zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Komunikacja

 • KomunikacjaNowa wiata przystankowa na 3 Maja

  Nowe wiaty przystankowe

  dodano: 06 grudnia 2018

  Zainstalowano 8 nowych wiat przystankowych na terenie miasta. Dzięki nim poprawi się komfort mieszkańców korzystających z komunikacji publicznej.

  więcej
 • Komunikacja

  12 listopada – autobusy DKM nie będą kursowały

  dodano: 09 listopada 2018

  W związku z Ustawą o Święcie Narodowym z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości informujemy, że 12 listopada – autobusy dowożące mieszkańców w ramach Darmowej Komunikacji Miejskiej nie będą kursowały.

  więcej
 • Komunikacjaźródło: Powiat legionowski https://powiat-legionowski.pl/aktualnosci/uwaga-od-13-listopada-wtorek-ruch-wahadlowy-w-tunelu

  Uwaga! Od 13 listopada (wtorek) ruch wahadłowy w tunelu

  dodano: 09 listopada 2018

  Od wtorku 13 listopada od 7.00 rano w tunelu w Legionowie zostanie wprowadzony ruch wahadłowy. Tymczasowa zmiana organizacji ruchu jest związana z rozpoczęciem prac remontowych.

  więcej
 • KomunikacjaTrasa Autobusu Specjalnego w dniach 1 i 3 listopada

  Autobus Specjalny: 1 i 3 listopada

  dodano: 31 października 2018

  Urząd Miasta Legionowo informuje, że w dniu 1 i 3 listopada 2018 r. w godz. 08:00-20:00 będzie jeździł bezpłatny autobus do cmentarza parafialnego.

  więcej
 • KomunikacjaInformacja o zmianie godzin punktu POP ZTM

  Zmiana godzin POP na dworcu

  dodano: 07 września 2018

  Od 3 września punkt doładowań kart - Punkt Obsługi Pasażera ZTM na prośby mieszkańców został przeniesiony z ratusza do Centrum Komunikacyjnego w Legionowie (ul. Kościuszki 8a). Od 10 września dla wygody pasażerów zmieniają się również godziny jego otwarcia.

  więcej
 • KomunikacjaZimany funkcjonowania - karta Legionowianina

  Pasażerze!

  dodano: 31 sierpnia 2018

  Z uwagi na przenoszenie Punktu doładowań kart z Urzędu do Centrum Komunikacyjnego zostanie on dzisiaj zamknięty o godz. 13:00. Za utrudnienia przepraszamy.

  więcej
 • KomunikacjaZimany funkcjonowania - karta Legionowianina

  Uwaga! Zmiana od 3 września

  dodano: 30 sierpnia 2018

  Aby skorzystać z oferty biletu metropolitalnego należy mieć kartę legionowianina. Nie trzeba wymieniać kart aby wgrać nową taryfę.

  więcej
 • Komunikacja

  Wyższe dopłaty do biletów dla legionowian

  dodano: 28 sierpnia 2018

  Jutro (29.08) radni podczas Sesji Rady Miasta podejmą uchwałę upoważniającą prezydenta do zawarcia nowego porozumienia z ZTM. Oznacza to, że od 1 września legionowianie zapłaciliby znacznie mniej za bilety ZTM, a różnicę w cenie pokryje legionowski samorząd. Oferta ta będzie dostępna dla posiadaczy Karty Legionowianina. Od 3 września punkt doładowań, zgodnie z wnioskami mieszkańców, zostanie przeniesiony do Centrum Komunikacyjnego.

  więcej
 • KomunikacjaDKM Legionowo - D2 D3

  Zmiana kursów D2 i D3 od 3 września br.

  dodano: 27 sierpnia 2018

  Od 3 września br. zmienia się kilka kursów DKM Legionowo linii D2 i D3.

  więcej
 • KomunikacjaSłoneczny Pociąg

  Bilet Turysty na wakacje

  dodano: 05 lipca 2018

  Wakacje to najlepszy czas na odpoczynek, relaks i podróże. W tym celu udostępniliśmy specjalnie dla Państwa ofertę Bilet Turysty, z której będzie można skorzystać od 1 lipca do 31 sierpnia 2018 r. W kasach i biletomatach bilet będzie można zakupić od 24 czerwca 2018 r.

  więcej
KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie