zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Komunikacja

 • KomunikacjaGrafika wyróżniająca: Grafika wyróżniająca: Autobus DKM Legionowo

  Zmiana rozkładu D2 i D3 od 16 marca

  dodano: 12 marca 2020

  W poniedziałek 16 marca zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy DKM Legionowo linii D2 i D3.

 • KomunikacjaGrafika wyróżniająca: Autobus DKM Legionowo

  AKTUALIZACJA. Zmiana trasy linii D1

  dodano: 28 lutego 2020

  AKTUALIZACJA. Autobusy DKM Legionowo linii D1 wrócą na regularną trasę 4 marca br.


  Od jutra (20.02 br.) zostaje wprowadzona zmiana w przebiegu trasy linii D1 (DKM Legionowo). Zmiana trasy linii związana jest z przebudową DK nr 61 i częściowym zamknięciem Alei Sybiraków przez firmę SKANSKA, odpowiedzialną za roboty budowlane.

 • KomunikacjaGrafika wyróżniająca: Montaż i betonowanie pali pod ekrany akustyczne /GDDKiA

  AKTUALIZACJA. DK 61: zamknięcie wlotu w al. Sybiraków

  dodano: 27 lutego 2020

  AKTUALIZACJA. Ponowne otwarcie wlotu w Al. Sybiraków nastąpi 04.03.2020 r.


  GDDKiA informuje, że wykonawca przebudowy DK 61 wprowadzi w czwartek (tj. 20.02 br.) tymczasową organizację ruchu. Zostanie zamknięty wlot w Aleję Sybiraków oraz zlikwidowane przejścia dla pieszych. Szczegóły poniżej.

 • KomunikacjaGrafika wyróżniająca: Grafika wyróżniająca z mapą Metropolii Warszawskiej

  Sukces Karty Legionowianina

  dodano: 04 lutego 2020

  Karta Legionowianina jest coraz częściej wybieraną formą opłat za przejazdy pociągiem, autobusem czy metrem przez naszych mieszkańców. To efekt dopłat do biletów metropolitalnych "Warszawa+". Tylko w ubiegłym roku na ten cel z budżetu Legionowa wydano ponad 3 mln zł.

 • KomunikacjaGrafika wyróżniająca: Grafika wyróżniająca: Autobus DKM Legionowo

  DKM: zmiana rozkładu D2 i D3 od 16 grudnia

  dodano: 09 grudnia 2019

  W poniedziałek 16 grudnia zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy DKM Legionowo linii D2 i D3.

 • KomunikacjaGrafika wyróżniająca: Zasada tworzenia korytarza życia

  Zmiany w ustawie Prawo o ruchu drogowym

  dodano: 05 grudnia 2019

  Od 6 grudnia 2019 r. wchodzą w życie przepisy dotyczące „korytarza życia” oraz jazdy zgodnie z zasadą zamka błyskawicznego – tzw. jazdy na suwak, wprowadzone ustawą z dnia 16 października 2019 r. o zmianie ustawy – Prawo o ruchu drogowym (Dz.U. poz. 2202).

 • KomunikacjaGrafika wyróżniająca: Plakat, treść: Rada Warszawskiego Transportu Publicznego i Zarząd Transportu Miejskiego zapraszają na warsztaty dyskusyjne o warszawskim transporcie publicznym w dn. 4 grudnia 2019 r. godz. 17:00 w Centrum Kreatywności Targowa przy ul. Targowej 56.

  Warsztaty dyskusyjne o warszawskim transporcie publicznym

  dodano: 21 listopada 2019
  Rada Warszawskiego Transportu Publicznego i Zarząd Transportu Miejskiego zapraszają na warsztaty dyskusyjne o warszawskim transporcie publicznym w dn. 4 grudnia 2019 r. godz. 17:00 w Centrum Kreatywności Targowa przy ul. Targowej 56.
 • KomunikacjaGrafika wyróżniająca: Autobus ZTM

  Zmiany w funkcjonowaniu linii autobusowych

  dodano: 07 listopada 2019
  W związku z kolejnym etapem remontu ul. gen. J. Sowińskiego w Legionowie i układaniem warstwy ścieralnej nawierzchni jezdni w rejonie pętli autobusowej MICKIEWICZA w dniu 8 listopada 2019 r. (piątek) od około godz. 8:40 do około godz. 14:30 trasy linii autobusowych 736 i L33 zostają skrócone do przystanku CH BŁĘKITNE 02:
 • KomunikacjaGrafika wyróżniająca:

  Nowe stojaki rowerowe przy Centrum Komunikacyjnym.

  dodano: 06 listopada 2019
  Powstanie Centrum Komunikacyjnego w Legionowie, połączone z zakończeniem przebudowy linii kolejowej Warszawa-Legionowo sprawiło, że pociąg stał się najszybszym i najwygodniejszym sposobem dojazdu do Warszawy. Coraz więcej osób przekonuje się, że rower jest szybkim i wygodnym sposobem dotarcia na stację kolejową, a przy tym zdrowym i przyjaznym środowisku.
 • KomunikacjaGrafika wyróżniająca:

  Utrudnienia - punkt wydawania Karty Legionowianina

  dodano: 06 listopada 2019
  W związku z rozpoczęciem prac malarskich w Biurze Obsługi Klienta od czwartku 7 listopada, od godz. 14:30 do wtorku 12 listopada punkt obsługi wydawania kart legionowianina będzie nieczynny.