Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Mistrzowie taekwondo

Data dodania: 18 czerwca 2012

W dniach 8-9 czerwca 2012 roku w Bornem Sulinowie odbył się finał Mistrzostw Polski w taekwondo olimpijskim. W finale walczyło 160 zawodniczek i zawodników zakwalifikowanych po dwóch eliminacjach. Nasi zawodnicy : Karol Hołubowicz zdobył tytuł Mistrza Polski w kat. 73 kg, Konrad Skalski wywalczył tytuł V-ce Mistrza Polski w kat. 51 kg ulegając jedynie aktualnemu Mistrzowi Europy Albertowi
Millertowi z AZS AWF Poznań a Bartłomiej Barwiński w kat. 63 kg imponując swoją sportową postawą uplasował się na punktowanych miejscach 5-8. Gratulacje !!!

Cofnij

19.05.2012 w Bydgoszczy odbył się międzynarodowy turniej taekwondo olimpijskiego był to test dla zawodników centrum walki Warszawa,przed finałem MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW.Bartek Barwiński kat -63 miejsce 5-8. Konrad Skalski kat -55 brąz.Karol hołubowicz kat -73 złoto gratulacje dla wszystkich zawodników.Korzystając z okazji chcielibyśmy serdecznie podziękować panu Krzysztofowi Wołejko dyrektorowi sp nr 1 za wspieranie naszej sekcji taekwondo olimpijskiego co w znacznym stopniu pomaga