zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Komunikacja

 • KomunikacjaSKM/ Fot.ztm.waw.pl

  Kolejny etap zmian w kursowaniu pociągów na linii do Legionowa

  dodano: 10 kwietnia 2019

  W związku z wdrożeniem kolejnego etapu prac modernizacyjnych prowadzonych przez zarządcę infrastruktury na odcinku Warszawa ZOO – Warszawa Praga, od 12 kwietnia do 8 czerwca br. nastąpią zmiany w kursowaniu pociągów pomiędzy Warszawą i Legionowem.

 • Komunikacja

  DKM D3: zmiana popołudniowego kursu

  dodano: 26 marca 2019

  W związku z prośbą mieszkańców zmieniamy jeden kurs na linii D3.

 • KomunikacjaWarszawski Transport Publiczny, fot. ZTM Legionowo

  Zmiany w zespole przystankowym PKP LEGIONOWO-PRZYSTANEK

  dodano: 12 marca 2019

  Od 13.03.2019 (środa) w związku ze zmianą organizacji ruchu w ul. Jagiellońskiej w Legionowie od początku kursowania linii dziennych wprowadzone zostają następujące stałe zmiany przystankowe w zespole PKP LEGIONOWO-PRZYSTANEK:

 • Komunikacja

  DKM: zmiana rozkładów od poniedziałku

  dodano: 08 marca 2019

  Zmiany w rozkładach jazdy innych przewoźników podyktowały zmiany także w naszej komunikacji miejskiej, DKM Legionowo.
   

 • KomunikacjaMapa z nanisioną zmianą trasy linii D1

  Zmiana trasy linii D1

  dodano: 30 stycznia 2019

  Od dziś (30.01 br.) zostaje wprowadzona zmiana w przebiegu trasy linii D1 (DKM Legionowo). Zmiana trasy linii związana jest z przebudową DK nr 61 i częściowym zamknięciem ul. Alei Sybiraków przez firmę SKANSKA, odpowiedzialną za roboty budowlane.

 • KomunikacjaNowa wiata przystankowa na 3 Maja

  Nowe wiaty przystankowe

  dodano: 06 grudnia 2018

  Zainstalowano 8 nowych wiat przystankowych na terenie miasta. Dzięki nim poprawi się komfort mieszkańców korzystających z komunikacji publicznej.

 • Komunikacja

  12 listopada – autobusy DKM nie będą kursowały

  dodano: 09 listopada 2018

  W związku z Ustawą o Święcie Narodowym z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości informujemy, że 12 listopada – autobusy dowożące mieszkańców w ramach Darmowej Komunikacji Miejskiej nie będą kursowały.

 • Komunikacjaźródło: Powiat legionowski https://powiat-legionowski.pl/aktualnosci/uwaga-od-13-listopada-wtorek-ruch-wahadlowy-w-tunelu

  Uwaga! Od 13 listopada (wtorek) ruch wahadłowy w tunelu

  dodano: 09 listopada 2018

  Od wtorku 13 listopada od 7.00 rano w tunelu w Legionowie zostanie wprowadzony ruch wahadłowy. Tymczasowa zmiana organizacji ruchu jest związana z rozpoczęciem prac remontowych.

 • KomunikacjaTrasa Autobusu Specjalnego w dniach 1 i 3 listopada

  Autobus Specjalny: 1 i 3 listopada

  dodano: 31 października 2018

  Urząd Miasta Legionowo informuje, że w dniu 1 i 3 listopada 2018 r. w godz. 08:00-20:00 będzie jeździł bezpłatny autobus do cmentarza parafialnego.

 • KomunikacjaInformacja o zmianie godzin punktu POP ZTM

  Zmiana godzin POP na dworcu

  dodano: 07 września 2018

  Od 3 września punkt doładowań kart - Punkt Obsługi Pasażera ZTM na prośby mieszkańców został przeniesiony z ratusza do Centrum Komunikacyjnego w Legionowie (ul. Kościuszki 8a). Od 10 września dla wygody pasażerów zmieniają się również godziny jego otwarcia.