Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

42. zwycięstwo z rzędu!!!!

Data dodania: 6 lutego 2012

Stało się tak, jak spodziewali się specjaliści i kibice. Siódemka Legionovia pokonała Jadar Politechnikę Radom w trzech setach, a mecz trwał niewiele ponad godzinę. Pierwsza partia spotkania pokazała kibicom, że zawodniczki gospodarzy nie zamierzają fundować sobie podobnego horroru jak przed tygodniem w Policach. Radomianki, które walczą o miejsce w czwórce ligi, próbowały nawiązać walkę, ale tylko na tych próbach się skończyło.

Cofnij

Bardzo dobra gra naszej rozgrywającej i niezwykła skuteczność całego zespołu były warunkami, których goście nie potrafili „udźwignąć”. Piękne, efektowne akcje naszych siatkarek wywoływały entuzjazm fanów. Wygrana do 14 i 1:0 dla Siódemki. Set drugi, choć z początku wyrównany, był bardzo emocjonujący. Sam wynik 31:29 mówi wszystko! Radomianki postawiły poprzeczkę dziewczynom naprawdę wysoko. Prowadziły ponad połowę seta 3-4 punktami i skutecznie grając w obronie groźnie kontrowały. Choć Siódemka wyszła na prowadzenie 21:20, nie potrafiła „pójść za ciosem”. I przyjezdne otrzymały trzy szanse, aby tę partię wygrać. Widać było w tej partii, że nasze środkowe, przyjmujące i atakująca, mając „za plecami” pewną Martę Siwkę, zbyt wielu takich szans nie dają. A skoro ta nasza gościnność nie została przez siatkarki Jadaru „doceniona”, to skończyliśmy tego seta wygraną. Set trzeci już nie był tak emocjonujący. Im dłużej trwał, tym większa była dominacja „Lalek”. Set dostarczył sporo emocji poprzez nietypowe, przykre zdarzenie. Zawodniczka gości (Ciesielska) poważnie skręciła nogę i zniesiona z parkietu odjechała do szpitala. Okazało się później, że na szczęście nie jest aż tak źle, jak wydawało się ponad tysięcznej widowni. Dłuższa przerwa tej siatkarki byłaby poważnym osłabieniem Radomianek przed ostatnimi grami sezonu zasadniczego. Sporo kombinacyjnej gry, pewna gra w obronie, ponownie seria skutecznych zagrywek i ataków oraz szczelny, bardzo wysoki, blok – to recenzja partii trzeciej. Mecz skończyła potężnym atakiem Ania Sołodkowicz. 3:0 dla Siódemki i w środę kolejne derby. Tym razem ze Spartą w Warszawie. Kibice coraz lepiej się organizują. Wyglądali świetnie w nowych koszulkach Klubu Kibica. Jak co miesiąc WRĘCZONO NAGRODĘ - wspaniały rower firmy JAMIS – ufundowany przez sponsora BDC Bike – powędrował do stałego bywalca legionowskiej Areny. To wspaniałe, że nagroda trafiła do kibica, o którym możemy napisać, że chodzi na mecze „od zawsze”. Gratulujemy!!!
Siódemka Legionovia – Jadar Politechnika Radom 3:0 (25:14;31:29;25:18)
Skład: Bąk, Łukaszewska, Skorupa, Jóźwicka, Plebanek, Sołodkowicz i Siwka (l) oraz Studzienna i Chojnacka.