak wygląda Twoja podróż do pracy, na studia czy na spotkanie ze znajomymi?

Dojazdy to coś co łączy większość z nas, stąd pomysł żeby to właśnie był punkt wyjścia do wspólnego spotkania i przekształcenia ich w coś ciekawego. Czy uda nam się znaleźć coś inspirującego w dojazdach? O tym przekonamy się w czasie działania.

W czasie spotkań będę proponować różnorodne aktywności twórcze, ale to nie znaczy, że zakładam konkretną formę działania. Cały projekt ma charakter partycypacyjny, co oznacza, że to Ty razem z grupą, będziecie mieli wpływ na kształt spotkań. Wspólnie zdecydujemy jaki będzie ich efekt. Chcę żeby ten czas były przyjemną formą aktywnego odpoczynku.

Spotkania będą się odbywać co tydzień we wtorki o 17:30 w Poczytalni (2. piętro dworca stacji Legionowo). Będą trwać przez dwa miesiące, start 2 kwietnia. Spotkania będą się ze sobą łączyć, dlatego chciałabym żebyśmy utworzyli stałą grupę. Udział jest bezpłatny, a jedynym warunkiem do zgłoszenia jest pełnoletność. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia w pracy twórczej!


O mnie:
Jestem studentką Sztuk Społecznych na UW, brałam udział w różnych kursach aktorskich, byłam częścią grupy aktorskiej przy legionowskim Teatrze Trzynastka, obecnie należę do Teatru Muzycznego Pod Pretekstem, a od 2 lat prowadzę zajęcia aktorskie dla dzieci i młodzieży w Akademii Dell Arte, robię ceramikę i fotografuję.

Projekt jest częścią pracy dyplomowej na kierunku Sztuki Społeczne.


Zamierzasz przyjść lub masz pytanie? Napisz wiadomość spotkaniatworcze.legionowo@gmail.com


Paulina Gadziała

Plakat informujący o wsolnej pracy twórczej