zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Komunikacja

 • KomunikacjaOsoba na hulajnodze elektrycznej

  Hulajnogi Lime w Legionowie

  dodano: 22 marca 2022

  Od 22 marca tego roku, mieszkanki i mieszkańcy Legionowa zyskają nową opcję poruszania się po mieście. Na ulicach pojawią się elektryczne hulajnogi firmy Lime, która jest jedną z największych i najdłużej funkcjonujących firm na rynku polskim.

 • KomunikacjaPociąg warszawskiej Szybkiej Kolei Miejskiej

  Zmiana rozkładu jazdy SKM od 13 marca

  dodano: 11 marca 2022
  W niedzielę, 13 marca zmieni się kolejowy rozkład jazdy. Wybrane pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej linii S1 i S2 będą kursowały przez Warszawę Centralną lub na trasach skróconych. Utrzymane pozostanie wzajemne honorowanie biletów Zarządu Transportu Miejskiego i Kolei Mazowieckich.
 • KomunikacjaGrafika z trzema osobami; napis: Jak poruszać się po metropolii warszawskiej?

  Zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu mobilności

  dodano: 11 marca 2022
  Między 12 marca a 30 kwietnia bieżącego roku w wylosowanych gospodarstwach domowych na terenie całej metropolii warszawskiej ankieterzy zapytają mieszkańców o kierunki i sposoby przemieszczania się do pracy, szkoły oraz o to, na ile wygodnie żyje im się w swoich miejscowościach.
 • KomunikacjaPociągi Kolei Mazowieckich

  KM: Zmiana rozkładu jazdy od 13.03.2022 r.

  dodano: 11 marca 2022
  Od 13 marca wchodzi w życie kolejna czasowa zmiana rozkładu jazdy. Będzie obowiązywała do 11 czerwca.
 • KomunikacjaDwóch robotników przy wymianie włazu kanalizacyjnego

  Wymiana i regulacja włazów kanalizacyjnych przez PWK

  dodano: 10 marca 2022
  W celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz poprawienia komfortu podróżujących po naszych drogach, PWK „Legionowo” rozpoczęło sukcesywną akcję wymiany oraz regulacji wysokościowej włazów kanalizacyjnych. Prace wykonywane są w sposób profesjonalny i nowoczesny, według najnowszych standardów europejskich.
 • KomunikacjaGrafika wyróżniająca: Autobus DKM Legionowo

  DKM: zmiana rozkładu D2 i D3 od 14 marca

  dodano: 7 marca 2022

  W poniedziałek 14 marca zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy DKM Legionowo linii D2 i D3.

 • KomunikacjaLokomotywy i informacja po ukraińsku

  Nieodpłatne przejazdy dla obywateli Ukrainy

  dodano: 1 marca 2022

  Decyzją Prezydenta m.st. Warszawy Rafała Trzaskowskiego osoby legitymujące się ukraińskim dokumentem tożsamości mogą podróżować komunikacja miejską WTP (Warszawski Transport Publiczny) za darmo – autobusy, tramwaje, metro, SKM).

 • KomunikacjaPojazdy na skrzyżowaniu, w tym autobus i tramwaj WTP

  Wracają wydzielone strefy w autobusach i tramwajach. Drzwi z przodu znów się nie otworzą

  dodano: 3 lutego 2022
  Od czwartku 3 lutego w warszawskich autobusach i tramwajach kabina kierowcy bądź motorniczego zostanie oddzielona od pozostałej części pojazdu. Przednie drzwi będą wyłączone z użycia. To rozwiązanie znane z początków pandemii - teraz z powodu wzrostu zakażeń powraca.
 • KomunikacjaMapa objazdu i znak drogowy z oznaczeniami objazdu - Budowa tunelu

  Budowa tunelu – zmiany w organizacji ruchu

  dodano: 5 stycznia 2022

  Budowa tunelu pod torami w miejscu przejazdu kolejowego to jedna z najważniejszych inwestycji w bieżącym roku. Zakończyły się prace projektowe oraz te związane z uzyskaniem odpowiednich pozwoleń. W nocy z 30 na 31 grudnia zlikwidowano przejazd w ciągu ulic Polna – Kwiatowa i zostało uruchomione tymczasowe, bezpieczne przejście dla pieszych. Dla kierowców wyznaczono objazd przez wiadukt w ulicy Warszawskiej/Zegrzyńskiej (DK61). Choć obecne utrudnienia potrwają przynajmniej rok, kierowcy już nie mogą doczekać się nowego, bezkolizyjnego przejazdu.

 • KomunikacjaMapa objazdu i znak drogowy z oznaczeniami objazdu - Budowa tunelu

  [Aktualizacja] Budowa tunelu – kolejny etap

  dodano: 29 grudnia 2021

  W związku z pracami nad tunelem drogowym w ciągu ulic Polna – Kwiatowa planowane jest zamknięcie obecnie funkcjonującego w tym miejscu przejazdu kolejowego od dnia 30 grudnia br. (w nocy). Termin ten może jednak ulec jeszcze zmianie.