zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Komunikacja

 • KomunikacjaNa zdjęciu autobus WTP

  Komunikacja WTP w wakacje

  dodano: 25 czerwca 2020

  26 czerwca zakończenie roku szkolnego. W związku z tym, jak co roku, zmienia się rozkład jazdy komunikacji organizowanej w ramach Warszawskiego Transportu Publicznego.

 • KomunikacjaPrzystanek DKM Legionowo przy ratuszu z kodami QR

  Kody QR na przystankach DKM Legionowo

  dodano: 15 czerwca 2020

  Urząd Miasta Legionowo umieścił na przystankach komunikacji miejskiej kody QR. Znajdują się przy rozkładach jazdy. Po zbliżeniu do nich smartfona z włączonym aparatem wyświetli się przekierowanie do konkretnego rozkładu jazdy, jaki sprawdzamy, na naszym telefonie.

 • KomunikacjaGrafika wyróżniająca: Autobus DKM Legionowo

  DKM: zmiana rozkładu D2 i D3 od 15 czerwca

  dodano: 08 czerwca 2020

  W poniedziałek 15 czerwca zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy DKM Legionowo linii D2 i D3.

 • KomunikacjaMapa z nanisioną zmianą trasy linii D1

  Zmiana trasy linii D1

  dodano: 01 czerwca 2020

  Od jutra (02.06 br.) zostaje wprowadzona zmiana w przebiegu trasy linii D1 (DKM Legionowo). Zmiana trasy linii związana jest z przebudową DK nr 61 i częściowym zamknięciem Alei Sybiraków przez firmę SKANSKA, odpowiedzialną za roboty budowlane.

 • KomunikacjaNa zdjęciu autobus zeroemisyjny

  Konsultacje dot. autobusów zeroemisyjnych

  dodano: 08 maja 2020

  W dniu 7 maja 2020 r. Prezydent Miasta Legionowo zarządzeniem nr 104/2020 ogłosił przeprowadzenie konsultacji społecznych w sprawie projektu Analizy kosztów i korzyści związanych z wykorzystaniem przy świadczeniu usług komunikacji miejskiej w Legionowie autobusów zeroemisyjnych. Punktem wyjścia do analizy jest załączone opracowanie.

 • Komunikacja

  Punkt Obsługi Pasażera czynny od 5 maja

  dodano: 28 kwietnia 2020

  5 maja br. Zarząd Transportu Miejskiego przywróci pracę Punktu Obsługi Pasażerów w Legionowie. Będzie on czynny według wcześniejszego ustalonego harmonogramu pracy.

 • KomunikacjaGrafika wyróżniająca: Autobus DKM Legionowo

  Zmiana rozkładu D2 i D3 od 16 marca

  dodano: 12 marca 2020

  W poniedziałek 16 marca zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy DKM Legionowo linii D2 i D3.

 • KomunikacjaMapa z nanisioną zmianą trasy linii D1

  AKTUALIZACJA. Zmiana trasy linii D1

  dodano: 28 lutego 2020

  AKTUALIZACJA. Autobusy DKM Legionowo linii D1 wrócą na regularną trasę 4 marca br.


  Od jutra (20.02 br.) zostaje wprowadzona zmiana w przebiegu trasy linii D1 (DKM Legionowo). Zmiana trasy linii związana jest z przebudową DK nr 61 i częściowym zamknięciem Alei Sybiraków przez firmę SKANSKA, odpowiedzialną za roboty budowlane.

 • KomunikacjaMontaż i betonowanie pali pod ekrany akustyczne /GDDKiA

  AKTUALIZACJA. DK 61: zamknięcie wlotu w al. Sybiraków

  dodano: 27 lutego 2020

  AKTUALIZACJA. Ponowne otwarcie wlotu w Al. Sybiraków nastąpi 04.03.2020 r.


  GDDKiA informuje, że wykonawca przebudowy DK 61 wprowadzi w czwartek (tj. 20.02 br.) tymczasową organizację ruchu. Zostanie zamknięty wlot w Aleję Sybiraków oraz zlikwidowane przejścia dla pieszych. Szczegóły poniżej.

 • KomunikacjaGrafika wyróżniająca z mapą Metropolii Warszawskiej

  Sukces Karty Legionowianina

  dodano: 04 lutego 2020

  Karta Legionowianina jest coraz częściej wybieraną formą opłat za przejazdy pociągiem, autobusem czy metrem przez naszych mieszkańców. To efekt dopłat do biletów metropolitalnych "Warszawa+". Tylko w ubiegłym roku na ten cel z budżetu Legionowa wydano ponad 3 mln zł.