zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

3 Kolejka II Ligi Koszykówki Mężczyzn KS Legion - Isetia Białołęka Warszawa

04 października 2023
Arena Legionowo
21:00

Nadszedł ten wyczekiwany moment! Już 4 października 2023 o godzinie 21:00 w Hali Arena Legionowo, nasza drużyna KS Legion stanie do walki w kolejnym meczu sezonu przeciwko Isetia Białołęka Warszawa!

To będzie starcie godne legendy, pełne pasji, determinacji i koszykarskiego ducha! Przyjdźcie, aby wspólnie wspierać naszych walecznych zawodników, którzy od miesięcy przygotowują się do tego momentu.

Bądźcie z nami, gdy nasza drużyna stanie do boju. Niech ta energia, którą przyniesiecie ze sobą, będzie naszym motorem do osiągnięcia wielkich rzeczy w tym sezonie!

Podzielcie się tą wiadomością ze swoimi znajomymi, rodziną i wszystkimi, którzy kochają koszykówkę! To będzie niezapomniane wydarzenie!

Wstęp wolny - Bądźcie gotowi na ten niepowtarzalny spektakl.

Plakat informujący o meczu koszykówki.