Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Juniorki LTS Legionovia w Finale Mistrzostw Polski

Data dodania: 8 marca 2011

W dniach 4-6.03 odbyły się w Legionowie Półfinały Mistrzostw Polski Juniorek. Zawodniczki LTS Legionovia jako gospodarze rozegrały pierwszy mecz w pierwszym dniu turnieju z zespołem Libero Wałcz.

Cofnij

Początkowo dało się odczuć lekką dekoncentrację Legionowianek, spowodowaną stresem. Wkrótce jednak zawodniczki LTS-u zmobilizowane doskonałym dopingiem kibiców pokazały na co je stać. Mecz zakończył się wygraną LTS-u 3:0 (25:18, 25:20, 25:18). Kolejny dzień rozgrywek był decydujący dla naszych juniorek. Stawką był awans do Finału Mistrzostw Polski, o który walczyły z zawodniczkami z zespołu MOSM Tychy.

Pierwsze dwa sety rozegrane zostały niespodziewanie szybko z dość dużą przewagą LTS-u (25:16, 25:18). W trzeciej partii nastąpił zupełny przewrót, zawodniczki z Tych poprawiły niemal każdy element gry, przy jednoczesnym rozluźnieniu po stronie legionowianek. Set zakończył się wynikiem 25:17 dla MOSM-u Tychy. O ile na początku czwartej odsłony drużyny zaprezentowały dość wyrównaną walkę, o tyle końcówka tego seta przyniosła zdecydowane zwycięstwo naszym juniorkom (25:15).

Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla LTS-u. W trzecim dniu zawodniczki Legionovii zmierzyły się ze swoimi najmocniejszymi przeciwniczkami z UKS Krzanowice. Emocjonujące spotkanie zapewniła wspaniała gra naszych dziewczyn, szczególnie w czwartej partii spotkania. Schemat okazał się podobny do poprzedniego meczu. Dwa pierwsze sety przebiegły pod zdecydowane dyktando legionowianek (25:22, 25:22). W trzeciej odsłonie wyraźny spadek formy zadecydował o przegranej tego seta (15:25). W czwartym secie zawodniczki LTS-u całkowicie zdeklasowały przeciwniczki z Tych, o czym świadczy wynik 25:7.

Mecz o pierwsze miejsce zakończył się wynikiem 3:1 dla juniorek LTS Legionovia, gwarantując im wejście do Finału Mistrzostw Polski. Z drugiego miejsca awansowały zawodniczki GS UKS Krzanowice. Serdeczne podziękowania Zespół kieruje do organizatorów turnieju oraz do sponsorów: PEC Legionowo oraz PWK Legionowo, którzy wspomogli finansowo drużynę.