zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wraz z Mandaryną walczymy z cukrzycą

Data dodania: 14 września 2010

"Działając wspólnie możemy pomóc naszym dzieciom" to temat spotkania na temat życia z cukrzycą typu 1, które odbędzie się 20 września br o godz. 16.00 w sali widowiskowej legionowskiego Ratusza. Gościem specjalnym spotkania będzie Marta Wiśniewska – Mandaryna.
 

Cofnij

Marta „Mandaryna” Wiśniewska nauczyła się żyć z chorobą, o której dowiedziała się po urodzeniu dziecka. Cukrzyca insulinozależna to choroba nieuleczalna. Żeby móc normalnie funkcjonować artystka musi codziennie korzystać z pompy insulinowej. Marta pogodziła się z chorobą i przekonuje innych, że z cukrzycą można żyć i osiągać sukcesy.

Wstęp na spotkanie, zorganizowane w ramach Miejskiego Programu Promocji Zdrowia, jest wolny, przed wejściem na salę należy okazać wejściówki dostępne m.in. w punkcie informacji Urzędu Miasta Legionowo.