zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Komunikacja

 • KomunikacjaDKM Legionowo - schemat relacji autobusowych

  Darmowa Komunikacja Miejska – nowe rozkłady jazdy

  dodano: 8 grudnia 2017

  Od 11 grudnia 2017 r. będą obowiązywały nowe rozkłady jazdy autobusów darmowej komunikacji miejskiej w Legionowie.

 • KomunikacjaUwaga

  Zmiany w systemie sprzedaży biletów ZTM!

  dodano: 6 grudnia 2017
  ZTM w Warszawie informuje, że od 1 stycznia 2018 r. nastąpią zmiany w systemie sprzedaży biletów. Biletów nie będzie można kupić u kierowcy pojazdu.
 • KomunikacjaNa zdjęciu zjazd z wiaduktu. Droga Krajowa Nr 61

  Podpisano umowę na dk 61

  dodano: 25 lipca 2017

  Dzisiaj w godzinach porannych została podpisana umowa w sprawie DK 61 pomiędzy Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie a Wykonawcą: firmą SKANSKA S.A., ul. Gen. Józefa Zajączka 9, 01-518 Warszawa.

 • KomunikacjaStacja rowerowa

  Stacje rowerowe

  dodano: 21 lipca 2017

  W wakacje powstają kolejne stacje rowerowe na terenie Legionowa. Wykonawcą jest firma A2HM Trade Sp. z o.o.

 • Komunikacja

  Zapraszamy na parking przy ul. Kościuszki

  dodano: 14 lipca 2017

  Od poniedziałku (17.07) zapraszamy do korzystania z parkingu wielopoziomowego przy ul. Kościuszki, drugiego takiego obiektu wybudowanego w ramach Centrum Komunikacyjnego w Legionowie. Korzystanie z tego zlokalizowanego w bliskiej odległości od dworca parkingu, na którym jest 286 miejsc na trzech poziomach oraz 60 miejsc na zewnątrz, jest bezpłatne.

 • KomunikacjaZdjęcie: UM Warszawa

  Warszawa i okolice w smartfonie

  dodano: 14 lipca 2017

  Dwadzieścia cztery gminy metropolii warszawskiej – w tym Legionowo, razem ze stolicą przygotują aplikacje mobilne ułatwiające funkcjonowanie w Warszawskim Obszarze Funkcjonalnym. Projekt warty 70 mln zł dofinansuje Unia Europejska w ramach instrumentu wspierającego rozwój obszarów miejskich – Zintegrowane Inwestycje Terytorialne (tzw. ZIT).

 • KomunikacjaInfografika

  #MetropoliaDziała

  dodano: 12 lipca 2017

  W ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych metropolii warszawskiej samorządy podpisały umowy na ponad 330,8 mln zł dofinansowania unijnego. Za te pieniądze powstaną m.in. miejsca w żłobkach, drogi rowerowe i parkingi P+R.

 • KomunikacjaZmiana organizacji ruchu

  Zmiana organizacji ruchu na III Parceli

  dodano: 11 lipca 2017

  W związku z sugestiami mieszkańców, Starostwo Powiatowe w Legionowie dokonało zmian w organizacji ruchu na trasie objazdu poprowadzonego na czas budowy ronda u zbiegu Al. Legionów i Al. Róż.         

 • KomunikacjaLogo: Zarząd Transportu Miejskiego

  Prace na linii Legionowo - Wieliszew

  dodano: 21 czerwca 2017

  Z powodu prac sieciowych na odcinku Legionowo – Wieliszew w najbliższym okresie będą miały miejsce korekty rozkładu jazdy S3 i S9. Prace torowe będą realizowane w dniach 24.06-24.07.2017 w godzinach międzyszczytowych (ramowo pomiędzy 9:10 a 14:30) i powodować będą czasowy brak możliwości prowadzenia ruchu na wspomnianym odcinku.

 • KomunikacjaCzasowa organizacja ruchu w trakcie budowy ronda

  Rusza budowa ronda na skrzyżowaniu Al. Róż i Al. Legionów

  dodano: 20 czerwca 2017
  20 czerwca Powiat Legionowski wprowadził wykonawcę na budowę ronda przy skrzyżowaniu Al. Róż i Al. Legionów. Prace zostaną zrealizowane do końca sierpnia. Nowe rondo ułatwi mieszkańcom korzystającym z legionowskiego tunelu szybsze i bezpieczniejsze dotarcie do celu podróży.