zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Komunikacja

 • KomunikacjaAutobus DKM Legionowo.

  Zmiana rozkładu i trasy linii D1

  dodano: 24 listopada 2020
  W związku z wprowadzoną czasową organizacją ruchu od 25 listopada br. zmienia się trasa i rozkład jazdy autobusu DKM Legionowo linii D1.
 • KomunikacjaPrace brukarskiej na DK61 przy ul. Polnej. Źródło zdjęcia: GDDKiA.

  Zamknięcie odcinka ul. Wolskiej

  dodano: 24 listopada 2020
  GDDKiA informuje o czasowej zmianie organizacji ruchu:
 • KomunikacjaPociąg w barwach Kolei Mazowieckich.

  Zmiana rozkładu jazdy KM od 13 grudnia 2020 r.

  dodano: 20 listopada 2020
  13 grudnia 2020 r. wchodzi w życie nowa edycja rozkładu jazdy pociągów KM 2020/2021. Została ona opracowana na bazie obecnie obowiązującego rozkładu. W związku z pracami modernizacyjnymi prowadzonymi przez zarządcę infrastruktury PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. jej pierwsza modyfikacja będzie obowiązywać do 13 marca 2021 r.
 • KomunikacjaPociąg w barwach Kolei Mazowieckich.

  Od 17 listopada zmiany w kursowaniu pociągów Kolei Mazowieckich

  dodano: 16 listopada 2020
  Zmieni się także czas przejazdu niektórych pociągów mazowieckiego przewoźnika na wybranych liniach obsługiwanych przez Koleje Mazowieckie.
 • KomunikacjaPociąg Szybkiej Kolei Miejskiej WTP.

  Zmiany w kursach SKM i KM

  dodano: 09 listopada 2020

  Od niedzieli 8 listopada zmienia się rozkład jazdy pociągów. Dla Szybkiej Kolei Miejskiej linii S1, S2 i S3 zmiany będą niewielkie. Natomiast od poniedziałku, 9 listopada z powodu remontu w Legionowie, większość pociągów SKM S9 będzie zaczynała i kończyła kursy na stacji Legionowo.

 • KomunikacjaAutobus WTP i DKM

  Zamknięcie przejazdu kolejowego, zmiana trasy D3

  dodano: 09 listopada 2020

  Od dzisiaj (9 listopada br.) zamknięciu ulegnie przejazd kolejowo-drogowy w ciągu ul. Piaskowej. W związku z tym linia D3 DKM Legionowo pojedzie inną trasą. Zmieni się także trasa linii 731.

 • KomunikacjaWiadukt kolejowy nad trasą DK61. Źróło zdjęcia: GDDKiA.

  Wybrano ofertę na zaprojektowanie i rozbudowę DK61 Legionowo-Zegrze Płd.

  dodano: 04 listopada 2020

  3 listopada rozstrzygnięty został przetarg dotyczący projektu i rozbudowy kolejnego odcinka DK61 Legionowo-Zegrze Południowe. Wartość tej inwestycji to 195 mln zł.

 • KomunikacjaMapa poglądowa z naniesioną czerwoną linią trasy Autobusu Specjalnego w dniach 31 października i 1 listopada

  [Aktualizacja 30.10] Autobus Specjalny: 31.10 i 1.11 - odwołany

  dodano: 30 października 2020

  Premier podczas dzisiejszej konferencji ogłosił, że zarówno w dzień poprzedzający, jak i we Wszystkich Świętych oraz w Dzień Zaduszny cmentarze będą zamknięte. W związku z powyższym specjalny autobus zostaje odwołany

 • KomunikacjaGrafika z napisem: Nie jeździsz? Możesz zawiesić i odwiesić swój bilet długookresowy on-line. Bez wizyty w Punkcie Obsługi Pasażera.

  Zawieś bilet, jeżeli nie jeździsz

  dodano: 29 października 2020

  Wzrastająca liczba zakażeń w Polsce może powodować, że niektórzy pasażerowie zostaną skierowani na kwarantannę i przestaną korzystać z Warszawskiego Transportu Publicznego. W tym czasie będą mogli zawiesić ważność biletu długookresowego.

 • KomunikacjaGrafika wyróżniająca z napisem - Ważne WTP - DKM

  Obostrzenia w komunikacji

  dodano: 16 października 2020

  Od soboty 17 października do czerwonej strefy epidemicznej włączona zostaje powiat legionowski i Warszawa. W związku z tym w pojazdach Warszawskiego Transportu Publicznego i Darmowej Komunikacji Miejskiej Legionowo będzie mogło podróżować tyle osób, ile wynosi 30 proc. wszystkich miejsc – siedzących i stojących – w pojeździe. Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.