zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Komunikacja

 • KomunikacjaWarszawski Transport Publiczny, fot. ZTM Legionowo

  Zmiany w zespole przystankowym PKP LEGIONOWO-PRZYSTANEK

  dodano: 12 marca 2019

  Od 13.03.2019 (środa) w związku ze zmianą organizacji ruchu w ul. Jagiellońskiej w Legionowie od początku kursowania linii dziennych wprowadzone zostają następujące stałe zmiany przystankowe w zespole PKP LEGIONOWO-PRZYSTANEK:

  więcej
 • Komunikacja

  DKM: zmiana rozkładów od poniedziałku

  dodano: 08 marca 2019

  Zmiany w rozkładach jazdy innych przewoźników podyktowały zmiany także w naszej komunikacji miejskiej, DKM Legionowo.
   

  więcej
 • KomunikacjaMapa z nanisioną zmianą trasy linii D1

  Zmiana trasy linii D1

  dodano: 30 stycznia 2019

  Od dziś (30.01 br.) zostaje wprowadzona zmiana w przebiegu trasy linii D1 (DKM Legionowo). Zmiana trasy linii związana jest z przebudową DK nr 61 i częściowym zamknięciem ul. Alei Sybiraków przez firmę SKANSKA, odpowiedzialną za roboty budowlane.

  więcej
 • KomunikacjaNowa wiata przystankowa na 3 Maja

  Nowe wiaty przystankowe

  dodano: 06 grudnia 2018

  Zainstalowano 8 nowych wiat przystankowych na terenie miasta. Dzięki nim poprawi się komfort mieszkańców korzystających z komunikacji publicznej.

  więcej
 • Komunikacja

  12 listopada – autobusy DKM nie będą kursowały

  dodano: 09 listopada 2018

  W związku z Ustawą o Święcie Narodowym z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości informujemy, że 12 listopada – autobusy dowożące mieszkańców w ramach Darmowej Komunikacji Miejskiej nie będą kursowały.

  więcej
 • Komunikacjaźródło: Powiat legionowski https://powiat-legionowski.pl/aktualnosci/uwaga-od-13-listopada-wtorek-ruch-wahadlowy-w-tunelu

  Uwaga! Od 13 listopada (wtorek) ruch wahadłowy w tunelu

  dodano: 09 listopada 2018

  Od wtorku 13 listopada od 7.00 rano w tunelu w Legionowie zostanie wprowadzony ruch wahadłowy. Tymczasowa zmiana organizacji ruchu jest związana z rozpoczęciem prac remontowych.

  więcej
 • KomunikacjaTrasa Autobusu Specjalnego w dniach 1 i 3 listopada

  Autobus Specjalny: 1 i 3 listopada

  dodano: 31 października 2018

  Urząd Miasta Legionowo informuje, że w dniu 1 i 3 listopada 2018 r. w godz. 08:00-20:00 będzie jeździł bezpłatny autobus do cmentarza parafialnego.

  więcej
 • KomunikacjaInformacja o zmianie godzin punktu POP ZTM

  Zmiana godzin POP na dworcu

  dodano: 07 września 2018

  Od 3 września punkt doładowań kart - Punkt Obsługi Pasażera ZTM na prośby mieszkańców został przeniesiony z ratusza do Centrum Komunikacyjnego w Legionowie (ul. Kościuszki 8a). Od 10 września dla wygody pasażerów zmieniają się również godziny jego otwarcia.

  więcej
 • KomunikacjaZimany funkcjonowania - karta Legionowianina

  Pasażerze!

  dodano: 31 sierpnia 2018

  Z uwagi na przenoszenie Punktu doładowań kart z Urzędu do Centrum Komunikacyjnego zostanie on dzisiaj zamknięty o godz. 13:00. Za utrudnienia przepraszamy.

  więcej
 • KomunikacjaZimany funkcjonowania - karta Legionowianina

  Uwaga! Zmiana od 3 września

  dodano: 30 sierpnia 2018

  Aby skorzystać z oferty biletu metropolitalnego należy mieć kartę legionowianina. Nie trzeba wymieniać kart aby wgrać nową taryfę.

  więcej